Max. 2500TL Telefon Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhaba Arkadaşlar,
Max. 2500TL Android işletim sistemli bir telefona ihtiyacım var. Özellikle kullanımı kolay ve kamerası iyi olan bir telefon istiyorum.Düşündüğüm modelleri aşağıda yazacağım.Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Sony Xperia XZ Premium, Note Fe, Xiaomi Mi6, Xiaomi Mi Note3, Nokia 8, Galaxy A8 Plus, Huawei P20 Lite...
Not: Görme engelli biriyim ve model isimlerini yanlış yazmış olabilirim.
No2: Sizin de başka önerebileceğiniz kullanımı kolay ve kamerası iyi olan bir model var mıdır?

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhaba Arkadaşlar,
Max. 2500TL Android işletim sistemli bir telefona ihtiyacım var. Özellikle kullanımı kolay ve kamerası iyi olan bir telefon istiyorum.Düşündüğüm modelleri aşağıda yazacağım.Siz hangisini tavsiye edersiniz?
Sony Xperia XZ Premium, Note Fe, Xiaomi Mi6, Xiaomi Mi Note3, Nokia 8, Galaxy A8 Plus, Huawei P20 Lite...
Not: Görme engelli biriyim ve model isimlerini yanlış yazmış olabilirim.
No2: Sizin de başka önerebileceğiniz kullanımı kolay ve kamerası iyi olan bir model var mıdır?

İlginiz için şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Saygılarımla...
Maşallah hocam hepsi doğru yahu. :D
OnePlus 5T almalısınız hocam S7'den geçtim çok memnunum. Sizi uzun süre götürür diye düşünüyorum. Yalnız güncel dijital ile gelirse bence almayın. Ücretli parça değişimi bile yapmadıklarını söylemişlerdi zamanında

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Garanti sizin için önemliyse tr garantili olarak xz p. Xz1 nokia 8
İthalat alırım derseniz
Op5t
Huawei mate 10
Htc u11 e bakabilirsiniz

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
2500₺ verdikten sonra, ben olsam mate 10 alırım.

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Maşallah hocam hepsi doğru yahu. :D
OnePlus 5T almalısınız hocam S7'den geçtim çok memnunum. Sizi uzun süre götürür diye düşünüyorum. Yalnız güncel dijital ile gelirse bence almayın. Ücretli parça değişimi bile yapmadıklarını söylemişlerdi zamanında
Merhabalar Hocam,
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Dijital dediğiniz sanırım ithalatçı garanti firması diyi mi?Normalde genelde Delta'yı filan duyuyorum.Maalesef ithalatçı ürünlerde bu tip sıkıntılar çıkabiliyor.O sebepten sanki tr garantili ürünlere yönleniyor gibiyim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhabalar Hocam,
Çok teşekkür ederim yanıtınız için. Dijital dediğiniz sanırım ithalatçı garanti firması diyi mi?Normalde genelde Delta'yı filan duyuyorum.Maalesef ithalatçı ürünlerde bu tip sıkıntılar çıkabiliyor.O sebepten sanki tr garantili ürünlere yönleniyor gibiyim.
Guncel dijital adında bir ithalatçı garanti servisi var delta, Evo gibi güncel dijital da bir bir ithalatçı servis.
Güncel dijital gelirse ben olsam kutuyu açmam iade ederim kendi cihazım(OnePlus 5T) güncel dijital garantili bana ücretli bile olsa parça değişimi yapmadıklarını söylediler.

