mate 20 pro geçilir mi ?

Bu konuyu okuyanlar

oguzhancimenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Imac kullanıyorum apple watch var iphone x var ama huawei mate 20 pro cok aklımı karıştırıyor sizce geçmeli miyim ?ve uzun zamandır apple kullanıcısyım android hiç kullanmadım

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Çok iyi bir cihazdır ama çok pahalı. Birde ekranın LG olmadığından emin ol çünkü LG ekranlı olanlar kronik sorunlu.

İstediğin ekran BOE markalı olacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Söylemeyi unuttum. Herhangi bir android cihaz alırsan apple watch’ı kullanamayacaksın çünkü apple watch sadece iphonelarla senkronize ediliyor

Son düzenleme:

oguzhancimenn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çok iyi bir cihazdır ama çok pahalı. Birde ekranın LG olmadığından emin ol çünkü LG ekranlı olanlar kronik sorunlu.

İstediğin ekran BOE markalı olacak.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Söylemeyi unuttum. Herhangi bir android cihaz alırsan apple watch’ı kullanamayacaksın çünkü apple watch sadece iphonelarla senkronize ediliyor
saati kullanamam biliyorum bu riske değer mi bilemedim.teşekkürler :)

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,158
Imac kullanıyorum apple watch var iphone x var ama huawei mate 20 pro cok aklımı karıştırıyor sizce geçmeli miyim ?ve uzun zamandır apple kullanıcısyım android hiç kullanmadım

Apple X kullanmaya devam etmenizi tavsiye ederim, gereksiz heyecan aramaya gerek yok bence :)

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
saati kullanamam biliyorum bu riske değer mi bilemedim.teşekkürler :)
bence riske değmez. Zaten sizde ipx varmış. Ben olsam 1-2 yıl sonra telefon almayı düşünürüm.

Ama şimdi istiyorsan androidde Mate 20 proya alternatif olan note 9’u da öneririm

Valiente

Asistan
Reaksiyon puanı
336
Her ne kadar mate 20 pro iyi bir cihaz olsada X i ve aksesuarlarını bırakıp geçmek bana göre mantıklı değil.

Reaksiyon puanı
892
Mate 30 proyu bekleyin.Tavsiye ederdim mate 20 proyu fakat x den geçmeye değmez.

Esma0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Kesinlikle geçmelisiniz. Mate 20 Pro şu an piyasadaki en iyi telefonlar'dan biri. İPhone X'in bir kaç özelliğin'den başka 3000TL'lik bir telefon'dan hiçbir farkı yok fakat İPhone aksesuarları Mate 20 Pro'ya geçerseniz büyük eksi'lerden biri. Geçecekseniz dediklerimi göz önünde bulundurun.

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Arada çok büyük bir fark yok hatta işlemci olarak iPhone X daha iyi diyebiliyorum. Bence hiç değiştirmene değmez, iPhone X'in 2. elleri ne kadar bilmiyorum ama Mate 20 Pro almak için üstüne para vericeksin bir de. Bence değmez, hem Apple Watch'un, iMac'in de varsa, onlarla uyumlu olan bir cihaz kullanmaya devam etmelisin. Telefonu değiştiriceksen de 1 model üstüne yani iPhone XS veya XS Max'e filan geçmeyi düşünebilirsin.

DKN NZY

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,144
Değmez bence diğer ürünşeriniz de mac os ve ios kullanıyor

Genzo W.

Asistan
Reaksiyon puanı
78
telefon güzel ama şöyle diyeyim uzun süre iphone kullananlar androide geçince alışamıyor benim arkadaşımda oldu p20 pro aldı telefon çok güzel memnunum aslında diyor ama yinede iphone arıyor derken 1 ay sonra tekrar iphone aldı alışkanlıklar kolay değişmiyor

ahmetay34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
ikiside kaliteli ama maceraya gerek yok bence