Haber Markette sütleri içip geri yerine bırakan kişi resmen ceza almadı!

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Dilara Kaya

Asistan
İçerik Ekibi
Adıyaman'da, market raflarındaki sütleri içip, lokumları yiyerek sosyal medyada paylaşan M.M.T. çıkarıldığı mahkemece 15 gün evden çıkmama kararıyla ve adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

IMG_20200326_180223.jpg
 

Semih10

Doçent
Terbiyesiz insan ayıp denen bişey var ama suç çocukta değil onu yetiştirende videoyu çekerek ona destek verende
 
Son düzenleme:

OzkanK.

Profesör
15 Yaşında olduğu için cezai işlem uygulanmamış. Çocuk şubeye götürülüp ifadesi alınmış sadece.
Ama 15 yaşında böyle ise bu 18-20 yaşında ne olacak işte gelde düşünme. Ailesine maddi yaptırım uygulanmalıydı bence nasıl çocuk yetiştiriyorsunuz diye. Bir velet neden böyle saçma sapan birşey yapıp birde videoya alıp sosyal medyada yayınlar akıl alır gibi değil.
 

eren623

Asistan
Belki kendisinde corona var ve insanlara bulaştırmaya çalışıyordur.Ben daha babamın içtiği bardaktan bile içmiyorum.
 

Creative

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Admin
Gençliğin şuan için gittiği yer hiç hayrı alamet değil. Trend olmak için her şeyi yapıyorlar.
 

KamtariR

Profesör
daha çocuk, ceza almaması normal. böyle suçlarda ceza sosyal hizmet şeklinde verilmeli, yaşlı amcayla alay geçen gence huzur evine ziyaret cezası verilmesi gibi.
 

OzkanK.

Profesör
Sizi bilmem fakat benim fikrim bunun sebebinin eğitim sistemi olduğudur.
Direk aile terbiyesi bence. Okulda marketteki kapalı sütler içilmez diye eğitim mi verilecek. 15 yaşına gelmiş birisi bunun anlayamıyorsa öğretmen ne yapacak bunun gibi ham kütüğe.
Zaten eğitim sisteminde ceza yok sınıfta kalma yok öğretmenin bütün otoritesi sarsılmış. En ufak birşey olsun veliler okula gelip hoca döver olmuş ülkede. Gençlik telefonda geçiriyor okul hayatını. Bence Milli eğitim her okula Frekans bozucu alet yerleştirecek ve okul sınırları içinde telefonlar çekmeyecek internete sosyal medyaya giremiyecekler okul sınırlarında en iyi çözüm. ( 10 dk tenefüslerde kapatılacak bu arada telefonla görüşecek olan görüşsün internete girecek olan girsin )
 

BHA

#EvdeKal Türkiye
Yönetici
Moderatör
Ben aslında merak ettim bunu yaparken videoya alırken ne bekliyordu? Linç edilmekten başka ne tür bir destek bekliyordu takipçilerinden? İnsanlar gerçekten çok garipleşmeye başladı.
 
Üst
stat counter