Mehmet Topal için resmi açıklama

Bu konuyu okuyanlar

Erdem-FB

Dekan
Reaksiyon puanı
28
[h=2]Fenerbahçe, Valencia'da forma giyen Mehmet Topal'ı renklerine bağladı.[/h]

Transfer çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe, Valencia'da forma giyen Mehmet Topal'ı renklerine bağladı.

Valencia ile görüşmelerini sürdüren sarı-lacivertliler, İspanyol kulübüyle anlaşmasının ardından Mehmet Topal'ı 4 yıllığına renklerine bağladı.

Kaynak

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
AÇIKLAMA:
Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:
Profesyonel futbolcu Mehmet Topalın transferi konusunda taraflarla anlaşmaya varılmıştır. Sözleşme süresi 4 yıl olup oyuncuya ödenecek yıllık garanti ücretin dökümü aşağıda verildiği gibidir. Valencia Kulübüne ödenecek bonservis tutarı ise 4.5 milyon Euro'dur.

2012-2013 sezonu için garanti ücret 2.000.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
2013-2014 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro,
2014-2015 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
2015-2016 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;

hayırlı olsun Fenerbahçe'ye :)

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Hayırlı olsun.

3D-Clan

Profesör
Reaksiyon puanı
1
İkinci emre :D

Hayırlı olsun fenerbahçe camiasına :D

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
iki taraf için de hayırlı olsun. mehmet sağlam karakterli biri olduğu için emre gibi olmayacaktır.

Reaksiyon puanı
10,324
sıra takım arkadaşı tino costa'da...
bakalım onu da koparabilecek miyiz!

hayırlı uğurlu olsun mehmet, umarım sade futbolunla değil, efendiliğinle de anılırsın.
galatasaray seyircisinin emre'ye uyguladığı protestoyu mehmet'e yapmayacağını tahmin ediyorum.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Hayırlı Olsun.
Karakterli bir futbolcu idi Mehmet.
Faydalı olacağını tahmin ediyorum.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
emrenin yerini dolduracağını düşünmüyorum ancak selçuk şahin den katkatkatkat... iyi bir oyuncu. hele şükür diyorum.

BeyaZayeB

Profesör
Reaksiyon puanı
19
Efendi ve iyi bir futbolcu gerçekten..
Hayırlı olsun..
Umarım türkiye liginde berbat maçlar çıkarır doğal olarak Fenerbahçede başarısız olsun ligde :D:D

Avrupa maçlarında iyi oynasın Fenerbahçede başarılı olsun inşallah.

Tekrar Hayırlı olsun..

angel75

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
18
hayirli olsun camiamiza....

bsg18

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Hayırlı olsun.Maçlarda artık orta sahayı geçmek rakiplerimiz için zorlaşacak.İnşallah yararlı olur.Takım arkadaşı Tino Costa yı da getirirse tadından yinmez.:D

Hwoarang

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Emre Fenere transfer olduğu güne kadar yere göğe sığdıramayanlar, birden Emreyi karaktersiz ilan etti.
Burda bir karaktersizlik olduğu kesin ama o kişi Emre değil.

Mehemet Topal FB tv ye çıkınca transferin bu sefer kesin olduğuna inandım. İnşallah başarılı olursun Topal ,Hem Fenerbahçe, hem kendin, hem de milli takım için.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Emre Fenere transfer olduğu güne kadar yere göğe sığdıramayanlar, birden Emreyi karaktersiz ilan etti.
Burda bir karaktersizlik olduğu kesin ama o kişi Emre değil.

Mehemet Topal FB tv ye çıkınca transferin bu sefer kesin olduğuna inandım. İnşallah başarılı olursun Topal ,Hem Fenerbahçe, hem kendin, hem de milli takım için.
emre galatasaraydan ayrılırken "ayrılış şeklinden dolayı" karaktersiz ilan edilmişti zaten. kendi sözünü yiyip fenere giderek bunu perçimledi.

ancak zamanında emreye laf söyleyenler, fenere gelince bağrına bastı. evlat muamelesi yaptı. tüm çirkinliklerini de savunmaya başladı.

asıl burda sorun var.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
emre galatasaraydan ayrılırken "ayrılış şeklinden dolayı" karaktersiz ilan edilmişti zaten. kendi sözünü yiyip fenere giderek bunu perçimledi.

ancak zamanında emreye laf söyleyenler, fenere gelince bağrına bastı. evlat muamelesi yaptı. tüm çirkinliklerini de savunmaya başladı.

asıl burda sorun var.

