Dizi Marvel, Moon Knight için yeni fragman yayınladı!

Bu konuyu okuyanlar

N-13

King of the Woodland Realm
Yönetici
Super Moderator
Katılım
15 Kasım 2020
Mesajlar
5,263
Çözümler
29
Reaksiyon puanı
8,456
Puanları
113
Yaş
18

Marvel ile Disney+ ortak yapımı Moon Knight 30 Mart’ta çıkacak

Gerçek ile rüya arasındaki kavramları ayırt etmekte zorlanan Marc Spector karakterinin gözünden olayları anlatacak olan dizi, aslında karakterin kendi ile olan mücadelesini 6 bölümlük ilk sezonuyla bizlerle paylaşacak.

Marvel, MCU’nun dördüncü evresinin bir parçası olarak geçtiğimiz dönemde, WandaVision, Black Widow, Shang-Chi ve 10 Halka Efsanesi, Eternals ve Örümcek-Adam: Eve Dönüş Yok yapımlarını izleyicilerle paylaştı.

Ardından Marvel, Disney+ ile ortak yapım olan Doctor Strange in the Multiverse of Madness ve Moon Knight için yeni fragmanlarını yayınlayarak çıkış tarihlerini duyurdu. Ayrıca, Thor: Love and Thunder’ın da bu yaz çıkması bekleniyor.

Karakterler ve hikayeler başlangıçta birbirlerinden tamamen bağımsız gibi gözükse de tıpkı Shang-Chi ve 10 Halka Efsanesi filminin, sonunda Avengers’a bağlanması gibi Moon Knight’ın da bir şekilde ekibe katılarak birbirleriyle bağ oluşturacağı düşünülüyor.

30 Mart’ta Disney+’a çıkacak olan Moon Knight, yaklaşan diğer She-Hulk, Ms. Marvel ve Secret Invasion gibi yapımların ilki olacak. Ayrıca dizide, May Calamawy ve Lucy Thackeray’ın da yer aldığını belirtelim. İşte yeni fragman…​

 

Son mesajlar

Üst