Mekanik mouse var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

ArKaDaTa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
arkadaşlar yaklaşık 4 yıldır everest dlm 355 kullanıyorum. elimdeki ikincisi bir önceki bozulmuştu. memnunum gayet elime oturuyor ancak tepkime süresi nedir bilmiyorum. daha düşük tepkime süreli en fazla 300 tl max mouse öneriniz var mıdır ?

Hazirsistem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hp Omen 600 çok güzel bi mouse bence hemde 190 tl

Szayel

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,147

aimnil

Müdavim
Reaksiyon puanı
961
Everestin mause ları güzel ya

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
tepkime süresi düşük istiyorsanız kablolu ve DPİ si yüksek mause alacaksınız. herkes bir mause önermiş ama buna sen karar vereceksin, ekstra tuşlu mu, ışıklı mı düz mü, mause topu tıkır tıkır eden mi yoksa düz çevirmeli mi..

logitech in ürünleri iyidir.
logitech g102 nin fiyatına bakabilirsin. 300 liralarda mause a para verme.

çok fazla online oyun oynamıyorsan, işimi görsün diyorsan başka ucuz kablosuz/kablolu modeller var. hb ya bakabilirsin..

aimnil

Müdavim
Reaksiyon puanı
961
Bende Logitech ve a4 tech in mause u var. Zamanında 150 TL civarı almıştım. Aynı dönemde 40 liraya Everest mause da almıştım hepsi oyuncu mause u. Ama Everestin mouse u ikisinden de güzel. Kullanımı ve kontrolü çok daha iyi. Diğerlerinin extra özellikleri var onu saymıyorum

Hazirsistem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bende Logitech ve a4 tech in mause u var. Zamanında 150 TL civarı almıştım. Aynı dönemde 40 liraya Everest mause da almıştım hepsi oyuncu mause u. Ama Everestin mouse u ikisinden de güzel. Kullanımı ve kontrolü çok daha iyi. Diğerlerinin extra özellikleri var onu saymıyorum
Malzeme kalitesi ergonomiklik dpi degeri sensor vb bircok şey çok daha iyi mouse almak varken everest alinmaz. Giris seviyesinde iyidir belki duzgun markalara gore ama dier turlu imkani yok.

ikakbay

Asistan
Reaksiyon puanı
65
kablosuz logitech g305
kablolu logitech mx518 ben bunları öneririm, mx518 şuan 215 tl çok güzel fiyat.

mekanik mouse sorusuna gelirsek mekanik mouse vardır. toplu mouselar mekaniktir, ancak tepki süreleri oldukça düşüktür ayrıca topun temas ettiği sensörler bir süre sonra kirlenir ve temazsızlık yapar.

ArKaDaTa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
4 yıl giden bir everest görmek ne sevindirici bir haberdir böyle. Herhalde günde 100tıkta bırakıyorsunuz sanırım.

yok reyis 2.5 sene biri gitti elimdeki 1.5 sene. aynı modeli tekrar aldım yani. biraz güncellemişler ancak eskisi daha iyiydi. ayrıca şöyle bir hikayesi de vardır. oyunda sinirlenip vurmuştum mauseyi masaya, sağ tık hassaslaştı baya bi tıkı hemen algılıyordu.