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Garanti sizin için önemliyse tr garantili olarak xz p. Xz1 nokia 8
İthalat alırım derseniz
Op5t
Huawei mate 10
Htc u11 e bakabilirsiniz
Merhabalar Hocam,
Dediğiniz modelleri de inceledim.Hepsi birbirinden güzel.İnanın kafam çok karışık.Tr garantili ve SD835 işlemcili modellerden benim fiyat bandımda sanırım XZP ve nokia8 var.htc U11 de var ama tr garantisi biraz daha üstlerde.Bir videoda Hakkı Abi, xzp'yi önermiyorum demişti.O sebepten xzp aklımın bir ucunda kalsa da, soğudum diyebilirim.Tr garantili olmayan modeller ise çok fazla.Bir sorun olursa, nasıl çözüm getirecekler bilmiyorum.Çünkü şimdiye kadar hiç ithalatçı garantili telefon almadım.
Durum böyle.Anlayacağınız kafam baya karışık. Bir yandan Mi7 ve OnePlus6'yı bekle diyor.Bir yandan da, onlar ithalatçı garantili gel sen tr garantili al diyor.
Kusura kalmayın sizin de kafanızı şişiriyorum ama SDN forumun düşünceleri benim için çok önemli.
Teşekkürler...

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam Huawei Mate10 telefonunun kamerası nasıl?Ayrıca işlemcisi SD değil sanırım.SD835'e göre sizce performansı nasıl?
Teşekkürler cevap için...

Hocam Huawei Mate10 telefonunun kamerası nasıl?Ayrıca işlemcisi SD değil sanırım.SD835'e göre sizce performansı nasıl?
Teşekkürler cevap için...
Guncel dijital adında bir ithalatçı garanti servisi var delta, Evo gibi güncel dijital da bir bir ithalatçı servis.
Güncel dijital gelirse ben olsam kutuyu açmam iade ederim kendi cihazım(OnePlus 5T) güncel dijital garantili bana ücretli bile olsa parça değişimi yapmadıklarını söylediler.

Hepsiburada.com sitesindeki telefonlar Guncel Dijital mi acaba?Veya bunlar şans meselesi mi?Stokta olan ürün hangisiyse, onu mu gönderiyorlar?
Ben hepsiburada.com gibi sitelerin bu ithalatçı firmalarla anlaşmalı olduğunu düşünüyordum.
Teşekkürler...

Son düzenleme:

Alimuratsayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Abi Türkiye garantili istiyorsun anladığım kadarıyla alabileceğin telefonlar xz premium u 11 nokia 8 burda en mantikli telefon xz premium ama tasarımı hoşuna gitmiyorsa htc ve Nokia tasarı konusunda biraz daha öndeler ama nokia yakın zamanda çıkış yaptığı için Türkiye e çok gelişmedi bu yüzden htc u 11 alabilirsin

Reaksiyon puanı
57
Android düşünüyorsanız samsung yeni cıkan uygun telefonları düşünebilirsiniz yada sony iyi markadır o nakite ona harcamanıza değeceğini düşünüyorum.

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Abi Türkiye garantili istiyorsun anladığım kadarıyla alabileceğin telefonlar xz premium u 11 nokia 8 burda en mantikli telefon xz premium ama tasarımı hoşuna gitmiyorsa htc ve Nokia tasarı konusunda biraz daha öndeler ama nokia yakın zamanda çıkış yaptığı için Türkiye e çok gelişmedi bu yüzden htc u 11 alabilirsin
Merhabalar, HTC u11 güzel bir cihaz.Peki sizce hem kullanım olarak hem de kamerası anlamında, hangi cihazı önerirsiniz?HTC u11, Nokia8 ve XZP?
Genel olarak sordum.Bilginize...
Teşekkürler...

Android düşünüyorsanız samsung yeni cıkan uygun telefonları düşünebilirsiniz yada sony iyi markadır o nakite ona harcamanıza değeceğini düşünüyorum.
Merhabalar Hocam,
Cevabınız için teşekkürler.Ben aslında tamamen XZP almak istiyordum.Ancak Hakkı abi bir videoda iyi telefon değil diyince, ben de soğudum gibi.Ama geçen gidip gördüm.Açıkçası çok kötü bir cihaz değil.Kalın da değil.Çerçeveleri var ama yapacak birşey yok.Sizce HTC u11 mi XZP mi?
Samsung'un A8 Plus modelini de gördüm.Onun tasarımı daha güzel ama donanım özellikleri geride sanırsam.
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Cevabınız için teşekkürler.Ben aslında tamamen XZP almak istiyordum.Ancak Hakkı abi bir videoda iyi telefon değil diyince, ben de soğudum gibi.Ama geçen gidip gördüm.Açıkçası çok kötü bir cihaz değil.Kalın da değil.Çerçeveleri var ama yapacak birşey yok.Sizce HTC u11 mi XZP mi?
Teşekkürler...

Son düzenleme:

JaKeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Huawei Mate 10 2500 TL'ye en iyi telefon

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Merhabalar, HTC u11 güzel bir cihaz.Peki sizce hem kullanım olarak hem de kamerası anlamında, hangi cihazı önerirsiniz?HTC u11, Nokia8 ve XZP?
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Samsung'un A8 Plus modelini de gördüm.Onun tasarımı daha güzel ama donanım özellikleri geride sanırsam.
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Teşekkürler...
Hakkı abinin kötüleme sebebi tasarım bence biraz kalın çerçevelere sahip 5.5 inç olduğuntan tutuşta sıkıntı çıkar forumda kullanan vardı memnundu tasarım göreceli kamera gece iyi değil yoksa 2500tl ye efsane
Hakkı abi samsung ve iphone u seviyor

Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Teşekkürler...
Bende xz1 düşünüyorum ele daha oturaklı
Sende bir bak 300tl yede kılıf ekran filmi iyi bir bt kulaklık veya hoparlör alırsın

Bence insan hoşuna giden şeyi almalı ben sony ve lg yi herzaman sevmişimdir bu 2 markadan başka markaya para vermek içimden gelmiyor

Her markanın hitap ettiği bir kesim vardır
Sony ci iphone cu bu yüzden hoşuna giden teli al tabi özellikleride hoşuna gidiyorsa

Bence insan hoşuna giden şeyi almalı ben sony ve lg yi herzaman sevmişimdir bu 2 markadan başka markaya para vermek içimden gelmiyor

Sony ci iphone cu bu

Son düzenleme:

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Merhabalar Dkn nyz,
sizce kamera olarak en iyisi hangisi?mate10, Sony xzp, xz1, HTC U11, Nokia8.

XZP'nin gece çekimleri pek iyi değil demişsiniz.Ben Bir zamanlar S6 Edge de kullanmıştım.Onun 12PX tek kamerası vardı.Ama gece HDR ile beraber harika çekerdi.(En azından gören arkadaşlarım öyle diyorlardı.).XZP'nin 19PX kamerası olmasına rağmen, neden çekimi iyi değil sizce?F/2.0 'den dolayı mı?Ben tr garantili almaya karar verdim.Çünkü ithalatçı firmalara güvenemiyorum.Bu halimle de herhangi bir problemde hakkımı aramam çok zor olur.Oraya buraya koşturmak çok zor oluyor bu tip durumlarda.
Teşekkürler...Saygılarımla.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Merhabalar Dkn nyz,

XZP'nin gece çekimleri pek iyi değil demişsiniz.Ben Bir zamanlar S6 Edge de kullanmıştım.Onun 12PX tek kamerası vardı.Ama gece HDR ile beraber harika çekerdi.(En azından gören arkadaşlarım öyle diyorlardı.).XZP'nin 19PX kamerası olmasına rağmen, neden çekimi iyi değil sizce?F/2.0 'den dolayı mı?Ben tr garantili almaya karar verdim.Çünkü ithalatçı firmalara güvenemiyorum.Bu halimle de herhangi bir problemde hakkımı aramam çok zor olur.Oraya buraya koşturmak çok zor oluyor bu tip durumlarda.
Muhtemelen en iyi kamera U11'in olur diye düşünüyorum. S8 alınabilir U11 kadar iyi belki de daha iyi bence Xzpnkn gece çekimleri kötü denilmesi diğer bazı amirallerinde biraz daha geri kalması sebebiyle söyleniyor sonuçta bir amiral gemisi kamerası taşıyor

mapavrili

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,444
Ben bir cihaza 2500₺ vereceksem o cihaz mate 10 olsun isterdim.

Reaksiyon puanı
57
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Teşekkürler...

