Mercora IMRadio 5.5.0.186

Mercora IMRadio ile dünyanın en büyük radyo ağında müzik dinleyin, dinletin. Siz de müziklerinizi paylaşmak ve bu müzik ağında ünlü olmak istiyorsanız tıklayın.

Mercora IMRadio dünyanın en geniş ve yasal radyo ağına bağlanmanızı sağlayan bir yazılım. Dilediğiniz DJ ve artistleri arayıp müzik dinleyebilirsiniz. Ses kalitesi gerçekten iyi, CD kalitesine yakın. Dilerseniz siz kendi kanalınıza şarkı ekleyin ve müzik dinletin.GMail?

Yazılımı GMail hesabınız ile açabilir, arkadaşlar ekleyebilirsiniz. Kendi listenize şarkı eklemek için "My Library"e gireceksiniz, istediğiniz klasör ve şarkıları seçtikten sonra sağla tıklayıp "Webcast Now" yazan yere tıklayın. Hepsi bu kadar. Türkçe şarkılar konusunda çok fazla şey beklemeyin arkadaşlar, Türkçe şarkı bulsanız bile bağlantı hızından dolayı sorunlar çıkabilir. Yabancı şarkıları dinlerken epey memnun olacaksınız, oradaki upload hızları bizim buradan şarkıları dinlememiz için yeterli.Hemen İndirin

2 MB'lık bu küçük yazılımı indirmek için buraya tıklayın. Yazılım ingilizcedir.

Bilgi İçin: Mercora
Yazan: Burak Barbak
SDN - http://shiftdelete.net
 

evor

Üyecik
Gtalk adresi olarak gmailimi we sifreyi yaziyorum ama acilmiyor sorun nedir anlayamadim

yardimci olabilirmisiniz?_
 

Sheythun

Asistan
Neden sorun çıktığını ben de anlamadım...Siteye üye olmayı denemelisin. Giriş ekranında link mevcut tıklayıp kayıt ol...
 

RuNaL

Dekan
Onursal Üye
indircem bende

bide "buraya tıklayın" sdn ana sayfa için gecerli burdan indirilmiyor :)
 

cambaz_4387

Asistan
ben de google hesabıyla giremedim, öylece kalıyor. sitesine girdim kayıt olmak için, kayıt yerini de bulamadım bi türlü. :mad:
 

Sheythun

Asistan
arkadaşlar resimde gördüğünüz gibi giriş ekrarnında gmail'i seçin daha sonra kullanıcıadı@gmail.com şeklinde yazın...


 

Majeste

Profesör
Bilgi için çok teşekkürler. Bu programı yaklaşık 1 yıl önce kurmuştum, Ares, Limewire gibi sanmıştım. Anlamayıp silmiştim. Şimdi öğrendim.

Bundan şarkı dinlerken muhtemelen kotayı etkiliyor, değil mi? Sanırım PC'ye kaydediyor da..
 
Üst