Melo köpeğine sahip çıkın!!

Bu konuyu okuyanlar

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Wesley Sneijder'i değil de Didier Drogba'yı alan Galatasaray yönetimini ayakta alkışlıyorum. Felipe Melo'ya yapılan muameleyi görmesine rağmen Türkiye'ye gelme hususunda nasıl ikna edildi gerçekten merak ediyorum.
Eminim ki Wesley Sneijder daha ilk maçında saha ortasında yaşanan kepazeliği gördüğünde "Nereye düştük biz lan" diye içten içe kendisine de kendisini Türkiye'ye yönlendirenlere de isyan etmiştir.
Sahada yaşanan kepazeliğe fazla değinmeye gerek yok. Oğuzhan Özyakup nasıl bir sahtekar olduğunu Manuel Fernandes ile Necip Uysal'ın şahitliğinde tüm çıplaklığı ile ortaya koydu zaten.
Ben izlerken doğrusu yüzüm kızardı bir Müslüman olarak. Düşünün Allah billah aşkına. Hristiyan olan biri, Müslüman olan birilerine Allah'ı işaret ederek kendini inandırmaya çalışıyor. Ama nafile. Vukuatları olan biri kesin yalan konuşuyor.
Allah Kur-an kitap neye yemin ederse etsin faydası yok. Melo bu kesin yalan konuşuyor.
E Melo bunu yaparda medya kayıtsız kalır mı hiç?
Sırf sevincini Pitbull köpekleri gibi yaptığı için "Arkadaş bu adam kendini köpek yerine koyuyor olmaz böyle bir şey" diye eleştirilmedi mi?
Adam kendini köpek gibi görüyor sana ne be kardeşim ya.
Bursasporlular da kendini timsah gibi görüyor. Üstelik timsah da bir hayvan ve insan yiyebiliyor. Kimi ne ilgilendirir arkadaş.
Maç bittikten sonra kızılca kıyamet koptu. Ağzı olan kim varsa demediğini bırakmadı. Yalancı diyeni de oldu, derhal kovulmalı diyeni de. Fatih Terim'in ağzından futbol hayatını bitirenler bile çıktı.
Kısacası, geçmişte kalan ne kadar hatası varsa, bir bir önüne konuldu Felipe Melo'nun.
Albert Riera'ya attığı yumruk yine yeniden gündeme getirildi. Sanki başka takımlarda hiç böyle şeyler olmamış gibi.
Örnekten çok ne var.
Arda Turan Caner Erkin'in dudağını patlatmadı mı?
Aynı Caner Erkin ile Semih Şentürk antrenmanda kavga etmediler mi?
Beşiktaş antrenmanında Manuel Fernandes ile Gökhan Süzen yumruklaşmadı mı?
Tüm bunlar olup biterken, Galatasaray camiasının sus pus olması benim dikkatimi çekti. Felipe Melo'nun, Raul Meireles'in onda biri kadar değeri yok mu sizin için.
Biraz Aziz Yıldırım'dan örnek alın. Adam futbolcusu için Türkiye Futbol Federasyonu'nu bile bastı. Üstelik bu kadar şaibeli biri iken.
Tek anlam veremediğim konuşma ise Beşiktaşlılar'ın konuşması oldu. Herkes konuşsun ama siz susun bari. Susmanızı gerektirecek ahlaksızlığın daniskası geçmişte sizin camianızda yaşandı.
Neymiş efendim Melo ahlak yoksunu bir topçuymuş. Futbolcularına milyonların gözü önünde tükürmüşmüş.
Sizin Pascal Nouma'nıza kurban olsun Felipe Melo emi.
Hani "Pascal bizi discoya götür" diye tezahurat ettiğiniz, o Nouma'nız değilmiydi İnönü Stadyumu'nun orta yerine işeyen?.
Gol sevincini cinsel organını okşayarak gösterdiği için tarafınızdan fenomen olarak ilan edilmemişmiydi. Siz hangi ahlaktan bahsediyorsunuz?
O ahlaksızlık bu ahlaksızlıktan daha kötüdür demiyorum elbet. Futbolcunun zeki çevik ve aynı zamanda ahlaklısı herkes gibi benim de arzu ettiğim bir sporcu tipidir.
Ama bu işin birde ayıp ve günah tarafı var. Biraz vicdanlı davranın. Hayatını bu işten kazanan birine bu kadar acımasız davranıp hayatıyla oynamayın.
Son sözüm Galatasaray taraftarına. Bırakın siz Sneijder'i, Drogba'yı Melo'ya sahip çıkın. İnanın bana geçen seneki şampiyonluğun en büyük pay sahibi Melo'dur. Bu yıl bir varlık gösteremediyse kabahatli yönetimdir. Getirildiği tarihe bakın haklı olduğumu göreceksiniz. Bu yılki formsuzluğu konusunda herkese katılırım. Ancak herkes de şu anki puan cetvelinde bulunan 2 puanın Melo sayesinde olduğu hususunda bana katılması lazım. 2012'nin en iyi kalecisi seçildi kendisi. Haksız mıyım?

