MAX 500TL TV Tavsiyesi

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşklar ufak oda için Tv tavsiyesine ihtiyacım var. 500Tlye çok fazla bi şey beklemiyorum fakat o fiyat aralığında en iyi olsun tabiki :) Kullanım amacı dizi , Tivibu tekrar izle özelliğini kullanabilme ve nadiren flashtan film. Tivibu bağlancağı için uydu alıcısı olmasına gerek yok Led olsun Full Hd olsun güzel göstersin en ufak 22inç malzemesi çok dandik olmasın bizi hayattan bezdirmesin istiyorum :D Büyük ihtimal HepsiBurada'dan alacağım cunku Vatanda vs en ucuz 500Tlden başlıyor. Marka olarak birsürü marka var asıl merak konumda bu zaten. Avox , Axen , Piranha , Premier , Navitech , Regal , Seg, Vestel ... bir suru marka var bu markalar arasından hangisini tercih etmeliyiz. Hangisi daha sağlamdır ? İzmir'de hangisinin garantisi daha çoktur ? Yardımlarınızı bekliyorum . Teşekkürler.

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu 3ü arasında kaldım
Navitech LD-22FHD, 22” 56 Ekran Full HD LED
Axen 22" 56 Ekran Full HD LED (TRAXLED022219800)
Awox 2271 22" 56 Ekran Full HD LED Ekran

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Bu bütçeye ve saydığınız markalara bakarsak mutlaka birinde ya ses ya görüntü ya da geçişlerde hoşunuza gitmeyen durumlar olabilir.Ayrıca incelediğiniz ürünler tv olarak değil ekran olarak üretilmiş.Ürünler arasında da pek fark yok.

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bu bütçeye ve saydığınız markalara bakarsak mutlaka birinde ya ses ya görüntü ya da geçişlerde hoşunuza gitmeyen durumlar olabilir.Ayrıca incelediğiniz ürünler tv olarak değil ekran olarak üretilmiş.Ürünler arasında da pek fark yok.
Ekran olarak derken ? Tv olarak kullanamıyor muyuz ya da kumandası yok mu ?

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İster TV ister monitör olarak isterseniz başka şekilde de kullanabilirsiniz.
Yorumunz için teşekkür ederim Navitechte kumanda göstermiş resimlerde fakat diğerlerinde hiç bir türlü kumanda olduğuna dair bilgi yok acaba var mıdır kumandası ?

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Yorumunz için teşekkür ederim Navitechte kumanda göstermiş resimlerde fakat diğerlerinde hiç bir türlü kumanda olduğuna dair bilgi yok acaba var mıdır kumandası ?
Direk tv olarak üretilmediği için bazılarında olmayabilir. Bunun için müşteri hizmetlerini arayın.Vatan bilgisayarda 500 tl bandında tv olarak üretilen lg,vestel vs markalar var.Onlarıda incelemenizi öneririm.

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Direk tv olarak üretilmediği için bazılarında olmayabilir. Bunun için müşteri hizmetlerini arayın.Vatan bilgisayarda 500 tl bandında tv olarak üretilen lg,vestel vs markalar var.Onlarıda incelemenizi öneririm.
Yardımlarınız için teşekkür ederim yarın müşteri hizmetlerini arayıp öğreneyip kumanda yoksa navitech marka olanı alıcam

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Navitech almaya karar verdim fakat aklıma bişey geldi bu tvde ne smart ne internet vs yok ben tivibu ip tv kullanıcam hdmi ile bağlanıyor zaten girişte tvde mevcut tvde internet olmaması bi sıkıntı yaratmaz dimi ? Tekrar izle özelliğini felan kullanmamda

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Bildiğim kadarıyla tekrar izle özelliği için internetin olması gerekiyor.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Tekrar izleyeceğin videolar tivibu alıcısı üzerinden ekrana aktarılacağı için tv nin wifi özelliği olmasına gerek yok diye düsünüyorum. Fakat yine müşteri hizmetlerini aramanızda fayda var garantiye almanız açısından.

berkay035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Tekrar izleyeceğin videolar tivibu alıcısı üzerinden ekrana aktarılacağı için tv nin wifi özelliği olmasına gerek yok diye düsünüyorum. Fakat yine müşteri hizmetlerini aramanızda fayda var garantiye almanız açısından.
Aradım fakat çıkan bayan demek istediğimi anlamadı saçma sapan cevaplar verdi :D

hi-guys

Asistan
Reaksiyon puanı
74
Televizyonda internet olmasına gerek yok. İnternet tivibuya bağlanıyor tivibu da televizyona.