Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Meral Akşener'in paylaşımı?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Hükümet kendi kendini ateşe atıyor, dış hükümet düşmanlarıda ateşe benzin döküyorlar siyaset aracılığıyla.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Hatta Mark Zuckerberg Trump'ın açıklamasını destekliyordu, Mark'ın söylediği gibi Facebook'un politikası Twitter'da yok.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Tek bir merkezden yönetilen troll hesaplarının kapatılması reisi sinirlendirmiş anlaşılan. Beğenmeme muhabbetide var tabi. Neyse bu tip duruşlar kendisine zarar verir. Öyle sosyal medya kapatma olayı, veri merkezinin Türkiyeye taşınması bunlar boş işim ağam. Kontrol ederim diyorsan da o işte yaş. Boşver delirirsin.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Meral Akşener'in paylaşımı?

Hükümetin gerçekten Netflix'i kapatacağına inanmakta artık nasıl bir ruh hali ise :D
Adamları dize getirmiş vergiye bağlamış hükümet neden kapatsın zaten kapatamaz mantıken sadece Türkiye'den erişimi kısıtlar VPN ile girer herkes zor bir şey değil ki... ( Düzenleme gelebilir o ayrı. )

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Tek bir merkezden yönetilen troll hesaplarının kapatılması reisi sinirlendirmiş anlaşılan. Beğenmeme muhabbetide var tabi. Neyse bu tip duruşlar kendisine zarar verir. Öyle sosyal medya kapatma olayı, veri merkezinin Türkiyeye taşınması bunlar boş işim ağam. Kontrol ederim diyorsan da o işte yaş. Boşver delirirsin.

Dün kızına yapılan hakaretleri damadına ve yeni doğmuş torununa edilen küfürleri neden görmüyon ? Konuşmasını izlesen onun üstüne bir düzenlemeye gitme kararı aldık diyor...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Dün kızına yapılan hakaretleri damadına ve yeni doğmuş torununa edilen küfürleri neden görmüyon ? Konuşmasını izlesen onun üstüne bir düzenlemeye gitme kararı aldık diyor...
Keşke aynı reaksiyon kadın cinayetlerinde, çocuk tecavüzlerinde ve ölüm listeleri hazırlayanlarda alınsa.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Keşke aynı reaksiyon kadın cinayetlerinde, çocuk tecavüzlerinde ve ölüm listeleri hazırlayanlarda alınsa.

Alınsın alınmasın diyen mi var :D Muhalefet kafadan top yekün herşeye karşı çıkacağına bu maddeleride ekletsin o zaman... ( Bu söylediklerinin sosyal medya düzenlemesi ile ne alakası var onuda anlamadım bu arada )

Kendi başına gelmedikçe dışarda oo iyi oldu kafasında muhalefet ama bu mantıkla olmaz. Yarın öbürgün kazara onlarda iktidar olsa sabah aşkam çocuğuna kızına yeni doğmuş torununa sövülür sayılırsa görür anyayı konyayı.

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
2020'ye girdik ve hâlâ araştırmayı bilen bir millet değiliz. Nedense her fırsatta uzaya roket gönderemediğimizi dile getirenler de bir şeyleri araştırmayı bilmeyen insanlar oluyor.

MMTKR

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
520
illaki tartışçaksak ben kapatılması taraftarıyım gereksiz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
ALGI en sevdikleri iştir :D

Ekşi yemedim ki karnım ağrısın. Lafı cukk bu Sosyal medya düzenlemesi için. ( Ben kimseye küfür hakaret vb söylemde bulunmadıktan sonra neden başım ağrısın ? ) Sosyal medyayı yalan yanlış haber yayma insanlara küfür hakaret etme insanların karısına kızana küfüt etme aracı olarak görenler düşünsün...

