Mekanik Klavye

Bu konuyu okuyanlar

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Arkadaşlar toplam 300 tl param var iyi bir mekanik klavye istiyorum yardımcı olurmusunuz ?

Reaksiyon puanı
425

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Gamepower ogre rgb bakabilirsin ama ne kadar bilmiyorum 300 400 bandindaydi en son
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu mekanik degil istersen pc hocasina fln bakabilirsin

ofarslan18

Asistan
Reaksiyon puanı
226
Rampage strike var iyi bir ürün kırmızı switch tercih edebilirsin

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
425
Bunu 300 TL ye rahat alırsın...markası monster :

G710 artık alınmaz sanki :)
Monster olan marka basıyor :D? Ama alınır mı alınır marka basması kalitesini belirlemez. Ama hala Redragon alınması taraftarıyım.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
G710 artık alınmaz sanki :)
Monster olan marka basıyor :D? Ama alınır mı alınır marka basması kalitesini belirlemez. Ama hala Redragon alınması taraftarıyım.

bu var ama sayısal tuş takımı yok bunların :(

Şu klavyenin bir sıfır fiyatına bir de ikinci el fiyatına bakın :) Ben olsam 100 TL daha bulur bunu almaya çalışırdım, kalite farklı bi şey... :

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
425

Şu klavyenin bir sıfır fiyatına bir de ikinci el fiyatına bakın :) Ben olsam 100 TL daha bulur bunu almaya çalışırdım, kalite farklı bi şey... :

Eski Romer G anahtarlar yerine ciddiyim OUTEMU bile tercih ederim. İyi değiller. Basmama yapabiliyorlar.

Bu arada bende G513 var. K68 RGB den geçtim alabilirse onu alsın :p

Nazmi Doruk

Asistan
Reaksiyon puanı
64
Gamepower warlock baya bi hoşuma gitti görüntüsü iyi hemde kırmızı switch buna bi bakacam yorumunuz için teşekkür ederim.

Eski Romer G anahtarlar yerine ciddiyim OUTEMU bile tercih ederim. İyi değiller. Basmama yapabiliyorlar.

Bu arada bende G513 var. K68 RGB den geçtim alabilirse onu alsın :p
K68 rgb'ye param yetmez zaten öğrenciyim ama yorumunuz için teşekkür ederim birgün çok param olursa kesinlikle alıcam

2. El biraz sıkıntı olabilir diye düşünüyorum şuanda 100 TL daha bulabilecek şansım yok ve bana klavye acil lazım ama yorumunuz için teşekkür ederim.

Reaksiyon puanı
425
Gamepower warlock baya bi hoşuma gitti görüntüsü iyi hemde kırmızı switch buna bi bakacam yorumunuz için teşekkür ederim.

K68 rgb'ye param yetmez zaten öğrenciyim ama yorumunuz için teşekkür ederim birgün çok param olursa kesinlikle alıcam

2. El biraz sıkıntı olabilir diye düşünüyorum şuanda 100 TL daha bulabilecek şansım yok ve bana klavye acil lazım ama yorumunuz için teşekkür ederim.
Warlock sorunlu sakın almayın
K552 ya da Dark Avenger alın
Yoksa mekanik almayın MK110 alın bu bütçede.

Nohandlecup

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar toplam 300 tl param var iyi bir mekanik klavye istiyorum yardımcı olurmusunuz ?
Gamepower Warlock Kablolu Klavye
Çok satan listesinde olan bu klavye tam bir fiyat performans ürünü. Ayrıca bilek desteği olması da oyun oynarken rahatlık sağlıyor.
Gamepower Ogre Kablolu Oyuncu Klavyesi
Deri bilek desteği ve rgb aydınlatmasıyla şık bir görüntü sunan bu ürün sessizliğiyle bilinen kırmızı switch özelliğine sahip.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
İkinci el de olsa sıfır veya sıfıra yakın temizlikte ve garantili olan ürünleri özellikle seçtim yazdım. Ben genellikle ikinci el alırım veya aldırtırım, kritik ürünler hariç... Çoğu aldığım ikinci el ürün gayet güzel çıktı, zaten klavye kolay kolay bozuk çıkmaz, telefon alacan, video attıracan, bütün tuşlar sağlam ise, garanti ve faturayı isteyecen, bir de azcık pazarlık yapacan, sonuç MİS :D

Kendi kullandığım mekanik klavyem:

1605032470036.png

monster pusat k1, ikinci elden 200 TL verip almıştım ve son derece memnunum, faturası var, garantisi bitti ama fatura sayesinde servis onarılamayacak bir arıza olduğunda yenisi ile değiştirebiliyor veya parçası bulunmaz ise parasını iade edebiliyor. Böyle yasal hakları da unutma, fatura çok önemli.

Bazı klavyelerin üzerindeki yazılar çabuk silinir ama monster gerçekten o konuda da kalite bir marka, klavye ilk günki gibi...

Son düzenleme: