Rehber Mass Efect Türkçe yama nasıl indirilir?

Bu konuyu okuyanlar

ember_moon7

Profesör
Katılım
20 Ocak 2021
Mesajlar
1,726
Reaksiyon puanı
2,201
Puanları
113
amazon, mass effect dizi uyarlaması için kolları sıvadı – playtuşu


Mass Effect, BioWare tarafından geliştirilen ve Xbox 360, PlayStation 3 ve Microsoft Windows için piyasaya sürülen askeri bilimkurgu temasında üçüncü şahıs rol yapma video oyun serisidir. Serinin dördüncü oyunu Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Mart 2017'de piyasaya sürüldü. ;O;yunun hikayesi, Orijinal üçleme büyük ölçüde, Reaper olarak bilinen güçlü, mekanik varlıklara karşı galaksiyi kurtarmaya çalışan Komutan Shepard adlı bir askerin etrafında dönmektedir. Oyunda Türkçe dil bulunmamasına karşın bir çok Mass effect hayranı, Türkçe yama aramakta. Peki Mass Effect'e nasıl Türkçe yama yüklenir?

Mass Effect'e nasıl Türkçe yama yüklenir?​

-Bağlantıya tıklayarak Türkçe yamayı indirin.

- ME_DLC Türkçe Yama adlı indirmiş olduğunuz dosyaya sağ tıklayın ve içindekileri çıkart, dosyaları çıkart ya da klasöre ayıkla deyin. (Tanımlar arşiv programınıza göre değişiklik gösterebilir.)

- Arşivden çıkarılan klasörlerin içindeki Kurulum adlı dosyaya girin ve içindeki ME_dlc Türkçe yama v.1.0 adlı uygulamaya sağ tıklayıp, Yönetici olarak çalıştır deyin.

- Kurulum başlarken, Mass Effect oyununuzun yüklü olduğu dosya yolunu "Gözat…" seçeneğiyle belirtmeniz gerekiyor. Açılan pencereden oyunun yüklü olduğu dizini gösterirken en son DLC dosyasının üzerine sol tıklayıp Tamam dedikten sonra, çıkart veya ayıkla seçeneğine basınız.

- Kurulum aşamasında karşınıza çıkabilecek olan dosyalar değiştirilsin mi veya üzerine yazılsın mı gibi sorular için tümüne evet veya tümünü değiştir yanıtını verdikten sonra kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

Türkçe yamada herhangi bir virüs bulunmamaktadır.


ms.PNG
 
Üst