Kaynak

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
493
:D.
yuh diyorum
müslüman hristiyan ayrımı ne diyeyim.

İhtiyar-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu gibi insanlar para için kendilerini satarlar. Orada o kadar çatışma olur savaş olur taraftar ile polis arasında onlar kutlama yaparlar parasını alıp çarçur ederler. Bizim taraftarımızda biz de kendimizi yırtarız kıytırık bir futbol için. Melo zaten gözümde köpek insan. Noumada öyle dingil. Sneijder konusunda da haklısın kesin öyle demiştir.

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47
Size Tükürük nasıl atılır onu yazıcam.Bakalım görüntüler gibi bu kadar kısa sürüyormuymuş.
1-ağzındaki tüm sıvıyı topla
2-kafanı geriye çek
3-kafanı ileri doğru at ve tükür.
Zaten o sinirle tüküren adamın gözleri değişik bakar yüzünü ekşiltir.kaşlarını çatar!
Şimdi görüntüleri tekrar izleyin.Amacı tükürmek olan bir adam bunu yapar.Ki görüntülerde zaten sıvı yok.
Bir ayrıntıya daha dikkat ettim oğuzhan yüzünü o kadar çok sildiki sanırsın adam balgam attı.10 defa sildi yüzünü.Bu kadar da olmaz yani.

Ve şunuda diyorum.Melo ceza alsın.Ama tükürdü diye değil.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Zaten artık Melo tükürdü diyemiyorlar. Sadece yaygara çıkarmak istediler. GS yönetiminin bunları iplememesi güzel oldu, bırakın siz ;)

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Bu melo hiyarini anlamak mümkün degil. Profesyonel futbolcu dedigin böyle hatalar yapmaz, yapmamali. Söyle ne diyeceksen cekil git oyununu oyna. Zerre kadar akil yok bu adamda arkadas.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
:biggrin: Konuya nerden geldiğini anlamayan insan

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ne yani hristiyanın allahı yokmu tabiki allahı işaret edecek gayet doğal bence

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Değişik bir kafayla yazmış yazan kişi. Ne kafası ola ki?

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Galatasaray tükürdugunu bildiği için konuşmuyor. Merak etmeyin :) Meireles suçsuz oldugunda nasılda hakaretler yağıyordu bu forumda şimdi kendi adamlarını savunmaya çalışıyorlar.BOşuna bir pitbull u savunmayın.

Zaten Gsde profesyonellik olsa Melo ya cezayı kendisi verir.

bayadres

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
Nasıl bir yazı başlığıdır o öyle !
Melo öyle bir cevap yazarki bunu görse ...
Hatta Galatasaray camiasından öyle bir tokat gelirki bu yazı başlığına...
Yazıklar olsun bu yazı başlığını atan mehmet özışık 'a.

