Masaüstü bilgisayar önerisi

Bu konuyu okuyanlar

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
arkadaşlar yıllarca laptop kullandım ama fiyatlarıda malum artık saçma sapan arttı bide masaüstü performansı vermiyo laptoplar zaten benim laptopta yıllardır masada aynı yerde duruyo masaüstü gibi kullanıyorum bildiğiniz ben pc toplamaktan anlamam itopya sanırım bu işte iyi bi site güvenilir olarak size bir kaçtane link bırakıcam bunlardan hangisi iyi olur onu sorucam genelde lol ve steamdeki oyunları oynarım çok ağır oyunlar oynamam gta 5 gibi ama genelde her oyunu oynatsın isterim orta ayarlarda falan bilgisayarın yani genel olarak 5 yıl falan başımı ağrıtmasın isterim ben öyle parça tak çıkar donanım arttırmak falan bilmiyorum böyle şeyleri

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250
arkadaşlar yıllarca laptop kullandım ama fiyatlarıda malum artık saçma sapan arttı bide masaüstü performansı vermiyo laptoplar zaten benim laptopta yıllardır masada aynı yerde duruyo masaüstü gibi kullanıyorum bildiğiniz ben pc toplamaktan anlamam itopya sanırım bu işte iyi bi site güvenilir olarak size bir kaçtane link bırakıcam bunlardan hangisi iyi olur onu sorucam genelde lol ve steamdeki oyunları oynarım çok ağır oyunlar oynamam gta 5 gibi ama genelde her oyunu oynatsın isterim orta ayarlarda falan bilgisayarın yani genel olarak 5 yıl falan başımı ağrıtmasın isterim ben öyle parça tak çıkar donanım arttırmak falan bilmiyorum böyle şeyleri

Başlığı yanlış yazmışsınız.
Lütfen yardım edin gibi başlıklar burda yasak.

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
2. Siztemde anakartı b450 yaparsanız alınır

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
2. sistem bence.

Son düzenleyen moderatör:

vinsanity1525

Doçent
Reaksiyon puanı
444
1 ocaktan itibaren fiyatlara zam gelirmi hemen almalımıyım pc ?

oguzrx

Profesör
Reaksiyon puanı
680

Üçüde değil farklı bir siteden daha iyisi toplanır

Ssdyi şuradan al

Ekli dosyalar

• Screenshot_20201228-235806_Chrome.jpg
    Screenshot_20201228-235806_Chrome.jpg
    54.3 KB · Görüntüleme: 74