Yardım Masaüstüm donuyor nasıl çözerim?

Bu konuyu okuyanlar

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Öncelikle selam. Ablamın 8. Nesil i5 işlemcili bir hp laptobu var. Bu yaz o pc ile çok fazla uğraştım ve şimdi pcsi donmuş. Donmaktan kastım taskbar çalışmıyor, masaüstündeki simgelere tıklayamıyor, kendi kendinde tarayıcı açılıyor, klavye çalışmıyor. Pc de üç oturum var biri kullanılmıyor birisi ablamın birisi benim. Benim oturumuma girdiğinde yine kendi kendine başka bir tarayıcı açılmış. İlk başta pc ile çok fazla uğraştığım için artık yavaşladığını düşünüyordum ama bu kadarı fazla. Virüs olduğunu düşünüyorum. Çözümü olarak windowsu başlatmadan onarım bölümüne girmeyi düşündüm ama bu virüsten kolay kolay kurtulabilir miyiz emin olamadım. Ayrıca benim oturumumda önemli şeylerim vardı. Bu durumda ne yapmalıyız? Onarım bölümünden ikimizin oturumunu kurtarıp virüsten kurtulabilir miyiz? Ve diğer sorun şu ki ablam ünide, türkiyenin tee diğer ucu yani ablam pc ile başbaşa.

met 35

Mak. Müh.
Reaksiyon puanı
9,078
kasperskyın virüs taramasını kullanın.Full sürümü 93 gün deneme kampanyasında.
Başlıklarda da ,acil, vs.gibi terimler kulanmamaya dikkat edin.

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
kasperskyın virüs taramasını kullanın.Full sürümü 93 gün deneme kampanyasında.
Başlıklarda da ,acil, vs.gibi terimler kulanmamaya dikkat edin.
Hiçbirşey yapamıyoruz hiçbiryere girmiyor ekranda normal gözüküyor ama tıklayınca açılmıyor klavye kısayolları çalışmıyor bilgisayarım bölümüne bile giremedik

Nwavyudeh

Asistan
Reaksiyon puanı
37
Düzelttik, ayarlar kısmından dosyalarımı koru seçeneğiyle resetledik.