Merhabalar Hocam,
Teşekkürler...
Bütçenizi yükseltebilirmisiniz peki

Alimuratsayın

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Abi galiba kafan baya karıştı htc ve sony arasında kaldın kamerasının iyi olmasını istiyorsun xz premium un arkasında tüm markalara sensör satan sony var tabii çift kamera olmadığı icin kamera performansı düşüyor dxon mark ta düşük puan almasının sebebi bu ama sony geliştirdiği kamera yazılımlarla her amiral gemisinde, diğer cihazlarda olmayan yenilikler sunuyor ve sen aldığın telefon da sorun yaşamak istemiyorsun. bizim alıştığımız htc nin o eski tasarımın in getirisi olan sağlamlık hissi htc u 11 de yok telefonun yeni tasarımı dolayısıyla çok sağlammış hissi vermiyor ama beğenmediğimiz cerceveleriyle sony eline aldığında gerçekten sağlam düştüğünde bir şey olmaz diyebiliyorsun hepimiz sony kalitesini biliyoruz kesinlikle iki cihaz da seni pisman etmez ama senin isteklerine cevap veren telefon xz premium sony nin arayüz geliştirmeleri de seni mutlu edecektir sen sony al geç pişman olmazsın hakkı abinin kötüleme si tamamen tasarım yönündeydi yoksa işletim tarafında hiç bir eksiği olmayan bir telefon tasarımında zaten açıkladım inşallah mutlu olacağın telefonu alirsin

osibay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Sn. Murat Burç Hocam,
XZ P'nin kamerası S8 U11 'den çok mu kötü çeker?Açıkçası ben bu telefonu birincisi sorunsuz olması ikincisi kamera için alıyorum.
Sağolsun arkadaşlar Mate10 yazmışlar.Cihaz gerçekten güzel ama keşke tr garantisi olsa.Siz ne düşünüyorsunuz hocam?Sizce tr garantili sony mi, kamerası ve ses özellikleri iyi olan U11 mi, yoksa çift kameralı Mate10 mu?İnanın kafam karışık olduğu için, ne alsam da ileride keşke demesem diye çok araştırma yapıyorum.Zira sürekli telefon alan biri değilim.Sanıyorum tr garantili kamerası en iyi olan telefon XZ P gibi görünüyor.Tabii bu fiyat bandında...

Hayırlı geceler.Saygılarımla...

Bütçenizi yükseltebilirmisiniz peki
Maalesef Hocam, hani belki 2500TL küsürü olabilir.(Örn:2550TL).Daha fazlası beni zorlar.Hatta 2500TL bile benim en üst noktam.Daha da üstüne çıkamam.
Teşekkürler...Saygılarımla...

Abi galiba kafan baya karıştı htc ve sony arasında kaldın kamerasının iyi olmasını istiyorsun xz premium un arkasında tüm markalara sensör satan sony var tabii çift kamera olmadığı icin kamera performansı düşüyor dxon mark ta düşük puan almasının sebebi bu ama sony geliştirdiği kamera yazılımlarla her amiral gemisinde, diğer cihazlarda olmayan yenilikler sunuyor ve sen aldığın telefon da sorun yaşamak istemiyorsun. bizim alıştığımız htc nin o eski tasarımın in getirisi olan sağlamlık hissi htc u 11 de yok telefonun yeni tasarımı dolayısıyla çok sağlammış hissi vermiyor ama beğenmediğimiz cerceveleriyle sony eline aldığında gerçekten sağlam düştüğünde bir şey olmaz diyebiliyorsun hepimiz sony kalitesini biliyoruz kesinlikle iki cihaz da seni pisman etmez ama senin isteklerine cevap veren telefon xz premium sony nin arayüz geliştirmeleri de seni mutlu edecektir sen sony al geç pişman olmazsın hakkı abinin kötüleme si tamamen tasarım yönündeydi yoksa işletim tarafında hiç bir eksiği olmayan bir telefon tasarımında zaten açıkladım inşallah mutlu olacağın telefonu alirsin
Evet, aslında beni anlatan tek cümle bu olurdu.Haklısınız...XZ P'nin tasarımı çok da kötü değil.Evet biraz büyük ama alışılır.İnsanoğlu nelere alışmıyor ki? Sanırım en mantıklı cevap yine XZ P olacak.Tabi değerli hocalarımdan daha güzel bir fikir gelmezse...

