Max. 4000TL Bütçe ile alınabilecek en iyi laptop

Hangisi alınmalı?

• HP Pavilion 15-EC0005NT

Kullanılan: 2 100.0%
  • Lenovo IP L340-15IWL

Kullanılan: 0 0.0%
  • İkiside değil 4000tlye ben sana önereyim :)

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Bu konuyu okuyanlar

slowcome

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar merhaba. Başlıktada belirttiğim gibi bütçem 4000tl ve laptop arayışındayım. Kullanım amacım film izlemek, internette takılmak, slayt incelemek için kullanacağım. Laptopta intelin amdye göre daha iyi olduğunu duymuştum ancak ekran kartı yüzünden şu 2 model arasında kaldım. Sizinde önerileriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,967
Arkadaşlar merhaba. Başlıktada belirttiğim gibi bütçem 4000tl ve laptop arayışındayım. Kullanım amacım film izlemek, internette takılmak, slayt incelemek için kullanacağım. Laptopta intelin amdye göre daha iyi olduğunu duymuştum ancak ekran kartı yüzünden şu 2 model arasında kaldım. Sizinde önerileriniz varsa şimdiden teşekkür ederim.
Tabii ki de HP. Açık ara kazanıyor. Kıyaslanamazlar aslında. Çünkü 2'sinin amaçları farklı. Biri iş diğeri oyun için. Bunun konusunu açmanıza gerek yokmuş. Ama ilki de sormuşsunuz. Kazanan HP.

DuruGG

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Eğer oyun oynamak istiyorsan HP'yi tercih et.