Merhaba "Broncho Vaxom Kinder" alerji ilacını bulmam gerekiyor aynı durumu yaşayan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

Haletn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kızım sürekli öksürmeden dolayı kaç defa doktordan doktora götürdük bir şey bulamadılar. Mevsimsel dediler hep, daha sonra özel bi doktora gittik ve tahliller sonunda alerjik bağışıklığının aşırı düşük olduğunu öğrendik. Evdeki bütün halı kilim, fon perdeleri kaldırdık ama dışarı çıkınca devam ediyordu ve doktor en sonunda "Broncho Vaxom Kinder" bu ilacı önerdi ama bunuda ülkede bulamıyorum. Yurt dışında tanıdığımda yok, bu ürünü arayan bulan başka kişilerde var mı acaba? Bağışıklık güçlendirici olarak çok etkiliymis.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
17,006
Kadınlar kulubünde de konunuzu görmüştüm... Maalesef bu ilacı çok araştırsam bile bulamadım. Yurtdışına gidecek birini bularak bunu ona iletmelisiniz. Almanya'da tanıdığınız yok ise arkadaşlarınızın vardır belki sorun, soruşturun bir şekilde illa Almanya'da yaşayan birini bulur ona iletirsiniz. Çok geçmiş olsun.

hknmne

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, ilacı hala arıyor musunuz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kızım sürekli öksürmeden dolayı kaç defa doktordan doktora götürdük bir şey bulamadılar. Mevsimsel dediler hep, daha sonra özel bi doktora gittik ve tahliller sonunda alerjik bağışıklığının aşırı düşük olduğunu öğrendik. Evdeki bütün halı kilim, fon perdeleri kaldırdık ama dışarı çıkınca devam ediyordu ve doktor en sonunda "Broncho Vaxom Kinder" bu ilacı önerdi ama bunuda ülkede bulamıyorum. Yurt dışında tanıdığımda yok, bu ürünü arayan bulan başka kişilerde var mı acaba? Bağışıklık güçlendirici olarak çok etkiliymis.
merhaba ilacı arıyor musunuz hala

Naz2503

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşım için bu ilacı getirttim. Kendisi almaktan vaz geçti sonra bir kutu var bende. Arzu eden olursa aldığım fiyattan verebilirim.

Merhaba, bu ilacı ben de arıyorum. Siz temin edebiliyor musunuz?
Bende bir kutu var.

Halen lazımsa bir kutu mevcut

Son düzenleme:

nightsky01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir arkadaşım için bu ilacı getirttim. Kendisi almaktan vaz geçti sonra bir kutu var bende. Arzu eden olursa aldığım fiyattan verebilirim.

Bende bir kutu var.

Halen lazımsa bir kutu mevcut
Evet halen arıyorum. Nasıl alabilirim sizden?

Naz2503

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mail atmışssınız ama size ordan attıklarım geri dönmüş. Ben ilacı arkadaşıma yolladım ancak ordan bi kaç kişi daha yollayınca elinde fazla kalmış ilaçlar. İletişim bilgisi verirseniz size ulaşır. Mail yada telefon atabilirsrniz verıyım kendisine

piscus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Evet halen arıyorum. Nasıl alabilirim sizden?
Bende 2 kutu getirtmiştim 1 kutu kullanılıyormuş 1 kutu kaldı 10 gun ıcırıp 20 gun ara verılecek yazmıstı doktor. biz 1 kutuyu 3 ay boyunca kullandık dilerseniz kalan kutuyu verebilirim

Son mesajlar