Mate 10 lite /P20 lite /mi6

Hangisi

• Mate 10 Lite

• P20 Lite

• Mi 6

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ProcuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son birkaç aydır telefonun artık beni değiştir diye ağlıyor ve kamerası tost makinesine döndü. Biliyorum hangisine geçersem geçeyim rütbe atlayacağım fakat ben aralarında en iyi kamerayı arıyorum. Amacım deliler gibi video çekimi değil ama güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. Bu fiyata farklı telefonlar da olur ama max 2,3k ya kadar çıkabilirim daha fazlasını elvermiyor bütçem. Şimdiden teşekkürler.

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
son birkaç aydır telefonun artık beni değiştir diye ağlıyor ve kamerası tost makinesine döndü. Biliyorum hangisine geçersem geçeyim rütbe atlayacağım fakat ben aralarında en iyi kamerayı arıyorum. Amacım deliler gibi video çekimi değil ama güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. Bu fiyata farklı telefonlar da olur ama max 2,3k ya kadar çıkabilirim daha fazlasını elvermiyor bütçem. Şimdiden teşekkürler.
s7 edge yada mi6 almalısın kamera açısından başarılı cihazlar

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Xiaomi Mi 6'yı öneriyorum.

ProcuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son kez sorsam
Oneplus 5T
Mi6
S7 Edge
hangisi olur?
mi6 veya s7 edge 5T ye göre daha eski cihazlar da olsa güzel performans veriyorlar mı?
Bir de mi6 fiyat olarak da güzel olmasına rağmen ekran gövde oranı ve ekran boyutu olarak çok geride kalıyor. :/

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Son kez sorsam
Oneplus 5T
Mi6
S7 Edge
hangisi olur?
mi6 veya s7 edge 5T ye göre daha eski cihazlar da olsa güzel performans veriyorlar mı
O zaman OnePlus 5Tyi öneriyorum. S7 edge'e göre çok daha üstünde Mi 6'ya göre de bir çok artısı var.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
sar değeri yüksek 5t nin bence baska telefonlara bak
s7 edge al bence

ProcuS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sar değeri yüksek 5t nin bence baska telefonlara bak
s7 edge al bence
Peki Note 7 FE alsam pişman olur muyum S7 edge le bir farkı yok ve daha ucuz fiyatta satılıyor ama bazıları da Samsung'un kronik sorunları olabileceğinden ithalatçı garantili bir ürün alma diyor ne düşünüyorsunuz?

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Sorun çıkarırsa kötü olur. Yani şansa bırakma
TR garantili al

Son mesajlar