Max 1000 TL Öneri

MRCTYLN

Üyecik
Kalbur üstü oyun performansı, şarjı 1 günü çok rahat çıkartabilecek, ekranı max 5 inç fakat 4.7de olabilir (çok büyük olmasını istemiyorum) 4G mevcut olan max 1000 tl bütçe ile telefon önerileriniz nelerdir ?

neksushot

Asistan
Oyun içinse paranı çöpe atarsın hepsi ya tutarsa şeklinde ve oyun içi parayla satılan vasat oyunlar sen bilirsin....

murdax105nc

Asistan
lenovo p70. bataryadan feragat edip daha iyi oyun performansı ve ekran dersen vibe x2.

ya da 1000 tlye bulursan ikinci el z3 compact.

neksushot

Asistan
Sırf oyun için değil kalburüstü derken belli bir seviyenin üstünde oyun performansı demek istedim.

Öneriler için teşekkürler bu arada
Son kez yazıyım general vb alırsan güncelleme 1 yıl sonra alamassın satsan 1000 tlyemi aldın 350 tlye satarsın tek net içince 1000 tlye almak gereksiz 300 400 tllik 4.5g li al diyer paran cebinde kalsın haydi bana eyw...

Uber

Profesör
5,5 inch düşünürseniz gm 5 plus, zf selfie güzel cihazlar hem de fiyatları uygun

TechnoYoung

Profesör
Kalbur üstü oyun performansı, şarjı 1 günü çok rahat çıkartabilecek, ekranı max 5 inç fakat 4.7de olabilir (çok büyük olmasını istemiyorum) 4G mevcut olan max 1000 tl bütçe ile telefon önerileriniz nelerdir ?
Kullanıcısı olarak G2 oneririm tabi guncel bir cihaz degil

+ ları

Performans iyi
Ekran guzel
5.2 inc ekran var ama cerceve sayesinde 5.0 ile ayni
Batarya iyi gidiyor

- leri

Plastik kasa
Guncel degil
Kameralar cok iyi degil

Uber

Profesör
5,2 inch ekran isterseniz üste söylemişler g2 de olabilir

bende kullanıyorum birçok oyunu açıyor
boyut olarak da kaba değil

üste ki - lere birde 5,0 ile gelen ısınma olayını da ekleyebiliriz xcom gibi oyunlarda baya ısınıyor telefon

ama hem ucuz hemde ekran boyu özellikleri sizin istediğiniz gibi şarjı da güzel gidiyor

MRCTYLN

Üyecik
Teşekkürler arkadaşlar varsa başka önerileriniz alabilirim. Seçenek çok karar vermek bayağı zor.

adron

Üyecik
ekranın 5.5" olması sorun değilse gm 5plus gayet iyidir o paraya. illa 5 inc istiyorsan eğer GM 4G iyidir hem 300 tl de cebinde kalır.

Son mesajlar