Maske cezası yazmaya çalışan polise direndi tehdit etti

Bu konuyu okuyanlar

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Adamın zor kullan görürsün dedikten sonra zor kullanılınca attığı bakış...

• Komik
Reactions: bwr

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Böle saygısız , değersiz insanlara söyleyecek laf bulamıyorum.
Orada ki kadında siz niye böyle yapıyorsunuz diyor, adam hepimizi tehlikeye atıyor maske takmayarak sonra polis suçlu oh ne güzel.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Çevremde de var böyle tipler. Uyarıyorum. Yarım saat sonra yine çıkarmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adamın zor kullan görürsün dedikten sonra zor kullanılınca attığı bakış...
Şu videonun sonundaki kadın da sözde hümanist.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,307
Alıcaksın maskeyi yüzüne bantlıcaksın

hatta bant olmaz japon yapıştırıcısı dök

• Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740

anlamıyorum maske takmayınca ellerine ne geçiyorlar, hem kendin için hem de toplumun sağlığı için takıyorsun.

Bunlara amerikadaki gibi polis lazım. Kadın erkek demeden yere yatırıp takacak kelepçeyi. Zorluk çıkaranı da etkisiz hale getirecek.
Katılıyorum. Bu adam ters kelepçeyi hak etmiş üstüne bir de diyor ki eniştemin numarasını verin. Sanki ne yapıcak.

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Ağzıno yaya yaya polisin verdiği cezaya itiraz ediyor. Anayasa mısın sen yürü işine

Katılıyorum. Bu adam ters kelepçeyi hak etmiş üstüne bir de diyor ki eniştemin numarasını verin. Sanki ne yapıcak.
Onu bunu doldurdular her yere. Şimdi ... sıkışan amcamı ararım dayımı ararım diye memura artistlik yapıyor.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
Bunları toplayıp aşı için denek diye kullansınlar.

• Beğen

Heilung

Asistan
Reaksiyon puanı
148
Devlet ve polis seviciler toplanmis, videodaki maske takmayan ve onu bunu ararim diyen anadolu comarinin ozelinde degildir yazacaklarim

gittikce polis devleti olma yolunda ilerliyoruz, aci olansa bunun halk tarafindan da destek goruyor olmasi, ilerde bunun neye evrileceginden habersizler

pandemiyi otoriterlesme araci olrak kullanan bir erki destekleyerek kole toplumu olmanin , kendilerine bicilen hayati yasamanin onunu actiklarinin farkinda degiller,

Ceza kesmeye calisan polise 1500 kisilik dugunu ve rizedeki cay mitingini hatirlatmak aklina gelmemis,

demek ki yasalar karsisinda herkes esit degil, demek ki hukukun ustunlugu degil ustunlerin hukuku gecerli

insan hakina, vatandaslik hakkina, demokratik hak ve ozgurluklere aykiridir, bugun maske takmadiginiz icin size ceza kesmeye kalkan bir anlayis yarin sokakta dolastiginiz, veya hosuna gitmeyen bir sey yaptiginizi dusundugu icin size siddet uygulayabilir ve bunun zeminini kendi ellerinizle hazirlamis olursunuz

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,060
Bunlara amerikadaki gibi polis lazım. Kadın erkek demeden yere yatırıp takacak kelepçeyi. Zorluk çıkaranı da etkisiz hale getirecek.

Ben kesinlikle destekliyorum bunu. Polis'in bir saygınlığı ağırlı olması lazım böyle yoldan geçen adam bile artislik yapıyor maske takmam kimlik vermem siz kimsiniz ki demeler darp etmeler yer yer silahla vurmalar bile.
Ulan etrafta kameralar var bir sürü insan var neyin artisliğindesin halen. Açıkçası polise sert kullanma gerekirse yere yatırıp ters kelepçe hatta biber gazı veya elektroşok cihazı kullanma yetkisi verilmeli diye düşünüyorum.

( Hindistanda ki eli sopalı polisler geliyor aklıma bazen adamalr İp gibi polisin karşısında :) Bizimkilerde zorla öyle istiyor. )

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Devlet ve polis seviciler toplanmis, videodaki maske takmayan ve onu bunu ararim diyen anadolu comarinin ozelinde degildir yazacaklarim

gittikce polis devleti olma yolunda ilerliyoruz, aci olansa bunun halk tarafindan da destek goruyor olmasi, ilerde bunun neye evrileceginden habersizler

pandemiyi otoriterlesme araci olrak kullanan bir erki destekleyerek kole toplumu olmanin , kendilerine bicilen hayati yasamanin onunu actiklarinin farkinda degiller,

Ceza kesmeye calisan polise 1500 kisilik dugunu ve rizedeki cay mitingini hatirlatmak aklina gelmemis,

demek ki yasalar karsisinda herkes esit degil, demek ki hukukun ustunlugu degil ustunlerin hukuku gecerli

insan hakina, vatandaslik hakkina, demokratik hak ve ozgurluklere aykiridir, bugun maske takmadiginiz icin size ceza kesmeye kalkan bir anlayis yarin sokakta dolastiginiz, veya hosuna gitmeyen bir sey yaptiginizi dusundugu icin size siddet uygulayabilir ve bunun zeminini kendi ellerinizle hazirlamis olursunuz
1500 kişilik düğünle ilgili ceza yazdılar zaten.

