Masaüstü Bilgisayar Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

epic gamer

Öğrenci
arkadaşlar 6000 tl bütçem var son oyunları kaldırabilecek masa üstü bilgisayar toplamak istiyorum önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

Emre245

Öğrenci
6000 tl ye şuanda 1650 li bir sistem toplayabilirsin o da günümüz oyunlarini kaldiracak düzeyde ama biraz daha beklersen ekran karti stoklarinin gelmesini Beklersen 1660 lı Sistem Toplayabilirsin

Son düzenleyen moderatör:
Özel başlık
Fatih Kerim 𐱅𐰇𐰼𐰰
Ekran kartı stok sorunu yüzünden pek doğru düzgün bir şey yok gibi.
Bunda anakartı B450 seçip de olabilir.
Biraz bütçeyi geçiyor.
Bu biraz daha geçiyor.
Bir de aşağıdaki var. Ama APU sistem. Eğer ben ileride ekran kartı takarım dersen o da olabilir. İstersen HDD yerine SSD seçebilirsiniz.

epic gamer

Öğrenci
Biraz bütçeyi geçiyor.
Bu biraz daha geçiyor.
Bir de aşağıdaki var. Ama APU sistem. Eğer ben ileride ekran kartı takarım dersen o da olabilir. İstersen HDD yerine SSD seçebilirsiniz.
önerilerin için teşekkürler

Özel başlık
Fatih Kerim 𐱅𐰇𐰼𐰰
Biraz bütçeyi geçiyor.
Bu biraz daha geçiyor.
Dün fiyatları 6.000 TL'ye daha yakındı bunların. Fiyatlarını yükseltmişler. Sanırım nedeni dün dolar 8,16-19'lardaydı, şimdi ise 8,33 olmuş. Ondan sanırım. Hatta artmaya devam ediyor dolar hızlı bir şekilde. Bu durumda GTX 1650 bile alamayacağız 6.000 TL ile. 🙁

SDN Son Haberler

Son mesajlar