Yardım Masaüstünde simgelerin çizgilerinin vb tırtıklı gözükmesi

Bu konuyu okuyanlar

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çözümü varmı aynı sorun oyunlarda da oluyor özellikle ets 2 de çok rahatsız edici

Ekli dosyalar

• Fotoğraf.jpeg
    Fotoğraf.jpeg
    87.8 KB · Görüntüleme: 52

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Sorun formattan sonra oldu ama yazayım
8 gb ram
Ekran kartı:Nvdıa GeForce GT220
İşlemci:İntel Pentium 2.70 GHZ
Hiç sürücü yüklediniz mi peki? Gerçi ETS 2'yi oynayamazdınız ama yine de sorayım. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmına ve genel olarak bakar mısınız? Ekran görüntüsü atabilirseniz sevinirim.

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hiç sürücü yüklediniz mi peki? Gerçi ETS 2'yi oynayamazdınız ama yine de sorayım. Aygıt yöneticisinden görüntü bağdaştırıcıları kısmına ve genel olarak bakar mısınız? Ekran görüntüsü atabilirseniz sevinirim.
Evet ekran kartımın driverlerini güncellemek için indirmiştim görüntü bağdaştırıcıları kısmında kartım gözüküyor ekran görüntüsü atacaktım ama yüklemeye çalıştığınız dosya sunucunun işlemesi için çok büyük diyor

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Evet ekran kartımın driverlerini güncellemek için indirmiştim görüntü bağdaştırıcıları kısmında kartım gözüküyor ekran görüntüsü atacaktım ama yüklemeye çalıştığınız dosya sunucunun işlemesi için çok büyük diyor
Anladım. Anti-aliasing ayarı kapalı olduğundan muhtemelen çizgiler var. Anti-aliasing ayarlarına bilgisayarınızın gücü yetmediği için açmayın.

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Anti-aliasing ayarı kapalı olduğundan muhtemelen çizgiler var. Anti-aliasing ayarlarına bilgisayarınızın gücü yetmediği için açmayın.
Peki bir çözümü varmı sorun çok rahatsız edici de formattan sonra olması da saçma anlamadım