Yardım Masasütümdeki simgelerde ve oyunlardaki çizgiler tırtıklı gözüküyor

Bu konuyu okuyanlar

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mesela assetto corsa, ets 2 gibi oyularda tırın içindeki düğmeler,göstergeler vb tırtıklı gözüküyor . Sorun formattan sonra oldu bilgisayarcıya götürdüm driverleri güncelledi ama hala düzelmedi çözümü varmı?

Ekli dosyalar

• Fotoğraf.jpeg
    Fotoğraf.jpeg
    87.8 KB · Görüntüleme: 57

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Ets 2 nin ölçekleme ayarını biraz artırıp bakar mısınız ?
Masaüstüne gelirsek arama yerine "performans" yazıp -> 'Windows'un görünümünü ve performansını ayarla' ya tıklayarak en iyi görünüm için ayarlayı yapıp denermisiniz.

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ets 2 nin ölçekleme ayarını biraz artırıp bakar mısınız ?
Masaüstüne gelirsek arama yerine "performans" yazıp -> 'Windows'un görünümünü ve performansını ayarla' ya tıklayarak en iyi görünüm için ayarlayı yapıp denermisiniz.
Zaten ölçeklendirmeyi artırmıştım zaten en iyi görünümde başka çözümü varmı

omrshn4

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Cozunuk olceklendirme ve render ayarları ile alakalı gibi geldi bana. Grafik ayarlarında çözünürlük olceklendirmeyi %100 yapmamkz gerekiyor ve oyun modunu performanstan kaliteye çekmeniz gerekiyor. Ets de böyle bir ayar var mı bilmiyorum ama oyunlara böyle oluyor genelde. Onun dışında kenar yumuşatma ve doku kalitesi ayarları tam yüklenememiş olabilir ayarları değiştirip deneyebilirsiniz.

Loss OKEANOS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cozunuk olceklendirme ve render ayarları ile alakalı gibi geldi bana. Grafik ayarlarında çözünürlük olceklendirmeyi %100 yapmamkz gerekiyor ve oyun modunu performanstan kaliteye çekmeniz gerekiyor. Ets de böyle bir ayar var mı bilmiyorum ama oyunlara böyle oluyor genelde. Onun dışında kenar yumuşatma ve doku kalitesi ayarları tam yüklenememiş olabilir ayarları değiştirip deneyebilirsiniz.
Nasıl değiştircemki onları zaten performanstan kaliteye çekiliydi

onderak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
oyun içi grafik ayarlarını değiştirip denemek lazım. ilk olarak nvidiaexpierence ile optimum ayarları yapıp deneyebilirsiniz...

Son mesajlar