Meclis Başkanı Seçimi Sonlandı

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
BMM Meclis Başkanlığı oylamasında Köksal Toptan 450 oyla Meclis Başkanı seçildi. MHP'li Tunca Toskay 74 oy alırken 4 oy geçersiz sayıldı, 7 oy da boş atıldı. Toptan, TBMM Başkanı seçilmesinin ardından Meclis'te yaptığı teşekkür konuşmasında, "Ben AKP milletvekiliyim, ama tüm partiler artık benim partim hepsine eşit mesafede duracağım" diye konuştu. Toptan'ın bu sözleri Meclis salonundaki vekillerden büyük alkış alarak karşılık gördü.

Köksal Toptan almış olduğu 450 oyla eski Meclis Başkanlarından Refik Koraltan’ın 385 oyla seçilme rekorunu kırmış oldu.

Jerusalem

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Köksal Toptan, yetkin bi' isim. Vatana millete hayırlı olsun.

flood_77

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
evet ıyı ve bılgılı bır ınsan basarılar...

LAST

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vatanım için hayırlısı ne ise o olsun.
İnş. muhalefet partileri Cumhurbaşkanlığı seçimine çubuk sokmadan hayırlı bir şekilde geçmesini sağlarlar. Eğer başörtüsü kavgası yaparlarsa bu iş zor gibi görünüyor. Birileri müslüman birileri anti-mislüman (ne oldukları belirsiz :} )

Eğer bu ülkenin seçtiği iktidara karşı olumsuz adım atılırsa. Bu ülkeye ve bu ülkenin halkına karşı olumsuz adım atılmış olur. (M.Kemal Atatürk'ten derleme)

Selametle...

Turab Garip

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Evet tebrikler uzlaşının zaferi bu. CHP'nin istediği olursa uzlaşıdır. Olmazsa karanlık uygarsızlık zırtopozluktur!

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
Elmacik dedi ki:
Evet tebrikler uzlaşının zaferi bu. CHP'nin istediği olursa uzlaşıdır. Olmazsa karanlık uygarsızlık zırtopozluktur!
çok doğru söylüyorsun, herkes kendi istediğinin olmasın istiyor, başkası olursa cumhuriyet, laiklik elden gidiyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar