Mate 30 pro'mu, oppo reno 2z' mi?

Bu konuyu okuyanlar

Hamza69653

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sizce oppo reno 2z mi yoksa huawei mate 10 pro mu ufak çerçevesini göz önünde bulunduralım

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Sizce oppo reno 2z mi yoksa huawei mate 10 pro mu ufak çerçevesini göz önünde bulunduralım
Oppo reno 2z daha iyi bir cihaz ama Opponun arayüzü hoşuna gidermi bilmiyorum.Mate 10 pro eski cihaz olsada ben büyük paralar vermek istemiyorum,video ile işim yok diyen her insanı 2-2,5 yıl daha memnun edebilecek bir cihaz.

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Mate 10 pro 2017 cihazı
Oppo reno 2z 2019 cihazı
Mate 10 pro kullandım. Süper bir cihaz. Kamerasına hayran kaldım. Çerçeveye filan takılma bunlar pazarlama taktiği :) oppoda p90 işlemci var. Benim gözümde çöp ki karşısında kırın 970 var o zaman hiçbirşey oluyor p90 :) ayrıca mate 10 pro toz ve suya dayanıklı. Kızılötesi var. Gece çekimi ve oyun performansı çok güzel. Şarj açısından efsane.
Teknik özelliğe bakınca mate 10 pro. Kullanıma gelince yukarıda yazdığım gibi yinede videolara bakmak lazım nasıl verim alınmış.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mate 10 Pro
Mesaj otomatik birleştirildi:

Mate 10 pro 2017 cihazı
Oppo reno 2z 2019 cihazı
Mate 10 pro kullandım. Süper bir cihaz. Kamerasına hayran kaldım. Çerçeveye filan takılma bunlar pazarlama taktiği :) oppoda p90 işlemci var. Benim gözümde çöp ki karşısında kırın 970 var o zaman hiçbirşey oluyor p90 :) ayrıca mate 10 pro toz ve suya dayanıklı. Kızılötesi var. Gece çekimi ve oyun performansı çok güzel. Şarj açısından efsane.
Teknik özelliğe bakınca mate 10 pro. Kullanıma gelince yukarıda yazdığım gibi yinede videolara bakmak lazım nasıl verim alınmış.
Şimdiki aklım olsaydı 2 sene önce İPhone 5s'i satıp Mate 10 Pro için para biriktirip alırdım özellikle mavisi ve mocha brown rengi çok hoşuma gidiyor

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Mate 10 Pro

Şimdiki aklım olsaydı 2 sene önce İPhone 5s'i satıp Mate 10 Pro için para biriktirip alırdım özellikle mavisi ve mocha brown rengi çok hoşuma gidiyor
Mate 10 Pro nun iki tane dezavantajı var: 1- Video performansı berbat 2- Kirin 970 performans ve verimlilik tarafında iyi olsada uygulama akıcılığında 5 para etmez.Bazı uygulamalar yağ gibi akarken bazılarında takılmalar olabiliyor.

Timurid

Profesör
Reaksiyon puanı
835
mate 10 pro tabiki oled ekran ve 22.5 W hızlı şarj

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Mate 10 Pro nun iki tane dezavantajı var: 1- Video performansı berbat 2- Kirin 970 performans ve verimlilik tarafında iyi olsada uygulama akıcılığında 5 para etmez.Bazı uygulamalar yağ gibi akarken bazılarında takılmalar olabiliyor.
Her telefonun avantajlı olduğu yönleri varken dezavantajlı olduğu yönleri de var

Mate 30 pro demeyen telefon işini bilmiyordur. oled ekran ve 40W hızlı şarj ayrıca kirin990 işlemci mate 30 pro tabiki
Mate 30 Pro derdim ama tasarım olarak Oppo Reno 2z daha iyi ayrıca Google servisleri olmayan telefonu kim neden önersin ki ?

mate 10 pro tabiki oled ekran ve 22.5 W hızlı şarj
2-3 yıl önce Huawei'yi bilmezdim o zamanlar İPhone'cu olduğum için Mate 10 Pro hiç bilmezdim geçen sene baktım ulan dedim fıstık gibi telefon neden zamanında İPhone hastalığımdan kurtulmadım ki dedim bu hastalıktan Ocak 2019'da kurtuldum

MOBİL KRALI

Asistan
Reaksiyon puanı
65
Her telefonun avantajlı olduğu yönleri varken dezavantajlı olduğu yönleri de var

Mate 30 Pro derdim ama tasarım olarak Oppo Reno 2z daha iyi ayrıca Google servisleri olmayan telefonu kim neden önersin ki ?

2-3 yıl önce Huawei'yi bilmezdim o zamanlar İPhone'cu olduğum için Mate 10 Pro hiç bilmezdim geçen sene baktım ulan dedim fıstık gibi telefon neden zamanında İPhone hastalığımdan kurtulmadım ki dedim bu hastalıktan Ocak 2019'da kurtuldum
Kardeşim onu bunu bırak Xiaomi 9' a ses ver.?

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Güncel olması açısından Oppo olabilir. Ama diğer tüm donanımsal özellklerinde Mate 10 pro daha iyi.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Seninde işin zor.???
Hele bir ablamı Realme'ye geçireyim gerisi kolay Mİ9T'yi ablama 1 aylığına vermiştim sonra corona illeti çıkınca süreç uzadı telefonu vermemin nedeni ise 3 senedir kullandığı Xperia XA'nın miyadı doldu bende kendisine yeni bir telefon alana kadar kullanması için ödünç verdim sürecin bu kadar uzayacağını bilseydim Ankara'ya geldiği zaman geri alırdım ama almadım çünkü A7 2015 ile idare ediyordum yeni bir telefon alana kadar kullan dedim
Benim işim hiçbir zaman kolay olmadı ki Mİ9T'yi aldırmak için az yalvarıp yakarmadım 2500'e zor ikna ettim sen ne diyorsun 5 senedir İPhone 5s kullanıyordum yeni bir telefona geçmem şarttı ama yeni telefonu zevk için istiyorum zannettiler çünkü bu isteğimi çok lüks gördüler ama artık bunun bir önemi kalmadı çünkü istediğim telefonu aldırdım en kısa zamanda da ablamdan geri alacam zaten Mİ9T'yi beğenmemiş hele kamera ve video performansını hiç beğenmemiş bir daha ödünç vermem olur biter