Haber Maske kimsin sen yayından kaldırıldı

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233

Biiiiiizzzz kimseyi kısıtlamıyoruz karışmıyoruz sevgili kardeşlerim, sözlerine inanmayın.

Bu konuyu sertçe eleştiremiyorum bile, sorarlarsa Türkiyede diktatörlük yok ve özgür ülke dersiniz.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104

Biiiiiizzzz kimseyi kısıtlamıyoruz karışmıyoruz sevgili kardeşlerim, sözlerine inanmayın.

Bu konuyu sertçe eleştiremiyorum bile, sorarlarsa Türkiyede diktatörlük yok ve özgür ülke dersiniz.
Şahsen ben kapatıldığına sevindim saçma bir programdı

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Arkadaşlar benim içinde saçma bir programdı ama burada mevzu bu değil mevzu yasaklar

Asıl yasaklanması gereken yasak elma, eğer nokta kadar samimiyet varsa yasaklanır, zira yasak elma ve türevleri gerçekten örf ve adetlerimize uygun değil

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
faydasız, vitaminsiz armut gibi programdı. çok da umrumda değil.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Saçmaydı kaldırılsın diye bir mantık yok, ben ve birçok kişi yıllardır yayınlanan esra erol gibi programlardan rahatsızız ama kaldıran konuşan yok. 2 aydır yayınlanan ve içeriğinde kaldırılmasını gerektirecek hiçbir şiddet, cinsellik öğesi bulunmayan bir eğlence programı hemen yayından kaldırılıyor. Niye? Çünkü kendi diktatörlüğünü kurmuş birileri gönlünce ülkede top koşturuyor. Sanırsın kuzey kore televizyonu..

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Saçmaydı kaldırılsın diye bir mantık yok, ben ve birçok kişi yıllardır yayınlanan esra erol gibi programlardan rahatsızız ama kaldıran konuşan yok. 2 aydır yayınlanan ve içeriğinde kaldırılmasını gerektirecek hiçbir şiddet, cinsellik öğesi bulunmayan bir eğlence programı hemen yayından kaldırılıyor. Niye? Çünkü kendi diktatörlüğünü kurmuş birileri gönlünce ülkede top koşturuyor. Sanırsın kuzey kore televizyonu..

Kesinlikle bunu söylemeyi unuttum, Müge Anlı Esra Erol ve türevleri tüm programlar yasaklanmalı hepsi, ciddi psikoloji bozuyor, tamam hayatın gerçekleri ama bunları yayınlamak yerine yapanlara büyük cezalar verilse sadece hapis değil psikolojik ceza yani yapanlar insan içine çıkamayacak rezil olacak, işte bu yapılacak en güzel şey

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
maskeli falan illuminati oyunuydu iyi olmuş. kahrol büyük resim.

Reaksiyon puanı
7,999
Kaldırılması mantıklı. Tamamen saçmalıktı böyle bir programın olması. Her şeye muhalifsin doğru yanlış fark etmiyor.

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Kaldırılması mantıklı. Tamamen saçmalıktı böyle bir programın olması. Her şeye muhalifsin doğru yanlış fark etmiyor.

Ünlüler maske ve kostüm ile çıkıp gösteri sergiliyor jüri kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Bana görede saçma izleyeceğim bir şey değil ama reytingleri iyi olan izlenen bir program. Veya aksine çok az izlense bile yayıncı yayınlamak isterse yayınlar. Yasaklanmasının bir hukuk devletinde hiçbir gerekçesi yok. Yasakçı ve dikta zihniyete çok alışmışsınız.

404 Error

Dekan
Reaksiyon puanı
12,510
Bunun ne olduğunu hiç bilmiyordum ve Google'a yazdım adını, ne diye bakmak için. Bana göre de saçma bir program ve izlemem. Ama saçma diye kaldırılıyorsa asıl bu saçma bence. Sonuçta programda uyuşturucuya özendirme veya ayıpça terbiyesizce ve benzeri bir şey yoktur herhalde. O zaman saçma diye bir şey kaldırılıyorsa başka şeyler de kaldırılır. Çünkü saçma çok şey var. Öyle olunca işte tamamen diktatörlük olur.

Mesela örnek; futbol saçma desinler futbol yasaklansın. Bunu da doğru bulur muydunuz? Hayır.

