Max 1200 TL Kamerası iyi olan Telefon önerisi ( Anket )

Hangi telefonu önerirsiniz ?

• Lenovo K6 Note

Kullanılan: 0 0.0%
  • Xiaomi mi A1

Kullanılan: 6 50.0%
  • LG Q6

Kullanılan: 1 8.3%
  • Samsung J7 Prime

• Nokia 6

• Samsung C7

• Vestel Venüs Z10

• Alcatel idol 4

• Kullanılan toplam oy
    12

Bu konuyu okuyanlar

Physicsx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese Merhaba,
Üniversite öğrencisiyim. Telefon için bütçem max 1200 TL
Telefonda pek oyun oynamam. Telefonu genel olarak whatsapp, video, müzik dinlemek(kulaklık ile) ve film izlemek amacıyla kullanırım.
Telefondan beklentilerim:
1- Kamerası bu fiyatta olan diğer telefonlara göre iyi olmalı. ( üniversitede düzenlenen etkinliklerin videosunu çekmek ve youtube'da paylaşmak istiyorum. )
2- Ekranı 5,2 inç ve üzerinde olmalı
3- Mikrofonu iyi olmalı
gerisi benim için pek önemli değil. Önerilerinizi bekliyorum.
İyi Günler...

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ben Nokia 6 diyorum

Physicsx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cevaplar için teşekkür ederim telefonu haftaya alacağım. İki marka arasında kaldım
Samsung Galaxy C7
16 MP kamerası var, şık bir görünüme de sahip. Fakat Android 8.0 güncellemesi vs almayacakmış
Xiaomi Mi A1
Çift kamera gün ışığında muhteşem resimler çekiyor ve androidone özelliği var yani güncellemeleri ilk alanlardan olacak anladığım kadarıyla. Bu telefon hakkında tek endişem Sar değerinin 0.8 ve üzerinde olması bilemiyorum. Haftaya çarşamba sipariş vereceğim

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
Herkese Merhaba,
Üniversite öğrencisiyim. Telefon için bütçem max 1200 TL
Telefonda pek oyun oynamam. Telefonu genel olarak whatsapp, video, müzik dinlemek(kulaklık ile) ve film izlemek amacıyla kullanırım.
Telefondan beklentilerim:
1- Kamerası bu fiyatta olan diğer telefonlara göre iyi olmalı. ( üniversitede düzenlenen etkinliklerin videosunu çekmek ve youtube'da paylaşmak istiyorum. )
2- Ekranı 5,2 inç ve üzerinde olmalı
3- Mikrofonu iyi olmalı
gerisi benim için pek önemli değil. Önerilerinizi bekliyorum.
İyi Günler...
Zenfone 3 Laser'i unutmuşsun. Fiyat bandında çok başarılı. Zenfone 3 Max 5.5'te aynı kamera var.

mixaylo1

Asistan
Reaksiyon puanı
28
p9 lite 2017 öneririm p10 lite gibi özellikleri var c7de olabilir

mehmetfatihkara

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
sakın ama sakın mi a1 alma video performansı kamerası iğrenç sürekli cızırtı sesi çıkarıyor. tabiki j7 efsane kamerası var azacıkda snapseed le foto üzerinde oynadım mı muhteşem şeyler çıkarırsın.

Fatih Cesur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Senin de düşündüğün gibi benim de tavsiyem Mi A1 ve C7 den birisi. SAR değeri takıntılıyım ben de. Telefonda öncelikli olarak ekran kalitesi ve kameraya önem veririm. Ben olsam C7 seçerdim açıkçası... Öyle "Androidim en güncel olmalı !" meraklısı değilim.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
kamera olarak z10 olabilir ois var.asus zenfone 3 laser düşünebilirsin.ama sana önerim 1600 seviyelerine çıkıp asus zenfone 3 (normal olan) alman.kamerası çok iyi

Physicsx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar ankette açık ara Xiaomi mi A1 öne çıkmış. Bende onu almak için karar vermiştim fakat SAR değeri Kafa :1.7 Vücut: 0.8 Çok yüksek değerler değil mi? Açıkçası endişe ettim

Physicsx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
xiaomi mi A1 almaya karar verdim. Yarın sipariş vereceğim herkese cevapları için teşekkür ederim. bu arada çift sim kart takmayınca sar değeri sanırım yüksek olmuyormuş. tek sim kart ile kullanacağım.

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
xiaomi mi A1 almaya karar verdim. Yarın sipariş vereceğim herkese cevapları için teşekkür ederim. bu arada çift sim kart takmayınca sar değeri sanırım yüksek olmuyormuş. tek sim kart ile kullanacağım.
Aynen , tek sim kullanirsan bir tik daha azalıyor. Hayırlı olsun