Merhaba arkadaşlar Deniz ben!

Bu konuyu okuyanlar

mekanikgunler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar Deniz ben,
tek bir forum sitesine sabit kaldığımı bilen bilir fakat finallerin sonuna geliyorken artık yavaş yavaş forum siteleri ile haşır neşir olayım dedim, çünkü vaktim bol olucak ve boş boş oturmayı sevmiyorum. Beni belki bileniniz vardır belki yoktur, youtube'da oyuncununelkitabi adlı kanalın sahibiyim, kendimce incelemeler yapıp elimden geldiğince insanlara facebook sayfam ve youtube kanalım üzerinden yardımcı oluyorum..hatta üye olduğum forumda da bunu yapıyordum, şimdi buraya geldim burada da aynısını yapacağım. Gerek paylaştığım videolar/gerek herhangi bir konu hakkında (şahsi konular değil tabi ki) soru sorabilirsiniz, elimden geldiğince cevaplarım. Burada işler nasıl yürüyor bilmiyorum yeniyim aranızda, ve bu günden sonra artık buradayım, hesabım da budur.
Kendimi tanıtmama pek gerek yok, 23 yaşında, İstanbul'da Beykent Üniversitesi'nde mütercim tercümanlık okuyan bir öğrenciyim..sanırım bu kadarı yeterli şimdilik, yine de fazlasını merak eden sorabilir sorun yok.
Yaptığım incelemeleri youtube kanalımla birlikte eşzamanlı olarak bu forum sitesinde de paylaşacağım, bundan şüpheniz olmasın. Hatta şimdi yeni geldiğim için birkaç son incelemelerimi paylaşırım. Şimdilik bu kadar.

Not: Ben hiçbir firma adına çalışmıyorum, çünkü duyuyorum bunu sürekli aman gözünüzü seveyim siz de bana bunlarla gelmeyin (:)
Hiçbir firmanın reklamını falan da yapmaya gelmedim, tamamen tek bir forum sitesine bağlı kalmamak için buraya geldim ve SDN ailesine katkıda bulunmak amacım.

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Öncelikle hoşgeldin. Youtube kanali konusunda eger youtube yönlendirmeli link koyarsan reklamdan ceza alırsın koyacaginiz videolari lutfen foruma ekleyip paylaşın

Kadima

Müdavim
Reaksiyon puanı
841
istemsizce güldüm nedense :D :D

hoşgeldin. reklamsız günler dilerim :mrgreen:

Son mesajlar