Rehber Memcubator - Meme Token Projeleri için İlk Launchpad ve İnkübatör

Bu konuyu okuyanlar

Armandob

Öğrenci
Katılım
17 Şubat 2022
Mesajlar
7
Reaksiyon puanı
1
Puanları
3
Yaş
31
CVtSn0D.png


Mem belirteçleri için ilk fırlatma rampası ve kuluçka makinesi Memcubator, Haziran 2022'de piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.

DOGE, SHIB, APE, ELON ve Bored Ape Yacht Club, CryptoPunks ve Moonbirds gibi NFT projeleri gibi meme kripto jetonları ve madeni paraları, mükemmel karlılık, viralite ve hızlı büyüme göstererek önde gelen kripto para birimleri arasında yerlerini aldılar. Yeni jetonları daha az gelişigüzel ve büyük ölçekte piyasaya sürmenin zamanı geldi.

Memcubator ile, yeni başlatılan projelerden token tahsisi her zaman garanti edilen kripto yatırımcıları için ön satışlara basit ama adil bir katılım sistemi vardır. Tek ihtiyaçları olan kripto cüzdanlarında bir miktar MEM38R token bulundurmak. Böylece meme tokenlerinin ön satışına katılım artık herkesin kullanımına açık.

Memcubator, tümü meme tokenlerine odaklanan birkaç ana hizmete sahiptir:

- Başlatma paneli
- kuluçka makinesi
- Jeton stake etme
- Meme jetonu yatırımcıları için özel kulüp

Meme jetonlarını başlatmayı amaçlayan umut verici projelere sahip güçlü ekipler, jeton ön satışlarını fırlatma rampasında tutabilecekler. Geliştirmeleri ve pazarlamaları için fon alacaklar ve lansman katılımcıları yeni meme tokenlerini, kripto borsalarında listelenmeden çok önce keşfedecek, böylece en iyi fiyata meme tokenlerini alacaklar.

Az sayıda özenle seçilmiş proje, Memcubator kuluçka merkezine girebilecek ve finansman, strateji, mentorluk, pazarlama ve tabii ki aktif ve ilgili topluluğu hızla edinme gibi alanlarda tam desteğini alacak.

Token staking, Memcubator kullanıcılarının fırlatma rampasına yerleştirilecek ek proje jetonlarını almalarını sağlayacak ayrı ve çok ilginç bir yöndür. Bu özellik, piyasaya sürüldüğü sırada daha ayrıntılı olarak açıklanacaktır.

Özel kulüp, cüzdanlarında önemli miktarda MEM38R token tutan belirli bir deneyimli yatırımcı kategorisine sunulacak. Gelecekteki basın bültenimiz, kulübün açılış saatine daha yakın bir zamanda kulübün ayrıntılarını ortaya çıkaracaktır.

Memcubator, daha geniş kripto topluluğu için çok çeşitli İlk 100 - İlk 500 projeyi tasarlama, geliştirme, başlatma ve ölçeklendirme konusunda kapsamlı ve başarılı deneyime sahip çok uluslu bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Bununla birlikte, ekip, halen inşa edilmekte olan mevcut projelerle herhangi bir olası çatışmayı önlemek için isimsiz kalmayı tercih ediyor.

Şu anda Memcubator, KYC ile bir Adil Lansmana ve PinkSale fırlatma panelinde token akıllı sözleşme denetimine hazırlanıyor. Projeyle ilgilenen ve $MEM38R token fuarına katılmak isteyenler, resmi Memcubator botundan gelen bildirimlere abone olmaya teşvik edilir.

380.000 $MEM38R jetonlu Memcubator Airdrop'a katılın. 2000 kazanan
Telegram botumuz tarafından verilen ve doğrulanan birkaç basit görevi tamamlamanız yeterlidir.

Aynı şekilde, yakında piyasaya sürülmeyi planlayan meme projeleri, Memcubator Launchpad ve/veya Incubator için şimdiden başvurabilir.

Memcubator = #1 MEME Kuluçka Makinesi ve Başlatma Paneli

Web sitesi: https://memcubator.com
Twitter: https://twitter.com/memcubator
Telgraf Sohbeti: MEM38R | Memcubator Chat
Telegram Kanalı: MEM38R | Memcubator Channel
Reddit: r/memcubator
 

Son mesajlar

Üst