Maxthon'da ana sayfa simgesi...

Fubiku

Asistan
An itibariyle Maxthon tarayıcısını kullanmaya başladım. Maxthon'da ana sayfam Google. Bir sayfa açıkken tekrar Google'a dönmek için ana sayfa simgesine tıkladığımda açık olan sayfa dışında yeni sekme açıyor. Oysa ben ana sayfa simgesine tıkladığımda o an açık olan sayfanın Google'a dönmesini istiyorum. Ayarlarda bunu halletmenin bir yolunu bulamadım. Bunu nasıl halledebiliriz?
 

hasburcan

Üyecik
sol üst tarafta mavi gülücük var tıkla , sol aşağıda seçeneler var ordan araştır hemde öğrenmiş olursun
aslında maxthon 3 en iyi tarayıcı bende onu kullanıyorum hızlı ve stabil ama ilk indirdiğinde bi görsellik olmadığı için bundan bişey olmaz diyi siliyosun ama biraz uğraşsan kişiselliştirsen ve ayarları kendine göre yapsan inan bana hiç birdaha zahmete girmezsin mesela ben 2 aydır felan şifre kullanıcı adı hiçbir sitede yazmıyorum kendisi dolduruyor üye olurkende ...
 

MetinAtgl

Asistan
Arkadaşım malesef bende aynı dertten şikayetçiyim :( Bi türlü bulamadım diğer sekmeleri hallettim yine aynı sekmede açılıyor sayfalar ama ev düğmesine tıkladığımda yeni bir sekme açıyor.Yardımcı olacak bir arkadaş yok mu ?
 

MetinAtgl

Asistan
O sorunu tarayıcı kipini değiştirerek halledebiliyorsun diye biliyorum.Giriş yapmadan önce üstten yıldırım simgesine tıkla tarayıcı kipi değişsin sonra gir sorun olmayacaktır :)
 
Bi türlü bulamadım diğer sekmeleri hallettim yine aynı sekmede açılıyor sayfalar ama ev düğmesine tıkladığımda yeni bir sekme açıyor.
 
Üst