Öneri Mekanik gaming klavye önerisi bütçe 500-800 TL

Bu konuyu okuyanlar

CeReS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba,

Mekanik rgb gaming klavye almak istiyorum fakat daha önceden kullandığım ve bildiğim bir marka olmadığı için seçmekte biraz zorlanıyorum. Önerebileceğiniz 500-800 TL arası mekanik klavye var mıdır. Aşağıda linkini bıraktığım ürün alınır mı?

r3b0k

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Zamanında gamepower warlock mekanik klavyesini kullanıyordum ve çokta memnundum. 1 sene sonra bazı tuşları basmamaya ve rgb lerin bir kısmı az yanmaya başladı. Hiçbir sıvı teması olmadı cihaza fakat ona rağmen klavyem çöp oldu.

Klavye halen daha çalışmakta fakat bazı tuşları hiçbir şekilde basmıyor. Toz veya kırıntıdan dolayı olduğunu düşünüyorum o yüzden cihaza çok temiz bakmak gerekiyor.

Fakat aynı marka kulaklığım da var gamepower kizaru kulaklıktan çok memnumum 2 sene oldu alalı kulak pedleri daha yeni deforme olmaya başladı ve o da sürekli kullandığımdan 2 kişi 2 senedir sürekli kullanıyor gayet normal bir durum.

Marka kötü diyemem ya benim şansıma yada satıcıdan dolayı da olabilir. Belki sıkıntılı bir klavyeyi almıştım zamanla bozuldu bir şey diyemem bu konuda.

Ama genel olarak klavyeden memnundum.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,752