Mate 20 Pro vs Note 9

Bu konuyu okuyanlar

EnesR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi konu daha çok Huawei ve Samsung gibi oldu,uzun ömürlü kullanım için hangisi daha iyi ?(4-5 sene)Bazen Pubg benzeri oyunlar oynarım,genel olarak normal bir kullanıcıyım.Bütçe sıkıntısı yok.Bu arada uzun ömürlü olarak İphone diyenler uzaklaşsın İOS gibi bir hapishanede yaşamak istemiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben bu kadar yüksek bütçe ile S10 ailesini görmeden tercih yapmazdım. İkisi arasından bence Note 9

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Şimdi konu daha çok Huawei ve Samsung gibi oldu,uzun ömürlü kullanım için hangisi daha iyi ?(4-5 sene)Bazen Pubg benzeri oyunlar oynarım,genel olarak normal bir kullanıcıyım.Bütçe sıkıntısı yok.Bu arada uzun ömürlü olarak İphone diyenler uzaklaşsın İOS gibi bir hapishanede yaşamak istemiyorum.
Bence mate 20 pro

Atacan Begnazarov

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Bence de S10'ları beklemeniz çok daha iyi olacak. Biraz bekleyebilirseniz kesinlikle S10 almaya çalışın. Ekrandan parmak izi okuma gibi özellikler gelecek. Hemen alacaksanız kesinlikle Note 9. Mate 20 pro çok pahalı. Bence o parayı haketmiyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Mate 20 pronun ederi 750 800 euro 1050 euro edecek bi cihaz değil Note 9 al geç yada s10 plusı bekle

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Kesinlikle Galaxy Note 9 alınmalı. Pil, donanım ve kamera performansı olsun her konuda başarılı ve uzun yıllar işinizi görebilecek bir cihazdır.

EnesR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaz 2019 da almayı planlıyorum(Haziran) S10 u da pek beğenmeyeceğim sanırım çünkü fazla kavisli ve kaleme ihtiyacım olacağını düşünüyorum.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Yaz 2019 da almayı planlıyorum(Haziran) S10 u da pek beğenmeyeceğim sanırım çünkü fazla kavisli ve kaleme ihtiyacım olacağını düşünüyorum.
Hazirana kadar beklemeyi planlıyorsanız 2 ay daha sabrederseniz zaten Note 10 geliyor. :)

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kaleme ihtiyacım olacağını düşünüyorum diyorsunuz fakat seçenekler arasında Mate 20 Pro var.
Kaleme ihtiyacınız varsa tek seçenek Note 9 zaten.
Kavis konusunda Note 9da da mate 20 Proda da kavis var. Samsung kavisli S7'den beri azaltıyor Note 9dan S10a geçişte de azaltacaktır

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Selamlar bende yorumumu eksik etmeyeyim zaten bir bura kaldı:) bence s10 serisini bekleyin yeni daha güçlü işlemci ve daha iyi nanometre sürecine geçicek samsung bu önemli bir değişim ve bence yeni gelecek özellikler için kalemden vazgeçilir samsung her seferinde yeni şeyler ekliyor ve bu farklar daha çok s serisine yansıyor en kötü bir görüp öyle karar verilmeli bence...
Ultra geniş açılı kamera,ekrandan parmak izi okuyucu ve daha iyi ekran gövde oranı gibi şeyler söyleniyor mesela

Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,092

Kesinlikle Samsung Galaxy Note 9 almanız daha mantıklı olacaktır :)

technologylover

Asistan
Reaksiyon puanı
31
hazirana kadar bekliyeceksen bir ay daha sabret note 10 al kardeşim kalemli hemde büyük ihtimalle hem 5g hemde ekrandan parmak izi okuma olur...

---- Mesajlar birleştirildi ----

çünkü note seriside ağustos ayında tanıtılıyor

Son düzenleme: