Öneri MediaMarkt ile 4 Ay Boyunca Ücretsiz Apple Music

Bu konuyu okuyanlar

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
325
MediaMarkt bizlere ücretsiz 4 ay Apple Music aboneliği sunuyor.

Daha önce Apple Music aboneliği bulunmayan kişiler için Apple, Apple Music'i deneyimleyip kullanmaları için üç ay deneme aboneliği sunmaya devam ediyor. MediaMarkt ile Apple bir anlaşma yaptı. Bu anlaşma sonucu Apple'ın sunduğu üç ay deneme aboneliğinin üstüne 1 ay daha ekleyerek bu kampanya ile kullanıcılara 4 ay ücretsiz Apple Music aboneliği sunuluyor.

MediaApple.jpg

Peki bu kampanyadan nasıl yararlanacağım?

Adım 1: Apple adresine girdikten sonra Kodu Kullan tuşuna basıyorsunuz.
Adım 2: Apple kimliğiniz ile giriş yapıyorsunuz.
Adım 3: Giriş yaptıktan sonra önünüze Apple Music teklifinizi kullanın yazılı bir kısım gelecektir. Devam tuşuna basarak devam edin.
Adım 4: Aboneliği Onayla kısmında Onayla tuşuna basarak devam ediyoruz.
Adım 5: Kart bilgilerinizi giriyorsunuz. İçinde herhangi bir para olmasına gerek yok. Para çekmiyor.
Adım 6: Tekrardan Aboneliği Onayla kısmına geri döndünüz. Onayla tuşuna basarak devam ediyoruz.

Tebrikler artık 4 ay boyunca ücretsiz şekilde Apple Music'i deneyimleyip kullanabilirsin. İyi günlerde kullanman dileğiyle.

apple music.jpg

Peki Apple Music kullanıcılarına ne sunuyor?

・70 milyon şarkı ile çok büyük bir şarkı kütüphanesine sahip bu sayede aradığın şarkılara çok kolay şekilde ulaşabilirsin.
・En sevdiğiniz parçaları indirip çevrimdışı şekilde dinleyebiliyorsun.
・Günümüzün en popüler şarkılarına, yıllara meydan okuyan şarkılara ve modern country türünün en seçkin örneklerine yer veren üç farklı canlı radyo istasyonunu dinlemenize imkan sunuyor.
・CarPlay ile aracınızda da Apple Music deneyiminin keyfini çıkar.
・Şarkı sözleri görünümüyle şarkılara eşlik edin ya da sonraki sözlere göz at.
・Apple Music'in keyfini sadece Apple cihazlarınızda değil Windows ve Android cihazlarda da çıkartabilirsin.
・Apple algoritmasının sizin için özel olarak seçilmiş şarkılar arasından çok seveceğiniz yeni şarkılar keşfet.
・Apple editörlerinin özel olarak hazırladığı çalma listeleriyle yeni şarkılar keşfedebilirsin.

Son mesajlar