Mavi ekran

Bu konuyu okuyanlar

Erayran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle sorunum geçen haftadan beri var ne yapsam cozemedim şimdi arkadaşlar sorunum soyle bilgisayarı açıyorum Windows başlatılıyor derken mavi ekran geliyor ve pc yeniden başlıyor bu arada Windows 7 Vista bilgisayarim denemediğim şey kalmadı sizin de fikir ve yardımlarınızı bekliyorum.
Mavi ekran hatasi:stop 0x0000007b (0x80786b58,0xC0000034,0x0000000,0x00000000
Bu şekilde hata

Denediğim çözümler sunlar;
Sata modeyi ide yapmak (ayrıca eskiden böyle yaptigimda cozulurdu sorun artik cozulmuyor

Baslangic onarma yerinden başlangıç onarma sistem geri yükleme gibi şeyleri denedim olmadı

F8 ile güvenli modda başlatıp format atacaktim guvenli modda başlatmayı denedigimdede mavi ekran verdi. (Elimde format cdsi yok bu arada

Pc marka:packardbell easynote
Çözüm önerilerinizi bekliyorum teşekkürler

Erayran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yokmu yardımcı olck

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Cihazınızı formatlamayı deneyin eğer aynı sorun devam ediyorsa başka bir hdd takarak cihazınızı açmayı deneyin yine sonuç alamazsanız eğer ne yazık ki kötü haber cihazınızda chip arızası var.Detaylı yardımcı olmamı isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Erayran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle sorunum geçen haftadan beri var ne yapsam cozemedim şimdi arkadaşlar sorunum soyle bilgisayarı açıyorum Windows başlatılıyor derken mavi
Cihazınızı formatlamayı deneyin eğer aynı sorun devam ediyorsa başka bir hdd takarak cihazınızı açmayı deneyin yine sonuç alamazsanız eğer ne yazık ki kötü haber cihazınızda chip arızası var.Detaylı yardımcı olmamı isterseniz özel mesaj atabilirsiniz.
Öncelikle teşekkürler bilgisayarı açarken alt f10yaparsam format atabiliyomusum packardbellerde olan bi özellik ama öyle yaptigimda alt f10 yapıyorum Packard Bell yazısı gelirken sonra başlangıç onarmayi sec (önerilen) Windows normal olarak başlat yazıyor başlangıç onarmayi secersem beni sistem geri yükleme komut istemi ve 2 3 seçenek daha vardı hatırlayamadım bu yere atıyor normal olarak başlat dersemde ayni hatamiz mavi ekrani veriyor özel mesaj ile yardımcı olmanızı isterim evet . Teşekkürler ayrıca ben bu sorunun kesinlikle bios ayarlarından olduğunu dusunuyorum pc uefi modda başlatmayı kalkarsam No bootable device hatası alıyorum oyuzden legacy bios olarak baslatiyorum.

darkshdw

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Bios sıfırlayıp cihazı uefi moddan çıkarın legacy seçeneği ile boot edin otomatik girmezse eğer manuel olarak f12 ile başlatarak formatlanamayı deneyin.

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Selamlar arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle sorunum geçen haftadan beri var ne yapsam cozemedim şimdi arkadaşlar sorunum soyle bilgisayarı açıyorum Windows başlatılıyor derken mavi

Öncelikle teşekkürler bilgisayarı açarken alt f10yaparsam format atabiliyomusum packardbellerde olan bi özellik ama öyle yaptigimda alt f10 yapıyorum Packard Bell yazısı gelirken sonra başlangıç onarmayi sec (önerilen) Windows normal olarak başlat yazıyor başlangıç onarmayi secersem beni sistem geri yükleme komut istemi ve 2 3 seçenek daha vardı hatırlayamadım bu yere atıyor normal olarak başlat dersemde ayni hatamiz mavi ekrani veriyor özel mesaj ile yardımcı olmanızı isterim evet . Teşekkürler ayrıca ben bu sorunun kesinlikle bios ayarlarından olduğunu dusunuyorum pc uefi modda başlatmayı kalkarsam No bootable device hatası alıyorum oyuzden legacy bios olarak baslatiyorum.

Cihazının özellikleri farklı olduğundan dolayı ( alt + f10 kombinasyonu gibi ) daha detaylı ve seni sonuca ulaştıracak bilgi için markanın müşteri hizmetlerini aramanı öneririm

Erayran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cihazının özellikleri farklı olduğundan dolayı ( alt + f10 kombinasyonu gibi ) daha detaylı ve seni sonuca ulaştıracak bilgi için markanın müşteri hizmetlerini aramanı öneririm
Teşekkürler ya bilgisayara ulasabilsem masaüstüne bi şekilde bilgisayara özel bi program var format atma programı ordan yapicamda maalesef ulasamiyorum

fragger

Exemplary Сasual Dating Genuine Females
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,061
Teşekkürler ya bilgisayara ulasabilsem masaüstüne bi şekilde bilgisayara özel bi program var format atma programı ordan yapicamda maalesef ulasamiyorum

Dediğim gibi cihazın müşteri hizmetlerini aramanı öneririm

Erayran

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Varmi baska çözüm önerisi olan