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Melo orada dönüp giderken Oğuzhan bir şeyler söyledi ve Melo da geri döndü Oğuzhan eğer küfür ettiyse de hak etmiş o tükürüğü.

Ayrıca ben tükürük falan görmüyorum görüntüler de

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Ayrıca ben tükürük falan görmüyorum görüntüler de

Bazıları hâlâ gördüğünü iddia ediyor da hiç yuvarlak içine alıp gösterdikleri bir tükürme karesi de yok. Bırakın bazıları takılsınlar "tükürdü de tükürdü" demeye :dil:

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
bırakın Allah aşkına juventusta da bu adamın vukuatları var geçen sezon ki süper final maçında FTnin önünde yaptığı hareketler,saraçoğlunda kupada yaptıkları, Rieraya yaptığı ,her derbi maçında tartışmanın içine girmesi ,Antep maçında hakeme yaptıkları ve son olarakta tükürmesi ne yani Oğuzhan portekizce bilmiyor diye ona küfürmü etmesi gerek tükürmediyse bile ona teşebbüs etti tükürmedeki ağız şekli vardı o pozisyonda meloda hangi kameradan hangi açıdan bakarsanız bakın o adam bana göre tükürdü bana tükürdü diyen hakemi yalancı çıkardılar (hakem neden yalan söylesin anlamadım-si..r çeken futbolcu yeminler etti hakem si..r yediğiyle kaldı-evi basıldı-hakemliği bırakacaktı nerdeyse-federasyon basıldı resmen-son derbi hakemine de uçakta küfür ettiler adam kokpite sığındı) artık şu meloyu bize savunmayın ne mal olduğu ortada 3-5 sene içinde maçlara çıkacak hakem bulamayağız türk futbolu da böyle gelişmez ha drogba gelmiş ha sneijder gelmiş

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
Galatasaray tükürdugunu bildiği için konuşmuyor. Merak etmeyin :) Meireles suçsuz oldugunda nasılda hakaretler yağıyordu bu forumda şimdi kendi adamlarını savunmaya çalışıyorlar.BOşuna bir pitbull u savunmayın.

Zaten Gsde profesyonellik olsa Melo ya cezayı kendisi verir.

kendi takımın adına konuş profesyonelik siz fener den mi öğreneceğiz aynı sizin gibi tarlaları sürerken sizdede var bir köpek topuz son macta kangalığını gösterdi duyunda fener sütden cıkmış akkışık aynı aykut kocaman gibi cocuklargibi küstümü banane diyor ben oynamam istifa ederim ha UEFA bile anladı ki ne oldunuzu ondan ceza verdi tarih hep sizi hatarlıyacak tarlalarınızı

3D-Clan

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Bazıları hâlâ gördüğünü iddia ediyor da hiç yuvarlak içine alıp gösterdikleri bir tükürme karesi de yok. Bırakın bazıları takılsınlar "tükürdü de tükürdü" demeye :dil:

Hocam onu bırak bir de Emre Belezoğlunun yaptıklarından haberleri yokmuş gibi davranıyorlar ya ona kızıyorum ben Meloya laf atanlar kendi oyuncularına baksınlar ;)

IThelp

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
bu yazıyanlar kimler olduğu belli sporoku ercan saatci selcuk yula fenerin yalakaları var hep Tüm galatasaray renkdaşarım söyleyeyim başlığı yazan hatini bildirelim bu başlığı ve yazarı ismini klübe gönderelim şikayet hakkında

