MEB'den Liseler İçin Yüz yüze Eğitim Kararı!

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Milli Eğitim Bakanlığı, daha önceden 1 Martta sadece 8 ve 12. sınıflara okulların açılacağını duyurmuştu.

Yeni yayınlanan açıklamayla mesleki ve teknik Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liseleri, güzel sanatlar liseleri ve spor liseleri tüm sınıfları açılacak.
lise_5264.jpg

-Okula gitmek zorunlu olmayacak.
-Ders saatleri 24'ü geçmeyecek.
Yazıda şöyle anlatılıyor: "1 Mart 2021 tarihinden itibaren de mesleki ve teknik Anadolu liseleri, çok programlı Anadolu liseleri, güzel sanatlar liseleri ve spor liseleri derslerine ait uygulama kazanımlarının yüz yüze eğitimlerine tüm sınıf seviyelerinde başlanacaktır."

Sınav iptali isteyenler boşuna uğraşıyor sanırım. İptal olmayacağına emin olabilirsiniz.

wittroc

44
Reaksiyon puanı
11,156
Gitmem. Evde çalışacağım, hiç kendimi riske atamam.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,956
Düz Anadolu açılmıyor anladığım kadarıyla. :)

forumblogger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
bütün dersler mi işlenecek yoksa sadece uygulamalı dersler mi anlamadım da?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,956
bütün dersler mi işlenecek yoksa sadece uygulamalı dersler mi anlamadım da?
Sanırsam sadece uygulamalı. Sebebi ise normal anadolu ve imam hatipler açılmayacağına göre sadece uygulamalı dersler için üstte yazan lise türleri açılacak diye düşünüyorum. :)

forumblogger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
25
Sanırsam sadece uygulamalı. Sebebi ise normal anadolu ve imam hatipler açılmayacağına göre sadece uygulamalı dersler için üstte yazan lise türleri açılacak diye düşünüyorum. :)
Evet açılmıyor.
ya şu an televizyonda bütün haber kanallarına baktım herhangi bir son dakika gelişmesi göremedim acaba kesin olmayabilir mi? olsaydı son dakika gösterirlerdi diye düşünüyorum. Ana haber bülteninde de göstermemişler