MAX 3000tl KAMERASI İYİ TELEFON

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Kardeşime telefon alacağım. Max 3000 tl kamerası iyi bataryası orta olan bir andıroid önerisi istiyorum. Aklımda note 8 pro var. Bu hafta sonu sipariş vermek istiyorum acilen yardımcı olursanız sevirinim. Teşekkürler

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Kardeşime telefon alacağım. Max 3000 tl kamerası iyi bataryası orta olan bir andıroid önerisi istiyorum. Aklımda note 8 pro var. Bu hafta sonu sipariş vermek istiyorum acilen yardımcı olursanız sevirinim. Teşekkürler
Bütçeyi arttırabilirseniz M51 öneririm.

Ram_kafasi

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Bütçenizi arttırıp M51 alabilirsiniz,bu arada lütfen başlıklarınızın tamamını büyük harfli yapmayınız.

ademlayic1903

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Bütçeyi malesef arttıramıyorum. Note 8 pro hakkındaki yorumlarınızı merak ediyorum teşekkürler

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır. (Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...