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
bırakın Allah aşkına juventusta da bu adamın vukuatları var geçen sezon ki süper final maçında FTnin önünde yaptığı hareketler,saraçoğlunda kupada yaptıkları, Rieraya yaptığı ,her derbi maçında tartışmanın içine girmesi ,Antep maçında hakeme yaptıkları ve son olarakta tükürmesi ne yani Oğuzhan portekizce bilmiyor diye ona küfürmü etmesi gerek tükürmediyse bile ona teşebbüs etti tükürmedeki ağız şekli vardı o pozisyonda meloda hangi kameradan hangi açıdan bakarsanız bakın o adam bana göre tükürdü bana tükürdü diyen hakemi yalancı çıkardılar (hakem neden yalan söylesin anlamadım-si..r çeken futbolcu yeminler etti hakem si..r yediğiyle kaldı-evi basıldı-hakemliği bırakacaktı nerdeyse-federasyon basıldı resmen-son derbi hakemine de uçakta küfür ettiler adam kokpite sığındı) artık şu meloyu bize savunmayın ne mal olduğu ortada 3-5 sene içinde maçlara çıkacak hakem bulamayağız türk futbolu da böyle gelişmez ha drogba gelmiş ha sneijder gelmiş

Daha önce yaptıklarından dolayı bu maçta tükürdü denilemez.

Kamera görüntülerinden çok net anlaşılıyor ki net olarak tükürmedi. Şunu artık dillendirmeyin bile.

Tükürmeye teşebbüs edip etmeme konusunda net bir şey söylenemez. Küfür etmeye daha yakın bir hareketi var bence. Bu da doğru bir şey değil tabii ki.

Bu pozisyonda hakemlerin hiçbir suçu yok. Canlı izleyen neredeyse herkes tükürdü sanmıştır (ben dahil). Oğuzhan iyi rol yapmış. Hakemlere laf eden de yok zaten.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sevgili fenerli ve hicbirseyi bilmeden tarla sürmekten şike yapmaktan iki olay arasındaki farkı anlamaktan aciz taraftarlar topluluğu
1. Kendi futbolcunuz hakeme haraket yapıyor ve o haraketin ne anlama geldiğini sokaktaki eşşek bile bilir
2. Diyelimki melo tükürdü kime Tükürdü? hakeme mi yoksa oyuncuyamı ? daha önceden oyuncuların birbirine tükürdükleri gören vardır elbette forumda peki ya hakeme tüküren oyuncu gördünümüz?
3. taraftarı kadar şaşkın fenerbehçeli yöneticilerde kendi oyuncularının yaptıklarını unutturmak adına çok pişkin bir şekilde kendi klüpleri içinde olanlardan bi haber şekilde açıklama yapıyor kendi oyuncusu ırkçılık yapar hakeme tükürür başkanı şike yapar taraftarı polis aracı yakar yetmez kendi stadını ateşeverir bunları görmez ve tükürüp tükürmediği hala belli olmayan bir konuda çıkıp açıklama yapar kendileri gibi şaşkın taraftarlarıda çıkıp bunlara şakşakçılık eder e boşuna dememişler klavuzu karga olanın burnu ...... ayrılmaz diye GALATASARAY adını ağzınıza alıp kirleteceğinize önce uefa tarafından şampiyonlar liginden men edilen takımınıza 1 yıl hapiste yatan başkanınıza yöneticilerinize ırkçı ve çirkefin önde gideni futbolcularınıza ve devletin aracını ateşe veren kendi oyuncusunu döven taraftarınıza bakıp sonra olayı yorumlayın ki benim gibiler komedilik halinize gülmesin yazık oluyor sizlere aciz yöneticilerinizi yapamadığını yaptığında GALATASARAY yönetimi çok merak ediyorum acaba hangi yüz ile konuşabileceksinizi tarihinde 6-0 dan başka tesellisi kalmayan büyük ! takım