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
1 tane kendini bilmez var diye ben neden hesabımın kontrol edilmesini isteyeceğim? Neden sınırlandırma yapılmasını kabul edeceğim? Hocam getir bilişim suçlarında ağır cezaları. Zaten sen bu adamı tutuklamadın mı? ee tamam benim hesabımdan sanane değil mi?

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Alınsın alınmasın diyen mi var :D Muhalefet kafadan top yekün herşeye karşı çıkacağına bu maddeleride ekletsin o zaman... ( Bu söylediklerinin sosyal medya düzenlemesi ile ne alakası var onuda anlamadım bu arada )

Kendi başına gelmedikçe dışarda oo iyi oldu kafasında muhalefet ama bu mantıkla olmaz. Yarın öbürgün kazara onlarda iktidar olsa sabah aşkam çocuğuna kızına yeni doğmuş torununa sövülür sayılırsa görür anyayı konyayı.
Alakası yok da daha dün bir bugün iki oldu hemen kapatacaz dedi. Aynı hızı ben diğer suçlarda göremiyorum.
2020'ye girdik ve hâlâ araştırmayı bilen bir millet değiliz. Nedense her fırsatta uzaya roket gönderemediğimizi dile getirenler de bir şeyleri araştırmayı bilmeyen insanlar oluyor.

1593613350686.png

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
1 tane kendini bilmez var diye ben neden hesabımın kontrol edilmesini isteyeceğim? Neden sınırlandırma yapılmasını kabul edeceğim? Hocam getir bilişim suçlarında ağır cezaları. Zaten sen bu adamı tutuklamadın mı? ee tamam benim hesabımdan sanane değil mi?

Ne 1 tanesi kaç bin hesap vardı. Kça tane konu açtılar sırf küfür hakaret için... Ayrıca Ekşi yemediysen karnın ağrımaz merak etme.
Birde sosyal medya mecraları bazı video ve söylemleri devlet kaldır desede kaldırmıyor. Veya şu kullanıcı bilgilerini ver dedimi vermiyor. Öyle kolay olmuyor o insanları bulmak veya cezalandırmak.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Tepki gelince R çekmişler ?

Gündem değiştiriyorlar dede tam olsun. :) Bazı şeyleri insan kendi aklında mantığında tartmalı değerlendirmeli... ( Ama nerde körlemesine koşuuuunn sosyal medya kapatılıyormuş :D ) ALGI böyle birşey.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,397
2014ten beri kapatılacak mısırlarımızı kolalarımızı aldık seyrediyoruz. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ha 2014te CB Abdullah Gül idi onu da hatırlatayım.

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
Ne 1 tanesi kaç bin hesap vardı. Kça tane konu açtılar sırf küfür hakaret için... Ayrıca Ekşi yemediysen karnın ağrımaz merak etme.
Birde sosyal medya mecraları bazı video ve söylemleri devlet kaldır desede kaldırmıyor. Veya şu kullanıcı bilgilerini ver dedimi vermiyor. Öyle kolay olmuyor o insanları bulmak veya cezalandırmak.
Niye akp tarafında da sağa sola köpüren tipler var twitterda ben çok görüyorum. Özellikle 7'24 halkı kin ve düşmanlığa iteleyen hesaplar bunlarıda vermiyor mu twitter? yada belki devlet istemiyordur? Seninde dediğin gibi ekşi yemediysen miden ağrımaz sen boşver o binlerce hesabı bırak twitter güzel ilgileniiyor :)

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Niye akp tarafında da sağa sola köpüren tipler var twitterda ben çok görüyorum. Özellikle 7'24 halkı kin ve düşmanlığa iteleyen hesaplar bunlarıda vermiyor mu twitter? yada belki devlet istemiyordur? Seninde dediğin gibi ekşi yemediysen miden ağrımaz sen boşver o binlerce hesabı bırak twitter güzel ilgileniiyor :)

İnsanların çocuğuna ufak kızına hamile karısına laf eden küfür eder şereften yoksun hesaplar varsa ilgilensinler abi kessinler cezayı... Saçmalayarak haklı mı çıkacan sanıyon =?

