Marvel’s Most Wanted Dizisi Henüz Başlamadan İptal Edildi

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,837
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
17,265
Puanları
113
Yaş
39
most-wanted-resim.jpg

Geçen sene ortaya çıkan ve ABC kanalında yayınlanan Agents of S.H.I.E.L.D.‘ın yan dizisi olarak planlanan Marvel’s Most Wanted da daha başlamadan sona erdi.

Most Wanted, Bobbi Morse (Mockingbird) ve Lance Hunter karakterlerinin hikayelerine odaklanacak ve başlarına konan ödülü alabilmek için birbirleriyle kıyasıya mücadele eden kötü adamları konu alacaktı. Karakterlerimiz Marvel’ın meşhur serseri maceracısı Dominic Fortune ile kırılgan bir ittifak kuracak ve tehlikelere karşı birlikte mücadele edeceklerdi.

Dizinin senaryosunu Agents of S.H.I.E.L.D.’ın senaristleri Jeffrey Bell ve Paul Zbyszewski yazacaktı.

Maalesef ki ABC bu projeyi ikinci kez iptal etti. ABC bu dizi projesini geçen sezon planlamıştı ama geçtiğimiz günlerde, önümüzdeki sezon yayınlanacak dizilerini açıkladığında Most Wanted’ın iptal edildiğini açıkladı.

Mockingbird ve Hunter karakterlerinin, Agents of S.H.I.E.L.D. dizisinde ekipten ayrıldıkları için başka bir projede karışımıza çıkmaları olası gözüküyordu. Projenin iptaliyle birlikte bu karakterleri bir daha görüp görmeyeceğimiz iyice muallakta kaldı; ama kesin olarak bildiğimiz bir şey varsa o da dizinin kesin olarak iptal edildiği.

Agent Carter’ın iptal edilmesiyle birlikte ABC kanalının elindeki tek Marvel dizisi olarak Agents of S.H.I.E.L.D. kaldı. Kanalın yeni sezonda yayınlayacağını açıkladığı listede başka Marvel dizisi de olmadığı için bir süre beklememiz gerekecek.

FRPNet
 
Üst