Meizu pro 6 vs LG G4

Bu konuyu okuyanlar

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Telefon almayı düşünüyorum kararsız kaldım..
Kullanım Alanlarım:
1-kamerası iyi olmalı
2-aktif olarak program ve oyun için kullanıcağım
3-pil ömrü uzun olmalı

varsa başka telefon önerileriniz yazarsanız sevinirim.. fiyat max 1500-1600 TL

waylandx

Doçent
Reaksiyon puanı
67
Ben ikisi arasında kalsaydım meizu pro 6 tercih ederdim.Fakat bana kalırsa Xiomi mi 5 derim.Sahibinden'de bulabilirsin.

Son düzenleyen moderatör:

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben ikisi arasında kalsaydım meizu pro 6 tercih ederdim.Fakat bana kalırsa Xiomi mi 5 derim.Sahibinden'de bulabilirsin.
Baktım ama güvenemedim pek şimdi meizu m3 note a bakıyodum fazladan 600 TL vermene gerek yok m3 note al diyenleride gördüm.

bilal1231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
abi imei kaydına insan güvenemiyor ya çakma yaparlar bir kaç ay sonra kapanır pasaport bir şey yok nasıl güvenicez

mirac199

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
abi imei kaydına insan güvenemiyor ya çakma yaparlar bir kaç ay sonra kapanır pasaport bir şey yok nasıl güvenicez
N11 hepsiburada gibi siteler satiyo meizu icin oyle bişey olcagini sanmiyorum ama kararsizda kaldim m3 note mu pro 6 mi g4 mu diye :)

FurkanCaptanD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bi yanda MediaTek MT6797T Bi yanda SnapDragon 808 bence 808 daha performanslı işlemci kamera olsun performans olsun g4 ezip geçicektir emin olabilirsin

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mediatek işlemci benchmarklarda daha çok puan alıyor.
LG G4 kamerada ve ekranda çok daha başarılı.
Batarya ömrü iki telefonuda kötü ama oyun ve program altında yoğun kullanım senaryosunda g4 biraz sıkıntılı hatta fazla

Zernigar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ne alirsan al lg g4 alma. sakin alma bootloop problemi var bende oldu ve simdi telefonsuz kalmisam

Ekli dosyalar

• lg-g4-bootloop.jpg
    lg-g4-bootloop.jpg
    44.7 KB · Görüntüleme: 691

Zernigar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gönder garantiye 15 gün sorna yenisi gönderiyorlar
ben azerbaycanda yasiyorum ve qarantimin muddeti bitmis azerbaycanda servisde bana yuksek bir fiyat soylediler tamiri icin hemin paranin uzerine bir azda koyub yenisini ala bilirim yani o kadar. ne edeceyimi bilmiyorum cok uzgunum lg g4 hayal kirikligina ugratdi beni

M

Murat Burç

SDN Okuru
ben azerbaycanda yasiyorum ve qarantimin muddeti bitmis azerbaycanda servisde bana yuksek bir fiyat soylediler tamiri icin hemin paranin uzerine bir azda koyub yenisini ala bilirim yani o kadar. ne edeceyimi bilmiyorum cok uzgunum lg g4 hayal kirikligina ugratdi beni
Garantiyle alakası yok kronik bir sorun bu tüketici haklarına başvur senin hatan yok

Zernigar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mediatek işlemci benchmarklarda daha çok puan alıyor.
LG G4 kamerada ve ekranda çok daha başarılı.
Batarya ömrü iki telefonuda kötü ama oyun ve program altında yoğun kullanım senaryosunda g4 biraz sıkıntılı hatta fazla
lg g4 ana kart sorunu fazlasiyla var