Mehmet Şimşek'ten ShiftDelete.Net'e özel açıklamalar

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Merhaba arkadaşlar,

Türkiye'de tüm teknoloji siteleri arasında bir ilki daha gerçekleştirdik ve teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçi olarak bilinen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik. iPad'indeki uygulamalardan tutun da en çok oynadığı oyunlara kadar çok ilginç konuları konuştuk.

Videoyu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir bakan ile bu sohbeti gerçekleştirmek beni çok mutlu etti diyebilirim.

Sizler neler düşünüyorsunuz?

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Vay Troy memleketime ikinci gidişin :) Bakanda uzaktan tanıdığım olur bilsem bende gelirdim :D

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Batman müthiş bir yer. Gözümün önünde bir çocuk kalabalığı yırtıp geldi ve gömleğini bakana imzalattı :) ne yalan söyleyeyim, çok şaşırttı bu durum beni.

Bu arada öğle yemeği yedik sanırım Bahçevan diye bir yerde. İstanbul'a geldim ve halen acıkmadım. Sanırım yarın sabaha da acıkmam herhalde :D

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bahçevan iyi yapar yemekleri ama çok daha iyi yapanlarda var hani :D Ayrıca bakan gayet anlıyormuş teknolojiden, ben bile bu kadarını beklemiyordum :)

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
keşke ulaştırma bakanımız da böyle şeyler söyleyebilse ;) ne güzel olurdu.

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
sitesindeki kürtçe muzik hoşuma gitti, batmanlılara nasıl yaklaşcağını iyi düşünmüş.

evowinds

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
174
Biraz da ilgi meselesi, ama şunu söyleyebilirim, teknoloji öncelikli olarak para ve finans sektöründe kullanılıyor...

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
bir ara counter strike oynadınız mı diye soracaktım ama çok aşırı giderim diye sormadım :D

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
umarım yeni açılacak teknoloji ve sanayi bakanlığın başında görürüz sayın şimşeği

AKUMA

Asistan
Reaksiyon puanı
3
en sevdiğim bakanlardandır Bülent Arınç'tan sonra

KIZILTEKE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bir bakanımızın onca işi arasında bu kadar teknolojiyi takip edebilmesi şaşırtıcı ve sevindirici:)

Dream Team

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Memleketime Hoş Gelmişsin Üstad.. Keşke Gelmeden Önce Haberimiz Olsaydı Misafir Ederdik Sizi...

virtual worms

Müdavim
Reaksiyon puanı
66
vay be. İyiki böyle bir bakanımız var. Bu arada halktan bir bakan halk ile aşırı derece iç içe. Keşke diğer bakanlarımızda böyle olabilse:)

bir ara counter strike oynadınız mı diye soracaktım ama çok aşırı giderim diye sormadım :D

Keşke sorsaydınız sdn kullanıcılarıyla oynuyoruz. Belki o da gelirdi. yada biz giderdik:D

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bi bakandan beklenmedik hareketler.Hd film arşivide varmış maşallah diyelim :D

qazwsx41

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaptığım yorumları silerken nasıl bir ruh haliniz vardı ne düşünerek sildiniz çok merak ettim :mad:

Bonney

Müdavim
Reaksiyon puanı
14
Kosova'yada boyle bir bakan isterdim.

Birde Sansuz icin dedikleri dogru mu ? Yani Isteyen gecicek o sansuz pakete ? Eger bu dogruysa neden sansure karsisiniz ki ?

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
keşke ulaştırma bakanımız da böyle şeyler söyleyebilse ;) ne güzel olurdu.

Ben su vurguyu cok meak ediyorum. Basbakan imiz Maliye bakani miz saglik bakani miz neden boyle bir vurgu yapma istegi duyuluyor. maliye bakani denilemiyormu. bence bu vurgu fanatizmdir

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben su vurguyu cok meak ediyorum. Basbakan imiz Maliye bakani miz saglik bakani miz neden boyle bir vurgu yapma istegi duyuluyor. maliye bakani denilemiyormu. bence bu vurgu fanatizmdir

İlkokulda öğretmenim mi derdin yoksa öğretmen mi derdin?

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
ogretmenin yuzune konsurken ogretmenim dersin.yada bakanla konusurken sayin bakan dersin heryere bakanimiz yazmazsin. maliye bakani diyebilirsin. yazdigimi iyi oku

sende ilk mesajı iyi oku

teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçi olarak bilinen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

ayrıntılarda ise

Teknoloji tutkunları, onu en çok elindeki iPad ile hatırlıyor. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tartışmasız teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçilerin başında geliyor.

neyi hedefledin burda anlayamadım

KAZUYA

Doçent
Reaksiyon puanı
20
sende ilk mesajı iyi oku

teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçi olarak bilinen Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile çok özel bir röportaj gerçekleştirdik.

ayrıntılarda ise

Teknoloji tutkunları, onu en çok elindeki iPad ile hatırlıyor. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, tartışmasız teknolojiyi ve interneti en iyi kullanan siyasetçilerin başında geliyor.

neyi hedefledin burda anlayamadım

alinti yaptigim ilk mesajima bak

SeeYouInHell

Doçent
Reaksiyon puanı
3
gereğinden fazla abartıyorsun, görüşünü bu kadar çok belli etme. konuda bakanın 10 defa adı geçiyor, 1 keresinde bakanımız olmuş bunu fanatizm yapmışsın, birşey diyemem.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
bakanımızın söylediklerinden hareketlerinden çok Troy'un şaşkınlık ve memnuniyeti benim ilgimi çekti :) çok mutlu olmuş :D