Samet UCA

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,912
İnsanların çocuğuna ufak kızına hamile karısına laf eden küfür eder şereften yoksun hesaplar varsa ilgilensinler abi kessinler cezayı... Saçmalayarak haklı mı çıkacan sanıyon =?
Saçmalayan sensin binlerce hesap diyorsun bende diyorum ki banane bunca hesaptan? Sende çok takma kafana boş işler bunlar.

Ozkan bey twitter ve diğer siteler kullanıcı bilgilerini devlet istediğinde vermiyor demişsiniz. Buda sizin bilişimden bir haber olduğunuzu gösteriyor. Lütfen Türk telekomun son 10 yıl içerisinde yaptığı altyapı düzenlemelerini araştırın konuya hakim olun. Boş cümleler bunlar. Teknoloji forumundayız nede olsa doğru bilgi vermek lazım.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kemal Kılıçdaroğlu da geldi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tamamen aynı nedenler;

Dislike olayının bu konuda etkisi olacağını pek zannetmiyorum çünkü o dislike'ların çoğu sürü psikolojisi ve bot aracılığıyla atıldı, bu pek dikkat çekecek bir olay değil.

Peki etkisi olan olay nedir derseniz Berat Albayrak için yapılan hadsizlik fazlasıyla yeter de artar. Asıl ses getiren olay bu oldu.
Berat Albayrak kim? Bakan diye iltimas mı geçeceğiz?

Hakaret edeni bulur cezasını verirsin daha fazlası özgürlükleri kısıtlamaktır.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Şuraya yazayım birazdan HDP Kemal Kılıçtaroğlundan alıntı yapıp bir şey paylaşacak gibime geliyor :D

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Halk TV ve Tele1 ne alaka şimdi? Açsın okusun RTÜK kararlarını. Hadi Fox dese hak anlam vereceğim.
CB kendi YouTube yayınını yoruma açıp kapatırken İnce'ye mi soracak? İstediğini yapar. Sanki Muharrem İnce'nin YouTube yayınını yorumlara kapattı?

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın YouTube, Twitter, Netflix gibi sosyal medya platformlarının kontrol altına alınmasına ilişkin açıklamalarına tepki gösterdi. Akşener, ''Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim'' dedi.

meralaksener.sozcu_16_9_1593610147.jpeg

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın YouTube, Netflix gibi platformlarla ilgili olarak yaptığı “Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz” açıklamasına tepki gösterdi.

”MECBUREN A HABER İZLEYECEĞİZ”

Twitter hesabından Erdoğan’ın sözlerini de alıntılayarak paylaşımda bulunan Meral Akşener, “İşte vizyon, işte akıl, işte strateji. Mecburen A Haber izleyeceğiz artık…” ifadelerini kullandı.

”VALLAHİ GÜCENİRİM”

Akşener, ikinci paylaşımında Netflix’in popüler dizilerinden Dark’a gönderme yaparak “Dark’ın son sezonunu bitirmeden Netflix’i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın @RTErdogan” dedi.

meralaksener-660x237.jpeg

3. sezonu geçen hafta yayınlanan Dark dizisi Netflix’in en popüler yapımlarından biri.

Saadet Partisi Temel Karamollaoğlu da Erdoğan’ın açıklamalarına tepki gösterdi. Karamollaoğlu, #sosyalmedyamadokunma etiketiyle birlikte ”Düşünün. Çünkü henüz yasaklanmadı” mesajını paylaştı.

karamollaooglu.jpeg

DEVA Parti’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın “Teknoloji ile savaş yapamazsınız” sözleri hatırlatıldı.

devapartisi-660x226.jpeg

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tekrar söylüyorum. Hiç bir şey yapamazlar. Bunlar hep ortalığı bulandırmak. Hakedene cezasını verirsin.

Son mesajlar