Soru max 2300 TL şehir bisikleti önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
49
Merhaba dostlar,

2300TL maksimum bütçem var bu bütçeye hızlı çevik bir şehir bisikleti arıyorum. Yaklaşık 10-15 yıl küsür bisiklet tecrübem var. Ben kendim 3 model buldum bu fiyata ama karar veremedim piyasa çok değişmiş.. Önerilerinizi bekliyorum benim bulduklarım altta.

Boy 1.86 Kilo 85

Reaksiyon puanı
3,027
Carraro sportive 321 sportive 220 mosso legarda 2121 önerebilirim. Salcano city Explorer veya city lion da olabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Trivor 5 önerirsin değil mi?
Ben trivor 6 kullanmıştım onun fiyatı da benim aldığımda uygundu. Trivor 5 de iyi, Tourney vitesten çok şey beklememek lazım. Carraro çok iyidir.

Reaksiyon puanı
49
Yarın alacağım ama hala karar veremedim ban max 2300tl ye bir link bırakabilir misiniz lütfen ??

Ben trivor 6 kullanmıştım onun fiyatı da benim aldığımda uygundu. Trivor 5 de iyi, Tourney vitesten çok şey beklememek lazım. Carraro çok iyidir.
Trivor 6 yı beğendim sadece trivor 6 hepsinden iyi midir sizce?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
49

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,378
Trivor 6 hepsinden iyi midir yani onu beğendim sanki hepsinden iyi duruyor
Trivor 6 24 vites mekanik disk fren Trivor 5 21 vites v fren.
Vites sayısı ve fren konusunda Trivor 6 avantajlı duruyor.
Yalnız fren bakım maliyeti ile Trivor 5 avantajlı.
Ben 2015ten beri Salcano City Fun 60 V kullanıyorum. 21 Vites v fren. Kolay şekilde bakım yapıp fren değişimi yapabiliyorum. Bisikletle uğraşmayı, bakım yapmayı seviyorsanız v fren öneririm. Yok ben bisikletçide yaptırırım diyorsanız disk fren olan modeli alabilirsiniz.

Reaksiyon puanı
49
Trivor 6 24 vites mekanik disk fren Trivor 5 21 vites v fren.
Vites sayısı ve fren konusunda Trivor 6 avantajlı duruyor.
Yalnız fren bakım maliyeti ile Trivor 5 avantajlı.
Ben 2015ten beri Salcano City Fun 60 V kullanıyorum. 21 Vites v fren. Kolay şekilde bakım yapıp fren değişimi yapabiliyorum. Bisikletle uğraşmayı, bakım yapmayı seviyorsanız v fren öneririm. Yok ben bisikletçide yaptırırım diyorsanız disk fren olan modeli alabilirsiniz.
Ben işe gidip gelirken kullanacağımdan bisikletçi yapar ? 6 olan modeli alacağım sanırım bu 6 okan model hepsinden iyi sanırım yani bu fiyatın en iyisi diyebilir miyiz

Ben işe gidip gelirken kullanacağımdan bisikletçi yapar ? 6 olan modeli alacağım sanırım bu 6 okan model hepsinden iyi sanırım yani bu fiyatın en iyisi diyebilir miyiz
Kısacası hızlı gidebilen ve durabilen bir bisiklet benim önceliğim bu corelli fiyat bandında en iyisi sanırım

Son düzenleme: