Mate 10 lite yerine alternatif telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba 2000 tl bütçe ile mate 10 lite a alternatif telefon önerileriniz nelerdir?
P10 lite
P Smart
J7 Pro
Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi note 3
Samsung A5 bunlar dan hangisi ya da farklı alternatif tavsiyesi bekliyorum .. Kriterler kamera ,tasarım, hızlı olması

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Merhaba 2000 tl bütçe ile mate 10 lite a alternatif telefon önerileriniz nelerdir?
P10 lite
P Smart
J7 Pro
Xiaomi Mi 6
Xiaomi Mi note 3
Samsung A5 bunlar dan hangisi ya da farklı alternatif tavsiyesi bekliyorum .. Kriterler kamera ,tasarım, hızlı olması
Listedeki mi 6 dışındakiler çöp

En üsttekilerin fiyatları aşabilir ama bana gore iyilik sıralamasına gore yazıcam
Htcu11
Nokia8
Xz1
Op5
Mi6
Axon7 (kamerası benim yazdığım cihazlara gore gece çekiminde digerleri kadar iyi degil ama senin yazdigin listedekilerden iyi ön kamera ve gunduz cekimi guzel ama )
Htc10
Xz

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Bütçeyi biraz daha zorlarsan Nokia 8. Zorlayamıyorum diyorsanız Xiaomi mi 6 alabilirsin.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bütçeyi biraz daha zorla OnePlus 5T 64 GB versiyonunu al en azından uzun süre kullanabilirsin.

ismail1997

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
mi6 ya da zorlarsan 5t veya ithalatçı garantili htc u11

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sony XZ1 kamera performansı ve bataryası nasıl sizlerce bir de s7 edge alternatif olabilir mi bütçeyi artırcam biraz da yalnız XZ1 tasarım ekranı garip değil mi biraz ??

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
sony XZ1 kamera performansı ve bataryası nasıl sizlerce bir de s7 edge alternatif olabilir mi bütçeyi artırcam biraz da yalnız XZ1 tasarım ekranı garip değil mi biraz ??
Batarya olarak 1 günü rahat çıkarır onun haricinde kamera ve performans olarak S7 Edge den daha iyi. S7 Edge geçe çekimlerinde daha iyi sadece.

cannzeybell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende mate 10 lite düşünüyordum fakat xiomi note 3 e aklımı çeliyor ama ithalatçı garantili almak biraaz düşündürüyor... bilemiyorum

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı düşünceler bende de var ama Teknosa bile ithalatçı garantili telefon satıyor Evo İletişim adına pek de korkmaya gerek yok ki mediamarkt ve vatandan alınan telefonlar malum ithalat ile gelenlerden bile kötü olabiliyor bazen peki alternatif telefon yok mu başka alabileceğiniz mağazalardan

cannzeybell

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı düşünceler bende de var ama Teknosa bile ithalatçı garantili telefon satıyor Evo İletişim adına pek de korkmaya gerek yok ki mediamarkt ve vatandan alınan telefonlar malum ithalat ile gelenlerden bile kötü olabiliyor bazen peki alternatif telefon yok mu başka alabileceğiniz mağazalardan
bütçe kısıtlı olunca fazla bi seçenek yok malesef ama aradığım en önemli özellik kamera ve telefonun stabil olması, senin önerebileceğin bişeyler var mı

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony xperia xz1 2700 Mah batarya az değil mi biraz mi6 nın ise ön kamera performansı iyi değil diyorlar bilgisi olan deneyimi olan var mı ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben mi 6 düşünüyorum ama mate 10 lite mavi renk güzelse belki mate 10 lite da alabilirim bütçe artırmaya çalışıyorum sen nereden almayı planliyorsun

---- Mesajlar birleştirildi ----

İstanbul bilişim hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı nasıl bir site istanbulda 4 şubesi var mağazalarından birinden telefon almayı düşünüyorum. .

Son düzenleme:

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 6 nın ön kamera performansı ??

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
64 gb Mi 6 derim hepsiburada da 1700₺ Ye bulabilirsiniz.

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mi 6 ön kamera performansı nasıl? One plus 5t 6 inç ekran gövde oranı iyi mi çok büyük durmaz mı?

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Mi 6 ön kamera performansı nasıl? One plus 5t 6 inç ekran gövde oranı iyi mi çok büyük durmaz mı?

Mi 6 ön kameradada arka kameradada diğer cihazlarla yarışamaz bu yüzden f/p cihazları arasında bile en ucuzu o . Kamera önemliyse çok mi6 alma dediğim telefonlara bak sıralama ile .
Bu sitedede cihazların boyutlarını kıyaslayabilirsin

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İstanbul Bilişim güvenli mi ?? Hepsiburadadan ithalatçı garantili almaya güvenemiyorum ..

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mate 10 lite a alternatif bulamadım mi6 almak istemiyorum bütçem yetiyor mi6ya mate 10 lite alma diyen var mı ??
Yeni tavsiyesi olan ...

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Baktım kardeş xz1 tasarım dan ve o fiyata almak istemediğim için kaybediyor one plus 5t ve xiaomi mi6 güvenemiyorum hepsiburadaya HTC 11 ve nokia8 e butcem yetmez htc10 sanki biraz geri kalmış gibi tasarım falan da basit bi telefon hepsiburadaya güvensem one plus 5t yi borçla falan alırım ama güvenemiyorum .. Yani durum böyle bazen diyom Huawei P smart ya da Teknosa ya yeni gelen honor 9 lite al diyom paran cebinde kalsın diyom ??

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar mate 10 lite ile p 20 lite arasında ne farklar var arada fiyat farkı çok değil mi ?

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Baktım kardeş xz1 tasarım dan ve o fiyata almak istemediğim için kaybediyor one plus 5t ve xiaomi mi6 güvenemiyorum hepsiburadaya HTC 11 ve nokia8 e butcem yetmez htc10 sanki biraz geri kalmış gibi tasarım falan da basit bi telefon hepsiburadaya güvensem one plus 5t yi borçla falan alırım ama güvenemiyorum .. Yani durum böyle bazen diyom Huawei P smart ya da Teknosa ya yeni gelen honor 9 lite al diyom paran cebinde kalsın diyom ??

Basit dediğin telefonun seviyesine şuan dediğin telefonların çıkmasını bıran iki sene sonra honor 11 lite filan çıksa dahi yetişemez ne kamera ne performans ne ekran kalitesi olarak senin biliceğin iş kendin bilirsin ama heryıl eski amirelleri almak yerine yeni orta segment cihazlara para saçıp ustduzey telefon kullanma deneyimi yaşayamayan onlarca insan var

Simet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Basit dediğin telefonun seviyesine şuan dediğin telefonların çıkmasını bıran iki sene sonra honor 11 lite filan çıksa dahi yetişemez ne kamera ne performans ne ekran kalitesi olarak senin biliceğin iş kendin bilirsin ama heryıl eski amirelleri almak yerine yeni orta segment cihazlara para saçıp ustduzey telefon kullanma deneyimi yaşayamayan onlarca insan var
Cevap için teşekürler haklısın ama ne yapalım :(