Asıl saçma, insanları üzecek, mutsuz edecek ve psikolojisini bozacak müge anlı ve esra erol benzeri programları kaldırmalılar. Bir eğlence programını niye kaldırıyorlar ki? Bana göre de eğlenceli değil ama izleyeni vardır.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
7,999
Ünlüler maske ve kostüm ile çıkıp gösteri sergiliyor jüri kim olduğunu anlamaya çalışıyor. Bana görede saçma izleyeceğim bir şey değil ama reytingleri iyi olan izlenen bir program. Veya aksine çok az izlense bile yayıncı yayınlamak isterse yayınlar. Yasaklanmasının bir hukuk devletinde hiçbir gerekçesi yok. Yasakçı ve dikta zihniyete çok alışmışsınız.
Reytinglerin iyi olduğunun bir belgesi falan var mı? Zira Twitterda baktığımda herkes tarafından kaldırılmalı, çok saçma denilen bir programdı. Konu sahibi hariç çoğu kesimden kişi de desteklemiş kaldırılma fikrini zaten.

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,850
Kuzey Kore'de televizyonu açtığınız zaman sadece devletin izin vermiş olduğu programları izleyebilirsiniz, kısıtlıdır. İnternete girdiğiniz zaman haberleri takip ettiğiniz sitelerin hepsini devlet belirler, kısıtlıdır. Hatta berbere gittiğinizde bile devletin izin verdiği birkaç seçenek arasından seçmek zorundasınız, kısıtlıdır.

Anlatabildim umarım.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,233
Kuzey Kore'de televizyonu açtığınız zaman sadece devletin izin vermiş olduğu programları izleyebilirsiniz, kısıtlıdır. İnternete girdiğiniz zaman haberleri takip ettiğiniz sitelerin hepsini devlet belirler, kısıtlıdır. Hatta berbere gittiğinizde bile devletin izin verdiği birkaç seçenek arasından seçmek zorundasınız, kısıtlıdır.

Anlatabildim umarım.

İslamic version

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Reytinglerin iyi olduğunun bir belgesi falan var mı? Zira Twitterda baktığımda herkes tarafından kaldırılmalı, çok saçma denilen bir programdı. Konu sahibi hariç çoğu kesimden kişi de desteklemiş kaldırılma fikrini zaten.

Kaldırılma fikrinin bir kesim tarafından desteklenmesi bunun doğru bir karar olduğu anlamına gelmiyor. Reytinginin düşük veya yüksek olmasıda bir şeyi değiştirmez. Programın içeriğinde kaldırılmasını gerektirecek bir şey yok.

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Millet şu televizyonu izlemeyi ne zaman bırakacak merak ediyorum. Her neyse konuya dönelim. Gelecekte televiyondan kaldırılacak her türlü içerik için altyapı oluşturulmuş oldu. Şu mahkemelerdeki emsal kararlar gibi. İşin siyaseti ile siz uğraşın ben siyasette yokum. Uzun vadede beklentim bu yönde. Parti meselesi de değil. İktidara gelen herkes önceki uygulamaları kendisine göre uyarlamıştır.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Kaldırılma fikrinin bir kesim tarafından desteklenmesi bunun doğru bir karar olduğu anlamına gelmiyor. Reytinginin düşük veya yüksek olmasıda bir şeyi değiştirmez. Programın içeriğinde kaldırılmasını gerektirecek bir şey yok.
Bence gayet yerinde ve doğru bir karar

Reaksiyon puanı
7,999
Reytingleri yüksek diyen sizsiniz ne demek bir şey değiştirmez? Fikir belirtirken önce kendi içinizde çelişmeyin sonra milletin fikrini eleştirirsiniz.

Little Cat

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,454
Programı izlemediğimden bilmiyorum da ne tarz bir programdı?

bud

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,711
Reytingleri yüksek diyen sizsiniz ne demek bir şey değiştirmez? Fikir belirtirken önce kendi içinizde çelişmeyin sonra milletin fikrini eleştirirsiniz.

Söylediklerimi yanlış yerden algılıyorsun. Daha seni ilk alıntıladığım ve cevap verdiğim mesajda reytingleri az olsada fark etmez dedim yukarı bakıp okursan. Reytinginin yüksek olduğunu sanmamın sebebi popüler olup sürekli karşıma çıkmasıydı. Bunun bir önemi var mı? Demokrasi ve Cumhuriyet rejimi içerisinde bir hukuk devletinde yaşıyoruz, içeriğinde kaldırılmasını gerektirecek bir unsur olmamasına rağmen saçmaydı diyerek bir program yayından kaldırılmamalı. İçeriği saçma, toplum kötü etkileniyor penceresinden bakacak olursak kaldırılması gerek birçok program yıllardır yayınlanıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Programı izlemediğimden bilmiyorum da ne tarz bir programdı?

Ünlüler maske ve kostümler ile jürinin karşısında şarkı söyleyerek dans gösterisi yapıyor, jürilerde ipuçları ile hangi ünlü olduğunu tahmin etmeye çalışıyor. Orjinali amerikada yayınlanmış 8 ödül almış bir eğlence programı.