Polisin durdurma ve kimlik sorma yetkisi olmasına rağmen adam kimlik vermiyor. Siz alakasız bir karşılaştırma yapmışsınız. Maske takmamanın cezası var. Ayrıca polise mukavemetin de cezası var. Adam polise artistlik yapıyor. Polis yetkisini kullanıyor. Bu olay üzerinden polis devleti olacağımızı öngörmüşsünüz. Garip bir bakış açınız ve değerlendirmeniz var.
Bir de "devlet ve polis seviciler toplanmış" demişsiniz. Böyle dediğinize göre siz devlet ve polis düşmanısınız galiba(!)
Polisi kimler sevmiyor bellidir. Anlatmaya gerek yok.

The Judge

.bmbozbey
Emektar
Reaksiyon puanı
5,194
Kolluk kuvvetlerinin yetkileri nedir ne değildir insanlara açık bir şekilde anlatmak gerekiyor.
Polis birine zor kullanınca alakası olmayan herkes saçma sapan savunma derdine düşüyor.
Paketlesen bir dert paketlemesen başka bir dert...

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Adının Cihan A. olduğu öğrenilen şahıs, Tuzla'daki Orhanlı Polis Merkezindeki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayına sevk edildi. Cihan A., polis aracına bindirildikten sonra kendisine yöneltilen “teşkilat kim” sorusuna, “görüşeceğiz” diye yanıt verdi.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Maskeyi takmıyor, bir de "Sen bana ceza yazamazsın" diyor. Rica mı edecekti polisler acaba.
Videonun sonuda daha garip "Eniştemin numarasını gönderin" Tanıdığı var belli ki ona güveniyor ve bu kadar rahat.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Maskeyi takmıyor, bir de "Sen bana ceza yazamazsın" diyor. Rica mı edecekti polisler acaba.
Videonun sonuda daha garip "Eniştemin numarasını gönderin" Tanıdığı var belli ki ona güveniyor ve bu kadar rahat.
Tüm Türkiye bu teşkilat ve eniştesinin ne/kim olduğuna kilitlendi.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Küçük enişte durmuyor

_mirror_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,938
Böle saygısız , değersiz insanlara söyleyecek laf bulamıyorum.
Orada ki kadında siz niye böyle yapıyorsunuz diyor, adam hepimizi tehlikeye atıyor maske takmayarak sonra polis suçlu oh ne güzel.
bencede

• Beğen

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Aynı haberi Twitter'ı kaynak gösterip paylaşmak farklı bir duygu olsa gerek.
Kaynaklar paylaşılan ortam değildir yalnız. Haber sitesini kaynak gösterince de web site kaynağı diye mi laf edeceksiniz ? ? ?

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Kaynaklar paylaşılan ortam değildir yalnız. Haber sitesini kaynak gösterince de web site kaynağı diye mi laf edeceksiniz ? ? ?
Kaynakla alakalı değil. Sizden yarım saat önce sizin konunuzda adamın adliyeye sevk edildiği ve yine görüşeceğiz dediği ile ilgili haberi paylaştım. Ama siz Twitter'ı kaynak gösterip aynı şeyi tekrar paylaşıyorsunuz. Açtığınız konuya yazılan mesajları takip etmiyorsunuz demek ki:

Adının Cihan A. olduğu öğrenilen şahıs, Tuzla'daki Orhanlı Polis Merkezindeki işlemlerinin ardından Kartal'daki Anadolu Adalet Sarayına sevk edildi. Cihan A., polis aracına bindirildikten sonra kendisine yöneltilen “teşkilat kim” sorusuna, “görüşeceğiz” diye yanıt verdi.

Dilara Kaya

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,756
Kaynakla alakalı değil. Sizden yarım saat önce sizin konunuzda adamın adliyeye sevk edildiği ve yine görüşeceğiz dediği ile ilgili haberi paylaştım. Ama siz Twitter'ı kaynak gösterip aynı şeyi tekrar paylaşıyorsunuz. Açtığınız konuya yazılan mesajları takip etmiyorsunuz demek ki:
Sizin yazdığınızı da gördüm ama tehdit etti yazısını kaçırmışım çok takıldıysanız silebilirim

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Edirne'de maske takmayan 2 kişiye cezai işlem uygulanırken Yunus Tim'ine saldırıyorlar, sonrasında tabii ki temiz bir sopa ve sonrasında ters kelepçe..

Ne gerek var şova anlamıyorum, yasal olarak bu maske takılacak. Dinlemiyorsan cezasını da paşa paşa çekeceksin.

Akşam haberlerde bu bahsi geçen elemanın haberini izledim, sanırım arkadaş habercilerin gelmesi ile gaza gelmiş. Sonrasında pişman olmaz inşallah.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Tüm Türkiye bu cevap için mi bu kadar heyecan yaptı. ?

Ben inanmadım açıkçası. Teşkilat da arkadaş grubuymuş. Arkadaşının numarasıysa niye başkasından istiyorsun o zaman? Sende kayıtlı olması gerekmez mi?

Son mesajlar