Mate 10 lite - P20 Lite

Hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    13

Bu konuyu okuyanlar

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar son olarak karar verdiğim telefonlar bunlar,2 gün sonra büyük ihtimal ikisinden birini alacağım
Bugün xiaomi mi 6 ve mi mix 2 ye baktım fakat mi mix 2 nin garanti sorunundan ve ön kamera sorunundan sonra uzaklaştım.
Bugün teknosa ve mediamarkttan yetkili kişilerle konuştum ikisi de mate 10 liteyi önerdi
Aralarında 200 tl fark var, p20 daha pahallı
Sizin tercihiniz ne olurdu ? Yardımcı olursanız sevinirim.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Hocam git Xzp al bu fiyata tasarım meselesini bir mağazada incele. Şahsen ben bu fiyata bu cihazlara para vermezdim.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam git Xzp al bu fiyata tasarım meselesini bir mağazada incele. Şahsen ben bu fiyata bu cihazlara para vermezdim.
Bugün sony'de xz1 e baktım o da hoşuma gitti fakat biraz küçük geldi bana açıkçası, ama onu da önerdiler

---- Mesajlar birleştirildi ----

Nokia 8 var hocam XZ1 var. Cidden sırf tasarım uğruna işlemcileri orta segment olan bu cihazlara para verenleri görünce üzülüyorum.
Tasarım uğruna telefon almıyorum öncelikle, dediğim modellerin ikisinin de kameralarını denedim ve gayet hoşuma gitti, 4-5 aydır kullanan kişilerle konuştum gayet memnun olduklarını söylediler. Bu kişiden kişiye göre değişir tabii ki fakat genel olarak yorumlar iyi ve çok satılan bir telefon zaten. Xz1 de yakın geliyor fakat. 3-4 senedir sony kullanıyorum açıkçası biraz değişiklik olsun da istiyorum. Bütçemi az daha çıkarabilsem op5t almayı düşünüyordum zaten de maalesef bütçem en fazla 2100 e kadar çıkıyor

Son düzenleme:

#eighteen

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
33
Arkadaşlar son olarak karar verdiğim telefonlar bunlar,2 gün sonra büyük ihtimal ikisinden birini alacağım
Bugün xiaomi mi 6 ve mi mix 2 ye baktım fakat mi mix 2 nin garanti sorunundan ve ön kamera sorunundan sonra uzaklaştım.
Bugün teknosa ve mediamarkttan yetkili kişilerle konuştum ikisi de mate 10 liteyi önerdi
Aralarında 200 tl fark var, p20 daha pahallı
Sizin tercihiniz ne olurdu ? Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam mi6 neden düşünmüyorsunuz ?

bluesbant

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
p20 lite çok hoş ama bataryası cidden sıkıntı olabilir. Ben yerinde olsam mate 10 lite alırım daha uygun. Veya en mantıklı seçim üstüne 400 lira daha koy mate 10 al.

SenseiEndo97

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Hocam mi6 neden düşünmüyorsunuz ?
Başta düşünüyordum fakat garanti servisi durumu kötü olduğu için uzaklaştım açıkçası

---- Mesajlar birleştirildi ----

Hocam bi note fe ye bak[/QUOT
p20 lite çok hoş ama bataryası cidden sıkıntı olabilir. Ben yerinde olsam mate 10 lite alırım daha uygun. Veya en mantıklı seçim üstüne 400 lira daha koy mate 10 al.
Keşke 400 lira koyabilsem..

Son düzenleme:

FurkanT.

Müdavim
Reaksiyon puanı
340
2100tl alınabilecek en iyi telefon Nokia8 ve Xz1 . Kameraları O Huawei Litelara bin basar. Çift kameraya aldanmayın. Nokia da Sony de bokeh yapabiliyor.

ademmeda6161

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tasarım olarak kesinlikle p20, fakat fiyat olarak mate10 lite düşünüyorum. İki telefon arasında 400-500TL gibi bir fark var.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Ben olsam ikisini de almam ama illa birisini alacağım diyorsan p20 lite al bari daha güncel olsun