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.Hayırlı geceler.
Saygılarımla...

Son düzenleme:

Roimeita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
benim dün elime geçti mate 10 bence başarılı cihaz

M

Murat Burç

SDN Okuru
Sn. Murat Burç Hocam,
XZ P'nin kamerası S8 U11 'den çok mu kötü çeker?Açıkçası ben bu telefonu birincisi sorunsuz olması ikincisi kamera için alıyorum.
Sağolsun arkadaşlar Mate10 yazmışlar.Cihaz gerçekten güzel ama keşke tr garantisi olsa.Siz ne düşünüyorsunuz hocam?Sizce tr garantili sony mi, kamerası ve ses özellikleri iyi olan U11 mi, yoksa çift kameralı Mate10 mu?İnanın kafam karışık olduğu için, ne alsam da ileride keşke demesem diye çok araştırma yapıyorum.Zira sürekli telefon alan biri değilim.Sanıyorum tr garantili kamerası en iyi olan telefon XZ P gibi görünüyor.Tabii bu fiyat bandında...

Hayırlı geceler.Saygılarımla...

Maalesef Hocam, hani belki 2500TL küsürü olabilir.(Örn:2550TL).Daha fazlası beni zorlar.Hatta 2500TL bile benim en üst noktam.Daha da üstüne çıkamam.
Teşekkürler...Saygılarımla...

Evet, aslında beni anlatan tek cümle bu olurdu.Haklısınız...XZ P'nin tasarımı çok da kötü değil.Evet biraz büyük ama alışılır.İnsanoğlu nelere alışmıyor ki? Sanırım en mantıklı cevap yine XZ P olacak.Tabi değerli hocalarımdan daha güzel bir fikir gelmezse...

İlginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim.Hayırlı geceler.
Saygılarımla...
XZP amiral ve bu arkadaşlarla kafa kafaya. Ha S8'in gece performansı daha iyi XZP'nin renkleri daha iyi ama mesela şu var. Düşük ışıkta fotoğraf çeken biri iseniz o OİS çok işe yarıyor mesela.
OnePlus 5T kullanıyorum ben S7'den geçtim. Önerebilirim. Mate 10 iyidir. XZP iyidir bu fiyat bandındaki cihazlar gerçekten iyi cihazlar sadece doğru cihazları bulmak lazım mesela gidipte çöp p20 Lite gibi cihazları almamak lazım gerisi mutlu eder. OnePlus 5T demiştim bunu Teknosa mağazalarında deneyebilirsiniz. Teknosada Evo BT ithalatçı garantisi ile satılıyor pek iyi Pek kötü diyemem kötü diyenler var ona göre Kararınızı verin Teknosa satıyor sonuçta ama 8 GB olan modelin 2800 TL'ye satıyorum 64 GB olan model satılmıyor.
Bu fiyat bandında dikkat etmeniz gereken tek şey p20 Lite gibi düşük işlemciye sahip cihazları almamanız onlardan uzak durmanız

Talha_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
benim dün elime geçti mate 10 bence başarılı cihaz

mate 10 hakkında edindiğiniz tecrübeleri detaylı şekilde yazar mısınız bende telefon alacağım fakat çok karamsarım bu konuda mate 10 hoşumada gidiyor aslında ama ithalatçı garantili olması tedirgin ediyor bilgilendirirseniz sevinirim

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144

Sony ci iphone cu bu
Merhabalar Dkn nyz,

MMurat burç un dediği gibi amiral gemileriyle kıyaslayınca biraz geride yoksa fiyatına göre iyi bence xzp al ithalattada mate 10 kamera iyi