Bak sen çok yanlış konuşuyosun. Konuştuğun laflara dikkat et. Sana göre çirkin bana göre güzel. Sana göre çirkin olanı savunanlara karaktersiz diyemezsin. Neyin çirkin olduğuna sen mi karar vereceksin. İster evlat muamelesi yaparım ister baba muamelesi yaparım Emre'ye.

Bak hemen düzenledin yorumunu!

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Bak sen çok yanlış konuşuyosun. Konuştuğun laflara dikkat et. Sana göre çirkin bana göre güzel. Sana göre çirkin olanı savunanlara karaktersiz diyemezsin. Neyin çirkin olduğuna sen mi karar vereceksin. İster evlat muamelesi yaparım ister baba muamelesi yaparım Emre'ye.

Bak hemen düzenledin yorumunu!
"karaktersiz" diyen senin renkdaşın. ben de onun seviyesine inmemek için editledim yorumu.

ayrıca yorumların ile kendinle çelişmişsin.

Sana göre çirkin bana göre güzel.

Neyin çirkin olduğuna sen mi karar vereceksin

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
"karaktersiz" diyen senin renkdaşın. ben de onun seviyesine inmemek için editledim yorumu.

ayrıca yorumların ile kendinle çelişmişsin.

Ama indin onun seviyesine. Var mı böyle bir dünya? Varsa bizde ağzımıza geleni yazalım en alt seviyeye inelim son düzenleyelim hoop en üst seviyeye geri dönelim. Bak benim ne seninle ne de bir başka kişiyle sorunum yok. Olamaz da. Ben düşünceye muhalifim. Ben kimseye hakaret etmedim. Neyimle çelişmişim? Sen bütün fenerbahçelilere karaktersiz dedin. Özür dileme hakkın sen de saklı. Tartışmayı uzatacak cevaplar vermezsen memnun olurum.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
Ama indin onun seviyesine. Var mı böyle bir dünya? Varsa bizde ağzımıza geleni yazalım en alt seviyeye inelim son düzenleyelim hoop en üst seviyeye geri dönelim. Bak benim ne seninle ne de bir başka kişiyle sorunum yok. Olamaz da. Ben düşünceye muhalifim. Ben kimseye hakaret etmedim. Neyimle çelişmişim? Sen bütün fenerbahçelilere karaktersiz dedin. Özür dileme hakkın sen de saklı. Tartışmayı uzatacak cevaplar vermezsen memnun olurum.
mesajımı editledim. özür dilememe gerek yok. hatanın farkına varıp mesajı editlemek de bir erdemdir. ancak sorunun olmasaydı editlenmiş mesajı alıntı yapıp benim açığımı yakalamış gibi saldırmazdın.

çelişki "sana göre çirkin, bana göre güzel olabilir" deyip sonra "sen mi karar vereceksin" diye çıkışman. hala anlamıyorsan ne diyeyim?..

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Beyler konu Emre değil.Fenerbahçeye hayırlı olsun.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
15 dk geçti. Mesajımı editleyemiyorum. [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] sana zahmet editle yukardaki mesajımı da arkadaşın gönlü olsun. Üçümüz arasında bir sır olarak kalsın. Sonradan birileri gelip sorarsa ne yazmıştı ne yazmıştı? diye. Söylemeyiz kimseye.

15 dk geçti. Mesajımı editleyemiyorum. [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] sana zahmet editle yukardaki mesajımı da arkadaşın gönlü olsun. Üçümüz arasında bir sır olarak kalsın. Sonradan birileri gelip sorarsa ne yazmıştı ne yazmıştı? diye. Söylemeyiz kimseye.