Max 3300 TL Telefon

KediBokii

Asistan
2.el de uygundur bana pubg de 90 fps alabilen bir telefon istiyorum uzun yıllar götürsün kamera falan önemli değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

+ realme 7 pro niye bu kadar önde ne var telefonda 720g işlemci falan normal bir telefon değil mi=

Pubg'de stabil 90 FPS destekleyen işlemciler amiral gemisi işlemcileri. Ve zaten çok da fazla amiral gemisinde yok bu oyunlarda 60 FPS üzeri FPS desteği.

Bu bütçede alabileceğiniz En iyi ve Pubg'de size sıkıntı çıkarmayacak telefonlar Poco X3 ve Realme 6.

KediBokii

Asistan
Pubg'de stabil 90 FPS destekleyen işlemciler amiral gemisi işlemcileri. Ve zaten çok da fazla amiral gemisinde yok bu oyunlarda 60 FPS üzeri FPS desteği.

Bu bütçede alabileceğiniz En iyi ve Pubg'de size sıkıntı çıkarmayacak telefonlar Poco X3 ve Realme 6.
zaten ikisini düşünüyordum bu arada realme 6 pro vs poco x3 mü
yoksa realme 6 8gb ram vs poco x3 hangisi daha iyi

alpotter

Profesör
Bu fiyatlarda hiçbir cihaz 90 fps vermez. Hepsi 30-60 fps.
Bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi telefon Poco X3. Bütçeyi 200 TL arttırabilirseniz kesinlikle realme 6 pro.

bişi sorcam realme 6 pro da 720g var drop falan olur mu
Hayır, fps düşüşü yaşamıyorum. Genelde fps 40 45 arasında, bazen 37'lere düşüyor.

KediBokii

Asistan
Bu fiyatlarda hiçbir cihaz 90 fps vermez. Hepsi 30-60 fps.
Bu fiyatlarda alabileceğiniz en iyi telefon Poco X3. Bütçeyi 200 TL arttırabilirseniz kesinlikle realme 6 pro.

Hayır, fps düşüşü yaşamıyorum. Genelde fps 40 45 arasında, bazen 37'lere düşüyor.
realme 6 proyu pocodan üstün yapan şey ne diye soruyom :D

o zaman note 9 falan alsam daha mantıklı dimi 90 fps falan vermiyorlarsa

2jz-GTE

Asistan
Neden yüksek ayarlarda oynuyorsunuz. Merakımdan soruyorum. Linclemeyin lütfen. Benim telefonum kaldırmasına rağmen düşük ayarlarda oynuyorum. Telefonu zorlamaktan başka bı farkı yok bence

KediBokii

Asistan
Neden yüksek ayarlarda oynuyorsunuz. Merakımdan soruyorum. Linclemeyin lütfen. Benim telefonum kaldırmasına rağmen düşük ayarlarda oynuyorum. Telefonu zorlamaktan başka bı farkı yok bence
zaten yüksek ayarlarda oynamıyorum düşük de 90 fps alabilşcek telefon istiyorum

1- Kalite, yazılımsal kalite
2- Hatasız bir arayüz
3- En azından 3 yıl takılma donma olmadan oyunları rahatça oynayabileceğiniz gerçeği
4- Daha uzun ömürlü olması
5- Güncelleme desteği (Sözde 2 yıl güncelleme geliyor, onu bile getirene kadar neredeyse 2 yıl geçmiş oluyor zaten, Realme'de öyle bir şey yok. Güncelleme geliyor, geldiği zaman da yarım yamalak çalışmıyor, düzgün ve optimize çalışıyor)

KediBokii

Asistan
p40 lite nasıl meselaa

o zaman ben full 60 fps alabilen bir işlemcili telefon alsam mantıklı mı sonuçta sosyal medya falan kullanmıyom

KediBokii

Asistan
o zaman güzel bir telefon önerebilir misiniz 60 fps stabil alabilen 45 50 de oynatmıcak realme 6 pro testine baktımda

alpotter

Profesör
Uzun zamandır sorulmasını beklediğim soru.
Söylüyorum..
Realme ui'ın genelde sorunsuz, bug'sız bir arayüz olması
Realme yazılımının android'in en iyi yazılımlarından biri olduğunu düşünüyorum.
Güncelleme desteği. 1 aylık kullanımımda 3 küçük güncelleme aldım. Android 11 güncellemesini de Aralık 2020'de alacak gibi gözüküyor.

KediBokii

Asistan
zaman güzel bir telefon önerebilir misiniz 60 fps stabil alabilen 45 50 de oynatmıcak realme 6 pro testine baktımda