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ezilince hemen şikeye bağlayan fanatiklerle doldu bura. Zorunuza gidincd bahane bulmayın hemen.Fenerbahçenin galatasaraydan profesyonelliği belli. Gerektiğinde oyuncularına cezayı veriyor.Ergenler konuya yorum yapmasın lütfen. Ağızlarını bozup üstünlük taslamaya calısıyorlar.Zorunuza gidiyorsa yönetiminize bakın.bu pitbull u savunarakk kimse biryere gelemez.ha birde son 10 yıl istatiklerine bak bakayım sayın ilkokullu kim daha çük galibiyet almış kim daha cok gol atmış? Ha doğru sizin uefa kupanız vardı büyük bahanenız o.biz 6 0 la övunmuyoruz sizin gibi uefa kupamız var diye :) siz uefa kupanızla kalın sn büyük takım biz burda takımlara laf dememeye çalışıyoruz. Bir köpeğin olayından bahsedıyoruz ve galatasarayın ceza vermesını beklıyoruz. Kimseye profesyonellik öğretmeye niyeti yok fenerbahçenin.

Burda melonun suçundan bahsediyoruz.Şikeye bağlayanlar henüz kesin birşey yok ve zamanında gsninde haberleri çıktı merak etmeyin. Konuyu bozmadan melo olayını tartışalım lütfen. Ağzınızı açıp boş konuşup hemen bahanelere girmeyelim

cheleby

Müdavim
Reaksiyon puanı
227
[MENTION=314828]godofnight[/MENTION] herşeyinizle tertemiz kulüpsünüz.Sorun bizde.

kralxs

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ezilince hemen şikeye bağlayan fanatiklerle doldu bura. Zorunuza gidincd bahane bulmayın hemen.Fenerbahçenin galatasaraydan profesyonelliği belli. Gerektiğinde oyuncularına cezayı veriyor.Ergenler konuya yorum yapmasın lütfen. Ağızlarını bozup üstünlük taslamaya calısıyorlar.Zorunuza gidiyorsa yönetiminize bakın.bu pitbull u savunarakk kimse biryere gelemez.ha birde son 10 yıl istatiklerine bak bakayım sayın ilkokullu kim daha çük galibiyet almış kim daha cok gol atmış? Ha doğru sizin uefa kupanız vardı büyük bahanenız o.biz 6 0 la övunmuyoruz sizin gibi uefa kupamız var diye :) siz uefa kupanızla kalın sn büyük takım biz burda takımlara laf dememeye çalışıyoruz. Bir köpeğin olayından bahsedıyoruz ve galatasarayın ceza vermesını beklıyoruz. Kimseye profesyonellik öğretmeye niyeti yok fenerbahçenin.

Burda melonun suçundan bahsediyoruz.Şikeye bağlayanlar henüz kesin birşey yok ve zamanında gsninde haberleri çıktı merak etmeyin. Konuyu bozmadan melo olayını tartışalım lütfen. Ağzınızı açıp boş konuşup hemen bahanelere girmeyelim

henüz kesin birşey yok ((:) ha ha ha ha sadece bu yorumdan anlaşılıyor hangi şartlar altında ve ne psikoloji ile yazıldığı çok güldüm fıkra gibi adamlarsınız varya biri şu gariban taraftara neden avrupadan yasaklandıklarını anlatsın mahkeme kararlarını göstersin başkanlarının kaç yıl ceza aldığını neden dolayı aldığını falan söylesin yazık gülmesin kimse kendisine bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp malum bunlarda yöneticileri gibi haybeden sallamayı öğrenmişler e ne yapsınlar en iyi becerebildikleri şey o zaten çokta görmemek gerek kendi futbolcularına yapamadıklarını bir başka takımın futbolcusuna yapılmasını bekliyorlar :) komedi resmen

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Ne kafası demiştim; adamın twitter hesabına girdim, liseli kafasında olduğunu görüp geri çıktım.

Oğuzhan'ı görünce yüzüne tükürecekmiş :D

epzq

Doçent
Reaksiyon puanı
47

Neden efendi? siz değilmisiniz geçmişi döken? biz döküncemi rahatsız oldun.Yalan mı şike yapmadınız mı?Tüm dünya biliyor siz anca koyunları kandırın.Tarla sürün.Ayşe de tatilden dönsün artık yeter 2 senedir tatilde!