Mavi ekran hatası.

Bu konuyu okuyanlar

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
10 15 Haziran arası csgo lol oynayabiliyordum ondan sonra Lgs bitti bende oyuna sarcam böyle cs de rütbe kasıcaktım fakat tam oynucağım zaman iki oyunda oynanmaya başladı lol de daha yeniyim botlarla oynuyorum maça giriyor başta 4 5 saniye bekliyoruz ya biraz ilerliyorum mavi ekran veriyor veya ekran siyah oluyor ama arkada karakterin sesleri geliyor
csgo da da aynısı ya mavi ekran veriyor ya da ekran siyah oluyor fakat ateş ettiğimiz zaman sesi geliyor
lütfen yardım edin zaten oturduğum yerde denize kıyısı yok sabah akşam boş boş oturuyorum pc oynamak istesem sadece minecraft o da sıktı artık format attım hala aynı lütfen yardım edin

CapScroLL

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,682
Ekran kartında problem olabilir, bilgisayarınız dizüstü mü?

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Ekran kartınıı varsa güncelleyin. Ve ısı değerleri nasıl? Fanlarınız çalışıyor mu?

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ekran kartınıı varsa güncelleyin. Ve ısı değerleri nasıl? Fanlarınız çalışıyor mu?
3 sene önce aldım leptopun kendi fanı var galiba ama csgo oynarken çok ısınıyordu şuan oynayamıyorum

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
BSOD hata kodu nedir?
Formattan sonra driverları nasıl kurdunuz?

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
BSOD hata kodu nedir?
Formattan sonra driverları nasıl kurdunuz?
BSOD hata kodu aldım mı bilmiyorum çok bilgim yok zaten formatıda win10 da kurtarma bölümü var ordan herşeyi sil yaptım çok bilgim yok ama lütfen yardım edin

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Eğer aşırı ısınma oluyorsa ondan kanyaklı olabilir. Isı değerleri makul bir seviyede bu sorun oluşuyorsa bilgisayarım masaüstü dediniz, PSUdan kaynaklı da olabilir.
intel hd graphics 520 ekran kartım

1bit

Asistan
Reaksiyon puanı
42
Ben de yakın tarihte HD 620 ile bu sorunu aldım. Driveri silip manuel olarak güncel sürümü yükleyince düzeldi.
bilgisayarcıya götürüp bu yorumu göstersem anlar mı ? veya düzelmezse

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Manuel olarak driverları güncellemeyi dene.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Aygıt yöneticisi üzerinden güncelleyebilirsin.
Ya da windows update ile de güncelleyebilirsin.
Konu hakkında bilgin yoksa web de arama yap.
Bu konu hakkındna rehber niteliğinde videolar mevcut.

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
nasıl güncelleyebilirim
Buradan ".zip" uzantılı dosyayı indirin. Rar dosyasının içinden çıkan dosyaları tek bir klasöre atın.
Windows arama çubuğu > Aygıt Yöneticisi > Görüntü Bağdaştırıcıları > Sağ tık > Özellikler > Sürücü > Sürücüyü Güncelleştir > Bilgisayarımdaki Sürücülere Göz At > buradan da klasörü seçip ilerleye basın.
Dilerseniz her ihtimale karşı bunu yapmadan önce sistem geri yükleme noktası oluşturabilirsiniz.