Max 500 TL'ye Mouse Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Haydokor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar tüm oyunları orta ve üst seviye oynayabiliyorum ama yoğunlukla Fps tarzı oyunlar oynuyorum. Rgb (ışıqlı mışıqlı) aydınlatmalı güzel bir mouse önerirseniz sevinirim. Dayanıklılık ve ömrü benim için önemli. Orta ve büyük arası bir elim var. Tutuş tarzım değişiyor sürekli. Benim baktığım ürünler;
1-Steel Series Rival 600 STEELSERIES Rival 600GB Oyuncu Mouse
2-Asus ROG Pugio Asus ROG Pugio RGB Kablolu Optik Oyuncu Mouse

450 TL'yi pek geçmek istemiyorum. Max 500 olur oda biraz daha bekleyerek. Şimdiden yardımlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkürler..

Haydokor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Razer marka da düşünebilirim, Rival 700 de olabilir ama RGB olmasını istiyorum. Bide ileri ki zamanlarda klavye de almayı düşündüğüm için set olmasını istiyorum yani 3-4 ay sonra da klavye alacağım.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,981
Razer marka da düşünebilirim, Rival 700 de olabilir ama RGB olmasını istiyorum. Bide ileri ki zamanlarda klavye de almayı düşündüğüm için set olmasını istiyorum yani 3-4 ay sonra da klavye alacağım.
Rival 700 e bulaşma 600 daha yeni. Set yapacaksan da SteelSeries çok iyi oluyor yazılımı sayesinde tavsiye ederim. Yine dediğim gibi Rival 600 çok iyi o fiyat bandında.

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Varsa soru alabilirim Rival 600 ile ilgili :) Başka bir modele bakmana bile gerek yok Rival 600 al rahatına bak :)

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Daha canlı renkleri gördüm ama bu kadar kapsamlı ayarlama görmemiştim. Steelseries, Logitech, Corsair, Cooler Master, Roccat, Couger vb. ünlü markaların ürünleriyle diğer markaları birbirinden ayıran özelliklerde bunlar.

Haydokor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Rival 600 siparişini verdim inşallah hayırlı uğurlu kullanırım. Modlarım konu kilitleyebilirsiniz teşekkürler.