Media player Harici Disk

dudaeva

Üyecik
Merhaba arkadaşlar..
Harici diske ihtiyacım vardı.. Araştırırken "Media player Harici Disk" terimiyle karşılaştım.. Teknik olarak düşündüğümde işime çok yarayacak gibi görünüyor. İçindekileri televizyonda izleme olanağınız var.Bir nevi dvd player gibide kullanabilirsiniz benim anladığım. Fakat bazı terddütlerim var..
Harici disklerde ısınma problemi oluyor.Bu diski tv de kullanacaksam ısınma problemi olmaması gerekir..Gerektigi zaman 2 saat tv ye bağlı kalacak.
(film izlerken :) ) Bunun özelliklerinde fanı varmı yokmu belirtilmemiş. Acaba böyle bir ısınma problemi yaşarmıyım? Bu disk hakkındaki görüş ve önerileriniz nelerdir?

Almayı düşündüğüm cihaz..
http://www.vatanbilgisayar.com/productDetails.aspx?I_ID=32086
 

attar

Üyecik
arkadaşım bende şunu kullanıyorum
http://www.hepsiburada.com/smartmed...=100225&productid=bd850985&SKU=BD850985-500GB
gayet memnunum ısınma proplemi falanda çok fazla olmuyor bilgisayara takılıyken hiç yok ama film seyrederken doğal olarak biraz ısınıyor birde bu üründe otg diye bi teknoloji var buda harici bir flash bellek harddisk bile bu harddiske takıp onu bile okutabiliyorsun yinede karar senin ama bence 2,5" olanları tercih et çünkü 3,5" taşınması zor ayriyeten bilgisayara takarken bile fişe takman gerekiyor
 
Üst