max 3500 tl hangi telefonu alamalıyım

Bu konuyu okuyanlar

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
arkadaşlar benim 6 senedir kullandıgım s6 edge artık kasmaya başladı ve batarya yetmiyor bana 2600 gene 1 günü çıkarıyor ama yetmıyo yani telefonumda olmasını istedigim şeyler minimum 4gb ram min 5000 mah batarya ve güzel şık bi telefon olması lazım kaba olmasın ben genelde içi dolu dolu olan telefonları severim s6 edge bunlardan biriydi mesela kamera olarak fazla beklentim yok hatta bu arada ilerde bir gün mobil için sınırsız internet alacgım geforce now bile kullanmayı düşünüyorum yeni telefonumda eğer 3500 altı oyuncu telefonu öneriniz varsa yazın bu arada apple harici tüm ürünleri yazabilirsiniz ios kullanmıyorum

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bataryadan ötürü M51 tercih edebilirsiniz ama görünümü kaba.

Reno 4 bakabilirsiniz.

berat güven

Doçent
Reaksiyon puanı
422
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
hocam m51 i biliyorum fazla ısınıyor falan diyorlar performans olarak nasıldır yani aklımda honor x10 x10 max var bunlar sizce iyimidir ?

onu listeye aldım hocam
Ülkemizde satışı yok diye biliyorum. Sahte IMEI atıp herhangi bir cihaz kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Hem minimum 5000mAh olacak hem de kaba olmayacak. Benim bildiğim öyle bir telefon piyasada yok. Birinden feragat etmelisiniz.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
arkadaşlar benim 6 senedir kullandıgım s6 edge artık kasmaya başladı ve batarya yetmiyor bana 2600 gene 1 günü çıkarıyor ama yetmıyo yani telefonumda olmasını istedigim şeyler minimum 4gb ram min 5000 mah batarya ve güzel şık bi telefon olması lazım kaba olmasın ben genelde içi dolu dolu olan telefonları severim s6 edge bunlardan biriydi mesela kamera olarak fazla beklentim yok hatta bu arada ilerde bir gün mobil için sınırsız internet alacgım geforce now bile kullanmayı düşünüyorum yeni telefonumda eğer 3500 altı oyuncu telefonu öneriniz varsa yazın bu arada apple harici tüm ürünleri yazabilirsiniz ios kullanmıyorum
İkinci el P20 pro yada P30 (ikinci el) almanı tavsiye ederim.Birinde 4000 mah diğerinde 3650mah batarya var ama Huaweinin batarya yazılımı çok iyi olduğu için bu cihazlardan hangisini alırsan al batarya konusunda memnun olacağın kesin.Bu cihazlarda emui arayüzü var ve bu arayüz İos gibi sade ve akıcı.

Son mesajlar