Masaustu bilgisayar mi alayim yoksa dizustu mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Aidheune

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Herkese merhaba,
Ben Turkiyede yasamiyorum bu nedenle yaz tatilinde ya turkiyeye gidiyoruz yada baska bir yere, simdi bir bilgisayar ihtiyacim var kullanim amacim normal kulllanim ve oyun ancak tamamen oyun amacli degil sizce laptop alirsam isimi gorur mu ? Yoksa desktop mu ?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Herkese merhaba,
Ben Turkiyede yasamiyorum bu nedenle yaz tatilinde ya turkiyeye gidiyoruz yada baska bir yere, simdi bir bilgisayar ihtiyacim var kullanim amacim normal kulllanim ve oyun ancak tamamen oyun amacli degil sizce laptop alirsam isimi gorur mu ? Yoksa desktop mu ?
Laptop alirsam msi,asus veya dell dusunuyorum

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Merhabalar;

Eğer taşınabilirlik sizin için önemliyse laptop almanızı öneririm.Artık eskisi gibi masaüstü ve dizüstü bilgisayar arasında fark yok.Gaming laptoplar da gayet işinizi görecektir.

Gre3n

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Herkese merhaba,

---- Mesajlar birleştirildi ----

Laptop alirsam msi,asus veya dell dusunuyorum

Eğer çok ağır oyunlar oynamayacaksan Asus'un 1050 ekran kartlı hafif ve ince laptoplarından alabilirsin

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Masaüstünün yerini asla bir dizüstü tutamaz. Taşıma gibi bir amacın yoksa dizüstüden uzak dur.

Emir Timur

Doçent
Reaksiyon puanı
445
Sadece oyun amacli degilse masaustunun avantaji ne olur ?
Aynı paraya daha yüksek bir sistem kurarsın. Arıza durumlarında daha kolay çözüm bulursun. Isınma dertleriyle boğuşmazsın. Masada kullanacağın için elin, kolun, belin ağrımaz. Sinirlendiğinde klavyeyi çarpar parçalarsın. :) Şimdilik aklıma gelenler bunlar.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,117
asus alma sorunları nüksetmeye başlamış Dell 7577 gtx1060 olana bak.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
4000TL'den fazla bütçen varsa laptob alabilirsin 4000TL altı hiç iyi laptoblar yok

Reaksiyon puanı
391
Aynen hocam asus dan uzak durun. Bir de Acer dan, onun dışında lenovo, msi veya Dell önerebilirim.