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Osibay arkadaşım hepside ust seviye cihazlar şimdi sony güzel video çekiyor gündüz fotoyuda güzel çekiyor iyinin biraz üstü diyorlar ama gece f değerinden dolayı biraz green oluşuyormuş saten her akşam yüz foto çekmiyoruz teno mağazyaya giz xzp nin kamerasına bak bi deneyim olur
Xzp nin artılarıda var suya dayanıklılık ip68
4k hdr ekran var
Sony yazılımı güzel stabil hatta androidin iPhone diyorlar türkiyedeki garanti servisleri belli bi standartta
Gelelim htc u11 op5t ve mate 10 3 ü de ğüzel cihazlar belirli özellikleri birbirinden üstün alınır kullanılır ama ithalat garantiye güven yoksa ozaman işler değişir arkası cam olan cihazların tamiri daha sakıncalıymış mate 10 ve u11 cam tamir ederken o cam tam oturmayanları duymuştum op 5t ye gelelim çok güzel özellikleri var bence en büyük eksisi suya dayanıklılık yok ve ithalat garantili
Teknoloji şans işi bozukta olur sağlamda

Bence hoşuna gideni ve kriterlerine uyan cihazı al

Roimeita

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mate 10 hakkında edindiğiniz tecrübeleri detaylı şekilde yazar mısınız bende telefon alacağım fakat çok karamsarım bu konuda mate 10 hoşumada gidiyor aslında ama ithalatçı garantili olması tedirgin ediyor bilgilendirirseniz sevinirim
ben gezegen gsmden aldım ürünü 0 kapalı kutusunda güzel ambalajlanmış şekilde elime ulaştı benim önceliğim kamera olduğu için bu telefonu aldım ama film/video izlerken falanda çok başarılı ben oyun oynamam diyordum ama 16.9 ekranda oyun oynamak muazzam keyifli keza emui ara yüzüde çok keyifli, tasarım anlamında cihaz muazzam güzel kahverengi çok hoş duruyor, pil performansı çok başarılı, emui ara yüzü çok başarılı, kamera anlamında ön kamerayı eleştiren arkadaşlar vardı ama ön kamerasınıda ben çok başarılı buldum ki arkayı anlatmaya gerek yok zaten garanti konusuna gelirse önceki telefonumda huawei sinirlenip duvarlara fırlatıyordum 2 yıl boyunca tek bir sorun çıkarmadı ki düzgün kullanımda bu telefon servise götürttürmez

Talha_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
18
ben gezegen gsmden aldım ürünü 0 kapalı kutusunda güzel ambalajlanmış şekilde elime ulaştı benim önceliğim kamera olduğu için bu telefonu aldım ama film/video izlerken falanda çok başarılı ben oyun oynamam diyordum ama 16.9 ekranda oyun oynamak muazzam keyifli keza emui ara yüzüde çok keyifli, tasarım anlamında cihaz muazzam güzel kahverengi çok hoş duruyor, pil performansı çok başarılı, emui ara yüzü çok başarılı, kamera anlamında ön kamerayı eleştiren arkadaşlar vardı ama ön kamerasınıda ben çok başarılı buldum ki arkayı anlatmaya gerek yok zaten garanti konusuna gelirse önceki telefonumda huawei sinirlenip duvarlara fırlatıyordum 2 yıl boyunca tek bir sorun çıkarmadı ki düzgün kullanımda bu telefon servise götürttürmez

eyvallah, bilgilendirmeniz için çok teşekkür ediyorum

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
mi6 yeni işlemci
op5t yeni işlemci
mate 10 fotoğraf için çok iyi bir tercih bence
note fe de bence çok güzel bir cihaz ama biraz eskidi kalem kullanmak istersen alabilirsin snapdragon 845 li telefonlar çıkacak beklemeni isterim hem fiyatlarıda düşebilir

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Kardeşim bence xz1 almalısın. Kamera ve işlemci demişsin.Saydıkların arasında en iyi kamerası olan telefon xz1. Ayrıca sd 835 kirinlerden daha iyidir her yönden.Ama 2500 TL vereceksen Mate 10'a da göz atabilirsin.