Masaüstü kayboldu yardım lütfen

Bu konuyu okuyanlar

sucu14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pc yi açtıktan bir saat sonra kum saati vardı bende restart yaptım.orjinal masaüstüm kaybolmuştu yeni ve basit bir masaüstü vardı.c-doc.and sett.ten kendi kullanıcı hesabım dahil hepsinin içindeki desktop lara baktım benimki yok.virüs programına taratırken masaüstümdeki dosyalarıC:\found.000 içinde görüyorum fakat orayı nereden bulupta kurtaracağımı bilemedim.aratınca çıkmıyor. lütfen yardım devlet görevindeyim.önemli işler.var.saygılar ve teşekkürler.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Eğer antivirüs programınız karantinaya aldıysa antivirüs programınızı açın karintanayı bulup oradan geri yükleme yapın...
Bide sorununuzu tam anlayamadım... İşletim sisteminiz nedir???.. Biraz açıklayınkii yardımcı olabilelim..

sucu14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
adaşım ilgine teşekkürler.sp3 lü xp im var .masaüstündeki klasörler kayboldu.içinde önemli çizim ve hesaplar var.bilgisayarda olduğu belli fakat aramayla bulamıyorum karantina ya gelince forefront diye microsoft un antivirüs programı vardı .koca masaüstünü karantinaya atması mümkünmü bilmem yarın işyerinde bir bakacağım.ancak recovery gibi silinenleri geri alan programda c nin içinde found.000 ı nasıl bulacağımda geri al diyeceğim.şaşırdım kaldım.

murat250

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Avafind isimli bir arama programı var, antivirüs isimlerini değiştirmediyse kolayca bulabilirsin.

mucahid

Doçent
Reaksiyon puanı
12
bir masaütü resmi göstersen yardım etmemiz daha kolay olur:)

bayneden

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Print Sc tuşuna basıp masaüstünüzün resmini çekip buraya bir atın..

uma350

Müdavim
Reaksiyon puanı
70
O dosyaların sağlam bir şekilde kurtarılması zor gibi görünüyor.Birde güvenli modda açıp kurtarmayı deneseniz.Belki işe yaramayacak ama en azından bir denemiş olursunuz.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Abi sen eski kullanıcı ismini filan değiştirdinmii???... Yani yönetci olarakmı giriyorsun kullanıcı olarakmı???