Media Markt Ürünümü Göndermiyor Mağdurum

Bu konuyu okuyanlar

enezz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar ürünüm gönderilmedi bugün 6. Günü ve elinizde bulunmadığını söylediniz ama ben bu ürünü stokta varken aldım bu durumdan ben sorumlu olmamam gerekiyor ilgili şikayet yerlerine şikayet edeceğim ben öğrenciyim ve beni mağdur ettiniz ancak 6 gün sonra stok olmadığını söylediniz ürün fiyatı şu an en ucuz 1273 Tl isterseniz araştırabilirsiniz ben ne yapabilirim o kadar param yok ve zarardayım sizin yüzünüzden ürünü alamıyorum 2 gün önce müşteri hizmetlerini aradığımda ürün mağaza tarafından gönderildiği için sisteme yansımamış ama ürün Yurtiçi Kargo'ya verilmiştir dendi dün mail geldi ürünü gönderemiyoruz lütfen iptal edin ürünümü iptal etmeyeceğim ve bu konu hakkında şikayet başlatacağım 6 gün olmuş şimdi haber veriyorsunuz ve neye dayanarak müşteri hizmetleri ürün kargoya verilmiştir diyor? Bana denen ürün kargoya verildi cuma gününe kadar elinize ulaşacaktır yazıklar olsun bu kadar büyük şirketten bunu beklemezdim gerçekten kalite 0 olmuş bana 6 gün sonra atılan maili de resim olarak paylaştım ama telefonda görüştüğümüzde denilen Yurtiçi Kargo'ya verildi cumaya kadar elinize ulaşacaktır. Neyse ilgili yerlere şikayet edeceğim

Ekli dosyalar

• bandicam 2020-10-08 14-04-58-509.jpg
    bandicam 2020-10-08 14-04-58-509.jpg
    59.2 KB · Görüntüleme: 92