Yardım Masaüstü mü ? Laptop mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Emiryldrmm25

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Arkadaşlar ben 11. Sınıf öğrencisiyim ve elimdeki bilgisayar artık rahmetli oldu hiçbir işi doğru dürüst yapamıyorum. Yenisini almayı düşünüyorum ama Yazılım okuduğum için herkes laptop almamı söylüyor bir türlü karar veremedim. Üniversite okumayı düşünmüyorum liseden sonra çalışmaya başlayacağım sizce ne yapmalıyım? Çok fazla oyun oynayan birisiyim oyun laptopları minimum 10k dan başlıyor daha uyguna iyi bir masaüstü toplayabiliyorum ama yazılım yüzünden karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Arkadaşlar ben 11. Sınıf öğrencisiyim ve elimdeki bilgisayar artık rahmetli oldu hiçbir işi doğru dürüst yapamıyorum. Yenisini almayı düşünüyorum ama Yazılım okuduğum için herkes laptop almamı söylüyor bir türlü karar veremedim. Üniversite okumayı düşünmüyorum liseden sonra çalışmaya başlayacağım sizce ne yapmalıyım? Çok fazla oyun oynayan birisiyim oyun laptopları minimum 10k dan başlıyor daha uyguna iyi bir masaüstü toplayabiliyorum ama yazılım yüzünden karar veremiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
Oyun oynuyorsan ve çok taşımam diyorsan masaüstü.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Üniversiteyi keyfi olarak okumak istemiyorsan hata edersin bunu sana son sınıf bilgisayar mühendisi öğrencisi olarak söyleyebilirim. Çünkü bizim ülkede diploma olmadan hiçbir şirket seni saymıyor. Freelancer iş yapacağım dersen onun için de çevre lazım. Sıfırdan başlamak çok zor. Eğer bulunduğun şehirden ayrılmayacaksan laptop almana gerek yok. Oyun oynamıyorsan MacBook veya Mac Mini alabilirsin.